Suits

Kravaťáci

Žánr
Drama, Právnický
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Komediálně dramatický divácky úspěšný seriál stanice USA Network od Aarona Korshe. Dvojice geniálních právníků Mike Ross a Harvey Specter společně vyhrají všechny případy v New Yorku.
Titulky pro vás překládají
Clear, HonZajs000, Karppi

Titulky k Suits S08E13 - The Greater Good

Do vysílání dalšího dílu jsme to sice nestihly, ale do vydání anglických titulků k novému dílu ano… Hrdě prezentujeme titulky k epizodě V zájmu vyššího dobra, které pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Samantha řeší osobní případ, kdy za ní přijde žena, která ji vychovala, žádat o pomoc. Stu Buzzini, který vloni na Donninu přímluvu manipuloval nezákonně s akciemi, je vydíraný a Katrina s Brianem řeší své selhání v případě parfémů… Pěknou zábavu. :-)

Titulky k Suits S08E12 - Whale Hunt

Snažili jsme se připravit pro vás titulky do vysílání dalšího dílu a podařilo se! Tým Clear a zuzana.mrak vám přejí příjemnou zábavu při sledování… Louis pověří Harveyho, aby pro firmu ulovil velrybu, Katrina s Brianem pracují na případu kopírování obalu parfému a Donna se těší na první rande s panem tajemným, Thomasem Kesslerem…

Titulky k Suits S08E11 - Rocky 8

Měla jsem zrovna čas, tak jsem se vrhla na aktuální epizody, ale jestli bude čas na další, to nevím. Kdo nechce, ať nesleduje, nekomentuje… Kdo už viděl s anglickými či nějakými jinými titulky, rovněž. Pracuji aktuálně na Suits S07E09, další díly budu vydávat postupně s ohledem na pořadí, čas a náladu. Harvey se pouští do starého nepřítele jako odvetu za to, co udělal Jessice Pearsonové. A jelikož půjde o případ týkající se boxu, vyslechneme si spoustu přirovnání k známému filmu Rocky. Louis se zatím ujímá své nové role a užijeme si také novou roli Katriny, Alexe a Samanthy. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S08E03 - Promises, Promises

Na těchto titulcích jsem pracovala od srpna 2018 a upřímně, je mi stydno, že mi to trvalo tak dlouho. Proto jsem se rozhodla, že tyto titulky, které v říjnu dopřeložila zuzana.mrak a já dnes dokončila, zveřejním a v překladu dále pokračovat pravděpodobně nebudu. Nemám už tolik volného času, abych stihla titulky dodělat a dodávat v nějakém rozumném čase. Samotnou mě to mrzí, ale jsou přednější věci… Uvidím, možná přeložím nepřeloženou část 7. série, aby to bylo komplet. Můj nástupce se, zdá se, na titulky.com našel. Jeho titulky jsem sice neviděla, ale ať už jsou jakékoliv, můžete za ně být rádi. Pěkně se bavte… Jestli se na to ještě budete vůbec dívat.

Titulky k Suits S08E02 - Pecking Order

Dnes jsme pro vás nachystali dvojitou dávku Kravaťáků. Krátce po vydání prvního dílu přinášíme také titulky k druhému dílu, který se vysílal přesně před týdnem. A od zítřka zase můžu pilně pracovat na díle třetím, který se má v noci z dneška na zítřek vysílat. Harvey a Donna chtějí zjistit, jak Samantha pracuje, Loius si netroufá říct Sheile pravdu o tom, že nechce být vedoucím partnerem a Alex se snaží zapůsobit na Zanea tím, že získá klienta, kterého dřív zastupovala Samantha… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi KILLERS a WEB-DL NTb. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S08E01 - Right-Hand Man

Vracíme se po delší době k překladu Kravaťáků a jelikož překládat tak staré díly není moc motivující, rozhodla jsem se začít právě vysílanou 8. sérií a překládat aktuální díly a ty ze sedmičky dohnat někdy v mezidobí. Titulky na první díl vám právě přináším, na druhý díl budou co nejdříve. Jelikož mnozí z vás ještě neviděli závěr 7. série a třeba zabrousí na tento článek, nebudu psát žádné podrobnosti, co se týče obsahu tohoto dílu. U dalších dílů už si dávejte pozor a článek nečtěte nebo neotvírejte… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi SVA a WEB-DL NTb. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Suits S07E08 - 100

Pomalu doháníme skluz v překladu seriálu Suits. Mike se po tom, co se mu Alex Williams svěřil se svým strašákem, rozhodne mu pomoct. Ale bude na to potřeba Batman, Robin a také komisař Gordon v podání nikoho jiného než Roberta Zanea… Jestli se podaří v tomto díle této trojce z toho Alexe vysekat, uvidíte sami. Pěknou zábavu při sledování vám přejí Clear a zuzana.mrak. :-)

Titulky k Suits S07E07 - Full Disclosure

Po delší době tu máme opět titulky ke Kravaťákům. Je mi trochu trapně, že to tak dlouho trvalo a vůbec nevím, jestli se mi podaří další díly zdárně dokončit před začátkem vysílání 8. série. Ráda bych, ale život zabírá spoustu času… Kdo by to byl řekl? Titulky pro vás přeložila Clear. Pokud byste si všimli nějakých chybek v časování atd, prosím, dejte vědět, času je málo, tak je možné, že jsem to někde nevychytala… Tento díl se jmenuje Úplné odhalení a dozvíte se, jak se stalo, že Harvey Alexovi něco dluží, že je ochoten jeho zájmy upřednostnit i před Mikem. Vypravíme se do minulosti do doby, kdy se Louis stal mladším partnerem. Mike zatím hledá důkazy ze strany Masterson Construction ve zločinném spolčení s vězeňskou firmou Reform Corp, které společně prodlužují tresty vězňům. A nejen to… Pěkně se bavte a odpusťte to dlouhé čekání. Kdybych mohla a bylo to jen trochu možné, titulky by už dávno byly…

Meghan Markle - svatba

Dnešní den se nesl v duchu velkolepé královské svatby herečky Meghan Markle a prince Harryho a tak vám přinášíme pár fotografií novomanželů a herců ze seriálu, kteří byli mezi pozvanými. Krásnému páru přejeme hodně štěstí.

Titulky k Suits S07E06 - Home to Roost

Titulky k šesté epizodě 7. série seriálu Suits pro vás přeložili tentokrát Clear, GaRaN_ a Herodes, korekci jako vždy provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a WEB-DL NTb. Mike slíbil, že nebude pracovat na případu s vězni, ale svůj slib porušil. Začíná se mu to pěkně vracet. Rachel se to nelíbí a když se to dozví Harvey, je doslova v pěkné bryndě… Paula tlačí na Harveyho, aby o jejich vztahu řekl Donně a Louis čelí žalobě ze sexuálního obtěžování, kterou na něj podala bývalá zaměstnankyně firmy Stephanie Patelová. Pěknou zábavu! :-)