Suits

Kravaťáci

Žánr
Drama, Právnický
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Komediálně dramatický divácky úspěšný seriál stanice USA Network od Aarona Korshe. Dvojice geniálních právníků Mike Ross a Harvey Specter společně vyhrají všechny případy v New Yorku.
Titulky pro vás překládají
Clear, HonZajs000, Karppi

Titulky k Suits S08E02 - Pecking Order

Dnes jsme pro vás nachystali dvojitou dávku Kravaťáků. Krátce po vydání prvního dílu přinášíme také titulky k druhému dílu, který se vysílal přesně před týdnem. A od zítřka zase můžu pilně pracovat na díle třetím, který se má v noci z dneška na zítřek vysílat. Harvey a Donna chtějí zjistit, jak Samantha pracuje, Loius si netroufá říct Sheile pravdu o tom, že nechce být vedoucím partnerem a Alex se snaží zapůsobit na Zanea tím, že získá klienta, kterého dřív zastupovala Samantha… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi KILLERS a WEB-DL NTb. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S08E01 - Right-Hand Man

Vracíme se po delší době k překladu Kravaťáků a jelikož překládat tak staré díly není moc motivující, rozhodla jsem se začít právě vysílanou 8. sérií a překládat aktuální díly a ty ze sedmičky dohnat někdy v mezidobí. Titulky na první díl vám právě přináším, na druhý díl budou co nejdříve. Jelikož mnozí z vás ještě neviděli závěr 7. série a třeba zabrousí na tento článek, nebudu psát žádné podrobnosti, co se týče obsahu tohoto dílu. U dalších dílů už si dávejte pozor a článek nečtěte nebo neotvírejte… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi SVA a WEB-DL NTb. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Suits S07E08 - 100

Pomalu doháníme skluz v překladu seriálu Suits. Mike se po tom, co se mu Alex Williams svěřil se svým strašákem, rozhodne mu pomoct. Ale bude na to potřeba Batman, Robin a také komisař Gordon v podání nikoho jiného než Roberta Zanea… Jestli se podaří v tomto díle této trojce z toho Alexe vysekat, uvidíte sami. Pěknou zábavu při sledování vám přejí Clear a zuzana.mrak. :-)

Titulky k Suits S07E07 - Full Disclosure

Po delší době tu máme opět titulky ke Kravaťákům. Je mi trochu trapně, že to tak dlouho trvalo a vůbec nevím, jestli se mi podaří další díly zdárně dokončit před začátkem vysílání 8. série. Ráda bych, ale život zabírá spoustu času… Kdo by to byl řekl? Titulky pro vás přeložila Clear. Pokud byste si všimli nějakých chybek v časování atd, prosím, dejte vědět, času je málo, tak je možné, že jsem to někde nevychytala… Tento díl se jmenuje Úplné odhalení a dozvíte se, jak se stalo, že Harvey Alexovi něco dluží, že je ochoten jeho zájmy upřednostnit i před Mikem. Vypravíme se do minulosti do doby, kdy se Louis stal mladším partnerem. Mike zatím hledá důkazy ze strany Masterson Construction ve zločinném spolčení s vězeňskou firmou Reform Corp, které společně prodlužují tresty vězňům. A nejen to… Pěkně se bavte a odpusťte to dlouhé čekání. Kdybych mohla a bylo to jen trochu možné, titulky by už dávno byly…

Meghan Markle - svatba

Dnešní den se nesl v duchu velkolepé královské svatby herečky Meghan Markle a prince Harryho a tak vám přinášíme pár fotografií novomanželů a herců ze seriálu, kteří byli mezi pozvanými. Krásnému páru přejeme hodně štěstí.

Titulky k Suits S07E06 - Home to Roost

Titulky k šesté epizodě 7. série seriálu Suits pro vás přeložili tentokrát Clear, GaRaN_ a Herodes, korekci jako vždy provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a WEB-DL NTb. Mike slíbil, že nebude pracovat na případu s vězni, ale svůj slib porušil. Začíná se mu to pěkně vracet. Rachel se to nelíbí a když se to dozví Harvey, je doslova v pěkné bryndě… Paula tlačí na Harveyho, aby o jejich vztahu řekl Donně a Louis čelí žalobě ze sexuálního obtěžování, kterou na něj podala bývalá zaměstnankyně firmy Stephanie Patelová. Pěknou zábavu! :-)

Suits - novinky začátku roku 2018

Rok 2018 se ještě pořádně nerozjel a už pro vás máme několik novinek k seriálu Suits. 30. ledna byl seriál prodloužen a můžeme se tak těšit na 8. sérii. Bohužel ve stejný den byl také oficiálně potvrzen odchod dvou hvězd, a to Patricka J. Adamse a Meghan Markle. Vzhledem k blížící se královské svatbě se odchod herečky dal očekávat. Tvůrci se ale nakonec rozhodli ukončit celou linii jich obou, jako páru. Necháme se překvapit, jak přesně se s tím vypořádají. Poslední novinkou je nová herecká posila, a tou je herečka Katherine Heigl. Tu jistě znáte ze seriálu Chirurgové, nebo z dalších, spíše romantických, filmů. Na to, jak do rozjetého, a velmi úspěšného seriálu zapadne, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Druhá polovina aktuálně vysílané 7. série se vrací 28. března. Nezapomeňte se na náš web vracet, i nadále pro vás hledáme nejnovější informace.

Titulky k Suits S07E05 - Brooklyn Housing

Dlouho očekávané titulky k páté epizodě sedmé řady seriálu Suits jsou tady. Nebudu psát žádné patetické řeči jako někdy, ani vysvětlení, proč to trvalo… Kdo chtěl, se to už dozvěděl, kdo nechtěl, tak ho to asi nezajímá ani teď. Spousta z vás mi psalo, že na titulky čekáte, takže nakonec jsou a doufám, že další i budou… Jen prosím ty, co na ně nečekali, aby si nevylévali svou zlost – té už bylo dost a bohužel to na věci moc nepřidalo. Užijte si titulky a doufám, že na další budete čekat v porovnání s těmito, opravdu „jen chvilku“. Jak dlouhá ta chvilka bude, se teprve uvidí. Držte palce. :-) Děkuji svým spolupracovníkům Herodesovi a zuzaně.mrak, kteří se na tvorbě těchto titulků podíleli se mnou. A o čem tento díl bude? Mike slíbil, že poruší svůj slib, aby zlepšil situaci ve vězení. Harvey požádá Louise, aby za něj vyřešil citlivou záležitost s jeho přítelkyní, psychiatričkou Paulou Agardovou. A do firmy se bude snažit dostat nový přírůstek v podobě profesionální vyzvědačky Holly Cromwellové… Příjemnou podívanou a snad brzy na shledanou u dalších titulků. :-)