The Librarians

Knihovníci

Žánr
Akční, Fantasy, Historický, Komedie, Mysteriózní
Roky vysílání
2014 - 2018
Obsah
Skupina čtyř nových knihovníků přichází do Metropolitní knihovny, aby pomohla Flynnu Carsenovi s plněním jeho dobrodužných úkolů. A na jejich ochranu Knihovna vybere nového strážce, plukovníka Eve Bairdovou.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03

Titulky k The Librarians S04E09 - And a Town Called Feud

V devátém dílu Knihovníků se vrátíme do časů války Severu proti Jihu. Výstřižková kniha hlásí, že ve městě Spor je hlášen nebývale častý výskyt duchů. Jestli Knihovníci zvládnou situaci vyřešit asi nemá smysl polemizovat, jde spíš o to jak se k tomu postaví v situaci, kdy se nad všemi vznáší oblak pochybností o počtu Knihovníků. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Librarians S04E08 - And the Hidden Sanctuary

Zase tu jeden jeden kousek z restů. Flynn je pryč a všem v hlavách hlodá myšlenka na to, co řekl Darrington Dare o počtu Knihovníků. Po akci, při které Cassandra dostala strach a tím ohrozila ostatní, se rozhodla, že odejde do „normálního“ světa. A vybere si k tomu nejbezpečnější město v Americe. Jenže… není to tak, jak to na první pohled vypadá. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Librarians S04E05 - And the Bleeding Crown

Myslíte si, že upjatý Knihovník je jen Flynn? Omyl. Takových Knihovníků bylo víc. Jeden se přesune časem do současnosti, aby zastavil svého odvěkého rivala a nepřítele. A Flynn bude blahem bez sebe, protože onen Knihovník je jeho hrdina, nebo alespoň v jeho začátcích v Knihovně byl. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Příjemný večer a hezky se bavte.