Prison Break: Sequel

Útěk z vězení

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Prison Break: Sequel navazuje na čtyři série seriálu Prison Break z let 2005 až 2009. Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal. Jeho bratr Michael Scofield je rozhodnutý to tak nenechat. Sám se nechá zavřít a pro sebe, svého bratra a několik dalších vězňů vymyslí geniální plán k útěku. V nové sérii jsme se posunuli o sedm a zjišťujeme, že Michael Scofield, který údajně zemřel, a nechal za sebou ženu a syna, asi žije.
Titulky pro vás překládají
Dracarys, Clear, zuzana.mrak

Titulky k Prison Break: Sequel S01E04 - The Prisoner's Dilemma

Ke středečnímu večeru pravidelně patří titulky 5. série seriálu Prison Break, které pro vás vždy bleskurychle překládají Dracarys a zuzana.mrak. Korekci obstarala Clear.

Jestli jste si mysleli, že to už nemůže být napínavější, tato epizoda vás přesvědčí o tom, že může. Michael Scofield alias Kaniel Outis se spolu se svými přáteli a Abú Ramalem snaží dostat ze samotky, když dozorci začali houfně opouštět vězení Ogygia. Do vězení se naopak snaží dostat jednotky IS a také Lincoln Burrows, aby svého bratra vysvobodil…

Pěknou zábavu! :-)

Titulky (4)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (6)

Přidat komentář
 • Vaclav010

  Díky :)

  Odpověď
 • Michal

  Špica, díky :)

  Odpověď
 • witch

  velký dík!!

  Odpověď
 • suzuki051

  Vďaka...Len nechápem,prečo to značíte ako séria 1 keď všade je to označované ako séria 5???

  Odpověď
  • Clear

   Na imdb.com je tato 9dílná minisérie označovaná jako první série seriálu Prison Break: Sequel. Držíme se tedy této databáze.

 • Joshla

  Děkuji

  Odpověď

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit