The Following

Stoupenci zla

Žánr
Drama
Roky vysílání
2013 - 2015
Obsah
Americký seriál s hvězdným obsazením. Vysoce inteligentní masový vrah Joe Carroll, (James Purefoy) který má na svém kontě 14 zavražděných dívek, dokáže využít slabin každého člověka a použít je proti němu. Jeho charisma a umění slova mu pomáhají získat na svou stranu další následovníky jeho krvavého, zvráceného díla. A tak si i z vězení vybuduje vražedný kult stoupenců, který udělá vše, aby splnil jeho zvrácená přání. Po jejich stopách se pouští agent FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon), který se sám stal jednou z Carrollových obětí, ale měl to štěstí, že jeho brutální řádění přežil.
Titulky pro vás překládají
Marysons, Miki226, zuzana.mrak

Titulky k The Following S03E04 - Home

Mezi Max a Mikem to začíná nebezpečně jiskřit, a tak není divu, že se to Tomovi, novému příteli Max, zrovna moc nelíbí. Ryan se snaží zjistit, co má Mark a jeho dva stoupenci v plánu, ale všechny jejich činy jsou natolik zmatené, že nedokáže objevit souvislost. Když ale dvojice spolu s Markem zaútočí na stanici hasičů a následně si jako svůj cíl vyberou dceru soudkyně, začíná se pomalu ale jistě rýsovat obrázek, který tak úplně nesouvisí pouze s pomstou naštvaného Marka. Titulky pro vás přeložili zuzana.mrak a Marysons a sedí na verzi LOL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S03E02 - Boxed In

Minule jsme lehce zrekapitulovali předchozí události a začala se nám rozbíhat nová dějová linka. Mark zůstal z rodiny úplně sám, a tak si svého bratra vyrobil alespoň s pomocí zrcátka. Jeho touha po pomstě je ale tak velká, že se nezastaví před ničím. A jeho noví stoupenci mu ochotně pomáhají se vším, co je třeba. Tentokrát si vyhlédnou svůj cíl v řadách FBI a asi je vám víc než jasné, že si s dotyčným agentem nezahrají piškvorky. Titulky pro vás připravili zuzana.mrak a Marysons a sedí na verzi LOL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S03E01 - New Blood

Na konci minulé série jste viděli, jak Joe putuje do vězení a z rodiny Grayovy vyváznul pouze Mark. Dnes si můžete připomenout, co přesně se odehrálo a hlavně uvidíte i to, jak se bude příběh odvíjet dál. Uplynul nějaký čas. Ryan si našel přítelkyni, Max už není s Mikem a Joe je odsouzený k trestu smrti. To ale zdaleka není konec… Titulky pro vás přeložili zuzana.mrak a Marysons. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S02E15 - Forgive

Je to neuvěřitelné, ale máme tu poslední díl druhé řady seriálu The Following. Konec toho minulého nám trošku poškádlil nervovou soustavu, když jsme byli svědky ne zrovna ideálního vývoje situace v kostele. Dnešní epizodou se druhá řada uzavírá, ale už teď je jasné, že se se sériový vrahem Joe Carrollem a agentem Ryanem Hardym uvidíme i za rok. Otázkou zůtává, co si pro nás tvůrci připraví. Titulky pro vás připravily jako obvykle zuzana.mark, arey a Miki226 a sedí na verzi LOL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S02E14 - Silence

Přinášíme vám titulky k předposlední epizodě seriálu The Following. Joe Carroll má v plánu něco velkého, ale Ryan ani FBI zatím netuší, o co půjde. Claire má ale vlastní představu o tom, jak celou situaci jednou pro vždy vyřešit, a v tom, co si vzala do hlavy, jí jen tak něco nezabrání. Titulky pro vás Připravily zuzana.mrak, arey a Miki226 a sedí na verzi LOL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S02E13 - The Reaping

Jak už víte z minulého týdne, Ryan Hardy už má Joe Carrolla na dosah. Teď je otázkou, jak jejich setkání dopadne. Navíc nesmíme zapomínat ani na Lily, která nikdy nedělá to, co se od ní čeká. Takže se hezyk usaďte, dneska to bude nářez. Titulky pro vás připravily zuzana.mrak, arey a Miki226, a sedí na verzi LOL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Following S02E12 - Betrayal

Po týdnu se opět podíváme za sériovým vrahem Joe Carrollem a agentem FBI Ryanem Hardym, který se ho snaží za každou cenu dostat. Minule jsme byli svědky toho, jak Mandy opustila Joea a vydala se hledat Lily a její rodinu. Dnes se můžete podívat, jak její putování dopadlo. Ryan ale mezitím nezahálel, a zdá se, že už mu chybí jen malý kousek k tomu, aby se k Joeovi dostal. Titulky pro vás připravily zuzana.mrak, arey a Miki226 a sedí na verzi LOL. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Following S01E11 - Whips & Regret

Přinášíme vám další díl The Following. V minulé epizodě jsme byli svědkem toho, jak se Claire dobrovolně vydala Roderickovi, který ji odvezl přímo za Joe Carrollem. Teď se můžete podívat, jak pátrání po členech nebezpečného kultu pokračuje. Titulky pro vás připravili janabubu, Timon111 a Miki226 a sedí na verzi LOL a DIMENSION. Bavte se! :)