Transporter: The Series

Kurýr

Žánr
Akční, Drama, Thriller
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Akční seriál podle filmu Luca Bessona. Na produkci se podílelo několik zemí a děj seriálu se tak přesouvá po celém světě. Frank Martin je kurýr, který se drží svých pravidel a přepravuje zásilky bez jakýchkoliv dotazů. Jeho služeb tak často využívají i zločinci a teroristé. Frank je ale čestný muž, a když zjistí, že by mohla jeho práce někomu ublížit, neváhá se postavit každému, i kdyby to byl člověk, který si ho původně objednal. S pomocí kolegyně Carly a tajnou podporou inspektora Tarconiho tak brázdí převážně francouzské silnice a dělá všechno pro to, aby odvedl tu nejlepší možnou práci.
Titulky pro vás překládají
f1nc0, Miki226

Titulky k Transporter: The Series S01E02 - Harvest

Titulky k tomuto dílu se neobjevily v žádném jazyce, takže jsem je vytvářela z odposlechu a s vlastním časováním. Vzhledem k různorodým přízvukům, které můžete v seriálu slyšet, se klidně mohlo stát, že jsem něco odposlouchala špatně. Takže pokud na něco takového narazíte, budu ráda, když mi dáte vědět, abych mohla odhalené „boty“ co nejrychleji opravit.

Tentokrát se Frank zaplete se zločineckým bossem Dragem Sujicem, kterého skvěle zahrál Mike Dopud. Nechci prozrazovat zápletku, ale můžu jen naznačit, že se náš kurýr rozhodne, že tuhle zásilku prostě nedoručí :-)

Titulky sedí na verzi HDTV.XviD-P2P a možná i na BRRip – PSIG, ale přiznávám, že to jsem nezkoušela.

Hezky se bavte :-)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit