Transporter: The Series

Kurýr

Žánr
Akční, Drama, Thriller
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Akční seriál podle filmu Luca Bessona. Na produkci se podílelo několik zemí a děj seriálu se tak přesouvá po celém světě. Frank Martin je kurýr, který se drží svých pravidel a přepravuje zásilky bez jakýchkoliv dotazů. Jeho služeb tak často využívají i zločinci a teroristé. Frank je ale čestný muž, a když zjistí, že by mohla jeho práce někomu ublížit, neváhá se postavit každému, i kdyby to byl člověk, který si ho původně objednal. S pomocí kolegyně Carly a tajnou podporou inspektora Tarconiho tak brázdí převážně francouzské silnice a dělá všechno pro to, aby odvedl tu nejlepší možnou práci.
Titulky pro vás překládají
f1nc0, Miki226

Titulky k Transporter: The Series S01E01 - The General's Daughter

Konečně se objevila verze Transportera s anglickým zvukem a také anglické titulky, a tak jsme pro vás mohli první díl přeložit. Všichni určitě znáte všechny filmy s Kurýrem a teď se můžete podívat na jeho seriálovou podobu. Natáčení celého projektu bylo náročné a podílelo se na něm několik televizních stanic z různých států. Proto se také Transporter nejprve objevil na německé stanici RTL. Záštitu nad celým projektem převzal Cinemax, který ale zatím seriál ve své programové nabídce stále nemá.

Hlavní roli si zahrál Chris Vance, kterého můžete znát jako Jamese Whistlera ze seriálu Prison Break, Masona Gilroye z Burn Notice nebo jako majora Caseyho Jonese ze seriálu Rizzoli & Isles.

Teď už ale nebudeme zdržovat, abyste si mohli vychutnat první epizodu. Jen dodám, že titulky sedí na verzi XviD – BeechyBoy a 720p BRRip a přeložili je pro vás Timon111 a Miki226.

Hezky se bavte :-)

Titulky (1)

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit