The Librarians

Knihovníci

Žánr
Akční, Fantasy, Historický, Komedie, Mysteriózní
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Skupina čtyř nových knihovníků přichází do Metropolitní knihovny, aby pomohla Flynnu Carsenovi s plněním jeho dobrodužných úkolů. A na jejich ochranu Knihovna vybere nového strážce, plukovníka Eve Bairdovou.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03

Titulky k The Librarians S03E09 - And the Fatal Separation

Tentokrát nepůjde o nic menšího než o záchranu zázračného města Šangri-La. Zatímco Cassandra poznává svůj rozvinutější dar, Jakob Stone je na výcviku u mistra bojových umění, opičího krále. Tam je přepadne skupina ninjů vedená sběratelem artefaktů, Lamem. Stoneovi se podaří uniknout a vrátit se do Knihovny pro pomoc. A jak to nakonec dopadne, uvidíte v předposlední epizodě. Titulky připravilo duo jeriska03 a efvendy a sedí na verzi AVS a za malou chvilku budou i na verzi KILLERS a WEB-DL. Hezky se bavte.

Titulky k The Librarians S03E08 - And the Eternal Question

Zatímco Flynn s Eve jdou po stopách Charlene, ostatní knihovníci musejí přijít na kloub záhadnému samovznícení hráče, který vzplanul při golfovém turnaji. Při pátrání po příčinách Cassandra navštíví svého ošetřujícího lékaře, který pro ni nebude mít moc povzbuzující zprávy. Titulky tentokrát připravily jeriska03 a efvendy a sedí na verzi FLEET. Hezky se bavte!

Titulky k The Librarians S03E06 - And the Trial of the Triangle

Šestý díl Knihovníků nás zavede do tajemného Bermudského trojúhelníku. Tentokrát se k týmu přidá i Flynn, ale ještě než společně vyrazí vyřešit další tajemnou záhadu, dostane Flynn pořádnou přednášku od ostatních knihovníků. Jestli si něco z jejich rad vezme k srdci, to už posuďte sami. Titulky pro vás připravili efvendy, jeriska03 a Pe$. Hezky se bavte a šťastný celý nový rok 2017.

Titulky k The Librarians S03E03 - And the Reunion of Evil

Mně a jerisce se prstíky obalené těstem na cukroví přilepily ke klávesnici, naštěstí nám na pomoc přispěchal Pe$, takže titulky k další epizodě jsou hotové. Udělejte si svařáček (nebo něco silnějšího), pořádně se zachumlejte do deky a připravte se na setkání s ledovými obry. Titulky sedí na verzi FLEET. Hezkou předvánoční podívanou přeje efvendy, jeriska03 a Pe$.

Titulky k The Librarians S03E02 - And the Fangs of Death

Pamatujete na Charlene, hlavní účetní Knihovny? Vypadá to, že Charlene ví něco důležitého ohledně Apepa a vypuštění pravého zla na zem. Proto se ji Flynn s Eve rozhodnou vyhledat a všechno zjistit. Přestože se jim podaří ji najít, všechno se zkomplikuje a bez pomoci všech knihovníků i Jenkinse to nebude možné zvládnout. Titulky sedí na verzi BRISK a připravily je jeriska03 a efvendy. Užijte si díl. :-)

Titulky k The Librarians S03E01 - And the Rise of Chaos

Rok utekl jako voda a Knihovníci se k nám vrátili. Čeká nás opět spousta napínavého dobrodružství, s Knihovníky procestujeme celý svět a dozvíme se plno zajímavých informací nejen z historie. Knihovníci jsou plní sil a s chutí se pustí do záhady okolo jejich výstřižkové knihy, která zničehonic vybuchne. Titulky pro vás, tak v jako minulých letech, připravily jeriska03 a efvendy. Sedí na verzi FLEET. Na přečasu na WEB-DL se už pracuje. Tak neváhejte a s chutí na Knihovníky!

Titulky k The Librarians S02E10 - And the Final Curtain

Druhá série Knihovníků je u konce. V poslední epizodě se Carsen s Bairdovou vydají do minulosti, konkrétně do doby premiéry Shakespearovy Bouře v roce 1611. Jejich úkol bude prostý, sebrat Prosperovi ještě nezlomenou hůl moci, vrátit se zpět, v současnosti se pomocí hole vypořádat s Prosperem, pak hůl moci vrátit do její doby před zlomením (jak si jistě pamatujete z prvních dílů 2. série) a vrátit se zase do budoucnosti. Zní to tradičně knihovnicky jednoduše, ale jednoduché to nebude. Titulky pro vás připravily jeriska03 a efvendy. Díl je prošpikován citacemi z Shakespearova díla a za trpělivost při hledání správných citací si jeriska03 zaslouží obrovské poděkování. Doufám, že se vám 2. série líbila tak jako nám a těšíme se u další na shledanou.