Transporter: The Series

Kurýr

Žánr
Akční, Drama, Thriller
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Akční seriál podle filmu Luca Bessona. Na produkci se podílelo několik zemí a děj seriálu se tak přesouvá po celém světě. Frank Martin je kurýr, který se drží svých pravidel a přepravuje zásilky bez jakýchkoliv dotazů. Jeho služeb tak často využívají i zločinci a teroristé. Frank je ale čestný muž, a když zjistí, že by mohla jeho práce někomu ublížit, neváhá se postavit každému, i kdyby to byl člověk, který si ho původně objednal. S pomocí kolegyně Carly a tajnou podporou inspektora Tarconiho tak brázdí převážně francouzské silnice a dělá všechno pro to, aby odvedl tu nejlepší možnou práci.
Titulky pro vás překládají
f1nc0, Miki226

Titulky k Transporter: The Series S01E09 - City of Love

Po hodně dlouhé době se vracíme k dalšímu dílu Transportera. Děj seriálu se přesouvá do Paříže. Frank dostává další zakázku, ale během několika minut se po jeho stopě vydává policie, protože zásilka, kterou má tentokrát doručit, není nic jiného než bomba. Titulky pro vás připravili f1nc0 a Miki226, sedí na verzi er0001. Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E06 - Hot Ice

V další epizodě se Frank Martin podívá do Toronta, kde má vyzvednout a poté doručit další zásilku. Nic ale nejde podle plánu, a když zůstane Frank uvězněný v budově, kterou přepadla banda ozbrojených mužů, musí opět porušit jedno ze svých pravidel, aby se ze zapeklité situace dostal. A nebyl by to Frank, aby mu s tím nepomáhala zástupkyně něžného pohlaví. :-) Titulky sedí na verzi HDTV x264–2HD, přečasy na PSIG dodáme co nejdříve. Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E05 - Dead Drop

Další část Transportera, která byla v Kanadě odvysílaná, je epizoda Dead Drop. Frank se přesouvá do Spojených Států a pomáhá agentovi CIA, který se snaží vrátit domů. Celý případ má pro Franka i osobní rovinu, protože je pojí společná minulost. Mezitím se Dieter chystá na svatbu své sestry a vůbec netuší, jak se při takové příležitosti obléknout. Titulky sedí na verzi HDTV – 2HD a stáhnout je můžete tam, kde jste zvyklí. Přečas na PSIG bude přidán co nejdříve a určitě vás o tom budeme informovat :-) Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E04 - Payback

Máme pro vás další titulky k seriálu Transporter. Jedná se o díl Payback, který má ve verzi PSIG označení jako 5. Frank má vyzvednout zásilku a převést ji na jiné místo. Celá akce se ale zvrtne a Frank bude opravdu překvapený tím, kdo za nezdarem akce stojí. Tentokrát nám tvůrci poodhalí něco z Frankovy minulosti. Titulky sedí na verzi 2HD, přečas na PSIG samozřejmě dodáme :-) Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E03 - Trojan Horsepower

Kanadská televize konečně začala vysílat seriál Transporter a díky tomu se dočkáme nejen anglických titulků, ale samozřejmě i českého překladu. Bohužel se Kanada nedrží pořadí, ve kterém díly vysílá, a proto se vždy raději pořádně podívejte na název epizody. Trojan Horsepower je ve verzi PSIG tuším 7. Titulky sedí na verzi 2HD, přečas na PSIG určitě bude, takže nemusíte stahovat nic znovu. Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E02 - Harvest

Titulky k tomuto dílu se neobjevily v žádném jazyce, takže jsem je vytvářela z odposlechu a s vlastním časováním. Vzhledem k různorodým přízvukům, které můžete v seriálu slyšet, se klidně mohlo stát, že jsem něco odposlouchala špatně. Takže pokud na něco takového narazíte, budu ráda, když mi dáte vědět, abych mohla odhalené „boty“ co nejrychleji opravit. Tentokrát se Frank zaplete se zločineckým bossem Dragem Sujicem, kterého skvěle zahrál Mike Dopud. Nechci prozrazovat zápletku, ale můžu jen naznačit, že se náš kurýr rozhodne, že tuhle zásilku prostě nedoručí :-) Titulky sedí na verzi HDTV.XviD-P2P a možná i na BRRip – PSIG, ale přiznávám, že to jsem nezkoušela. Hezky se bavte :-)

Titulky k Transporter: The Series S01E01 - The General's Daughter

Konečně se objevila verze Transportera s anglickým zvukem a také anglické titulky, a tak jsme pro vás mohli první díl přeložit. Všichni určitě znáte všechny filmy s Kurýrem a teď se můžete podívat na jeho seriálovou podobu. Natáčení celého projektu bylo náročné a podílelo se na něm několik televizních stanic z různých států. Proto se také Transporter nejprve objevil na německé stanici RTL. Záštitu nad celým projektem převzal Cinemax, který ale zatím seriál ve své programové nabídce stále nemá. Hlavní roli si zahrál Chris Vance, kterého můžete znát jako Jamese Whistlera ze seriálu Prison Break, Masona Gilroye z Burn Notice nebo jako majora Caseyho Jonese ze seriálu Rizzoli & Isles. Teď už ale nebudeme zdržovat, abyste si mohli vychutnat první epizodu. Jen dodám, že titulky sedí na verzi XviD – BeechyBoy a 720p BRRip a přeložili je pro vás Timon111 a Miki226. Hezky se bavte :-)