The Blacklist

Černá listina

Žánr
Akční, Drama
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Kriminálně dramatický seriál stanice NBC. Raymond "Red" Reddington (James Spader), bývalý vládní zmocněnec a jeden z nejhledanějších zločinců na seznamu FBI ,se sám vzdá a nabízí spolupráci a informace potřebné k dopadení zločinců, o kterých ani FBI nemá tušení. Má jedinou podmínku. Mluvit bude pouze s jediným člověkem, agentkou Keenovou.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, lukascoolarik

Překlad titulků k seriálu The Blacklist

Pokud se díváte na seriál The Blacklist, bude vás zajímat následující informace. Stručně a jasně, zasáhl Netflix. Tato mezinárodní streamovací služba je už několik měsíců dostupná i v našich končinách a čtvrtá sezóna, včetně těch předchozích, tohoto seriálu je na ní dostupná i s českými titulky. Až nyní se však někdo rozhodl začít je stahovat z Netflixu a zveřejňovat na titulkovém serveru titulky.com. Je to v podstatě stejná situace jako před lety se seriálem Strike Back. Nemá smysl plýtvat časem na duplicitní překlad, to ho raději věnujeme jiným seriálům. Proto se s vámi po třech sériích a čtyřech dílech tým jeriska03 a lukascoolarik loučí a děkuje za přízeň.

Titulky k The Blacklist S04E03 - Miles McGrath

Liz je zpět u jednotky. Jak na to asi zareaguje Samar a Aram, kteří těžce nesou, co Liz udělala pro svoji ochranu? Red má stopu na jistého Milese McGratha, který je takovým tichým společníkem pro zločin. Ale Red se nechce o informace s FBI dělit. Už totiž nevěří nikomu. Titulky pro vás připravila jeriska03. Doufám, že se vám čekání na titulky vyplatilo a díl si užijete. Hezký večer.

Titulky k The Blacklist S04E01 - Esteban

V hlavní roli Raymond „Red“ Reddington. Taky už jste se nemohli dočkat, co brilantního opět Red předvede? Máte se na co těšit. Na konci předchozí řady Red zjistil, že je Liz naživu, a nepřestává ji hledat. Když konečně zjistil, kde je, přišel pozdě; Alexander Kirk ho předběhl. Díl plný zajímavých zvratů pro vás přeložili jeriska03 a lukascoolarik. Hezky se bavte.

4. řada The Blacklist se blíží!

Za necelý měsíc startuje již čtvrtá řada. Třetí série byla plná zvratů a neočekávaných událostí. Liz se narodila dcera, s Tomem se opět dali dohromady a Red dělal, co mohl, aby ji „ochránil“ před minulostí. Finálový díl přinesl jednu, konečně, zásadní odpověď. Kdo je otcem Liz. Připravili jsme pro vás titulky k promu ke čtvrté řadě, které moc neprozradí, ale hodně naznačí. Co si myslíte vy? Jak to bude dál? Jak se Liz popere s rolí matky, ale i prostředníka mezi FBI a Redem? Titulky pro vás budou opět překládat lukascoolarik a jeriska03.

Titulky k The Blacklist S03E23 - Alexander Kirk: Conclusion

A je tu finále třetí řady! Red je téměř u konce svého tažení proti Alexanderu Kirkovi. Ten se ale nevzdává a pošle své lidi, aby zabili Toma a unesli Agnes. Proč to všechno dělá? Čeká vás spousta zvratů a potom předlouhé čekání na čtvrtou sérii. Titulky pro vás překládali jeriska03 a lukascoolarik. Budeme se těšit na podzim u čtvrté řady. Hezky se bavte.

Titulky k The Blacklist S03E22 - Alexander Kirk

Blížíme se do finále třetí série. V minulém dílu se Susan Hargraveová dostala do spáru Reddingtonovi, ten ji však nezabil. Hodlá ji využít, aby našel Alexandra Kirka, člověka, který je primárně zodpovědný za smrt Elizabeth. Aby Red mohl uskutečnit svůj plán, potřebuje k tomu nejen Susan, ale také tým z FBI. A ti opravdu nebudou nadšení, že mají spolupracovat se Solomonem. Nenechte si ujít předposlední díl této série. Titulky sedí na verzi FLEET a jako vždy je pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Blacklist S03E20 - The Artax Network

Co bude dál? Z Reddingtona je troska, kterou dohání vlastní minulost. Ví, že Liz zemřela kvůli jeho rozhodnutím, a nedokáže se s tím vypořádat. Tým se zatím snaží najít ty, kteří mají její smrt na svědomí. A Tom se snaží být co nejlepším tátou. Titulky pro vás připravili jeriska03 a lukascoolarik. Sedí na verzi REPACK KILLERS. Hezky se bavte.