Suits

Kravaťáci

Žánr
Drama, Právnický
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Komediálně dramatický divácky úspěšný seriál stanice USA Network od Aarona Korshe. Dvojice geniálních právníků Mike Ross a Harvey Specter společně vyhrají všechny případy v New Yorku.
Titulky pro vás překládají
Clear, HonZajs000, Karppi

Patrick J. Adams s manželkou ve filmu

Herec Patrick J. Adams s manželkou Troian Bellisariovou právě začali v Torontu natáčet sci-fi drama „Clara“. Dílo z budoucnosti napsal a režíruje nováček Akash Sherman. Spolu s nimi si ve filmu zahrají Kristen Hagerová (Wanted) a nebo Ennis Esmer (Miss Sloane). Příběh vypráví o muži, který je posedlý nalezením známek života mimo planetu Zemi, což zapříčiní problémy v jeho osobním i profesním životě. Po přijmutí mladé, temperamentní, ale nekvalifikované asistentky se jeho život obrátí vzhůru nohama a následná společná týmová práce vyústí k šokujícímu a zásadnímu vědeckému objevu. Pokud jste si herce Patricka J. Adamse oblíbili, můžete se na něj těšit také třeba ve filmu „Room for Rent“, který právě dokončil s herečkou Zoe Saldanaovou (Rosemary's Baby).

Titulky k Suits S06E16 - Character and Fitness

Tak a je to tu. Titulky k finálové epizodě Kravaťáků jsou tu. A bude to opět napínavá epizoda, plná zvratů. Titulky pro vás přeložili Clear a Herodes, sedí na verzi SVA a WEB-DL. Jedná se o aktualizovanou verzi titulků. Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost u 6. série a těšíme se zase v létě u sedmičky. :-) Příjemnou podívanou.

Titulky k Suits S06E15 - Quid Pro Quo

A máme tu titulky k předposlední epizodě 6. série, ve které se můžete opět těšit na rozkol mezi Harveym a Mikem, tentokrát se hodí Rachel do gala a Donna s Benjaminem se snaží získat investora pro svůj plánovaný projekt s názvem „Donna“. Titulky pro vás přeložili Clear a Herodes, sedí na verze SVA a WEB-DL. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S06E14 - Admission of Guilt

Vítejte u titulků k další epizodě Kravaťáků, kterou pro vás přeložili Clear, Eyr a Herodes. Sedí na verzi SVA a WEB-DL. Mike a Harvey dále pracují na případu proti Velocity Data Solutions s cílem dostat Mikea do Komory. Louis má mít výroční schůzku s důležitou klientkou a musí si na ní bez Jessicy poradit. Donna a Benjamin dále zdokonalují „Donnu“. Děkujeme všem za trpělivost a příjemnou zábavu! :-)

Titulky k Suits S06E11 - She's Gone

Trvalo to skoro půl roku, ale dočkali jste se. Tedy… na titulky jste skoro čekat nemuseli, jelikož se nám je podařilo dokončit ještě v den vysílání epizody. Ale na samotné nové díly jsme si museli počkat, takže se vám vůbec nedivíme, pokud jste celí nedočkaví. V normálním případě bych vás dlouho nenapínala a nezdržovala, ale tentokrát si musím dovolit napsat něco o našich překladatelích. Konkrétně o Honzajsovi000, který se dnes podílel na titulcích Suits naposledy. Je tu nějaký ten rok, co jsme spolu na titulcích k tomuto seriálu spolupracovali, vždy se na něj dalo spolehnout a odváděl skvělou práci, podával výborné výkony. Kolikrát přeložil celou epizodu sám, nebo nechal jen malý symbolický kousek a ještě mi radil, co a jak by tam, coby právník, přeložil. Bohužel ho dostihlo to, co skoro každého, časem… Nedostatek času. Takže tímto bych mu chtěla poděkovat na dosavadní spolupráci na titulcích a budu doufat, že nám třeba někdy v budoucnosti zase pomůže. Další nepříjemná věc, tedy pro mě příjemná, je to, že příští týden odlétám na dvoutýdenní dovolenou. Titulky si vezmou na starost Herodes, kterému tímto také děkuji za spolupráci na šesté řadě. Abych nechválila jen jednoho ze svých dvou současných spolupracovníků… I Herodes je spolehlivý a šikovný překladatel, takže i on si zaslouží váš dík (můžete se vyjádřit pod titulky a uděláte tím radost nejen jemu ;)) A Eyr, který na nextweeku teprve nedávno začal, ale stihl se zařadit už mezi překlady seriálu The Affair a Homeland. Eyr mi přislíbil výpomoc na dvou dílech Kravaťáků, zatímco budu pryč, a tedy i jemu moc děkuji za ochotu a čas, který titulkům věnuje. Tak a teď už se běžte bavit. Hezký večer u pokračování 6. série! :-)