Transporter: The Series

Kurýr

Žánr
Akční, Drama, Thriller
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Akční seriál podle filmu Luca Bessona. Na produkci se podílelo několik zemí a děj seriálu se tak přesouvá po celém světě. Frank Martin je kurýr, který se drží svých pravidel a přepravuje zásilky bez jakýchkoliv dotazů. Jeho služeb tak často využívají i zločinci a teroristé. Frank je ale čestný muž, a když zjistí, že by mohla jeho práce někomu ublížit, neváhá se postavit každému, i kdyby to byl člověk, který si ho původně objednal. S pomocí kolegyně Carly a tajnou podporou inspektora Tarconiho tak brázdí převážně francouzské silnice a dělá všechno pro to, aby odvedl tu nejlepší možnou práci.
Titulky pro vás překládají
f1nc0, Miki226

Titulky k Transporter: The Series S01E05 - Dead Drop

Další část Transportera, která byla v Kanadě odvysílaná, je epizoda Dead Drop. Frank se přesouvá do Spojených Států a pomáhá agentovi CIA, který se snaží vrátit domů. Celý případ má pro Franka i osobní rovinu, protože je pojí společná minulost. Mezitím se Dieter chystá na svatbu své sestry a vůbec netuší, jak se při takové příležitosti obléknout.

Titulky sedí na verzi HDTV – 2HD a stáhnout je můžete tam, kde jste zvyklí. Přečas na PSIG bude přidán co nejdříve a určitě vás o tom budeme informovat :-)

Hezky se bavte :-)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit