Prison Break: Sequel

Útěk z vězení

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Prison Break: Sequel navazuje na čtyři série seriálu Prison Break z let 2005 až 2009. Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal. Jeho bratr Michael Scofield je rozhodnutý to tak nenechat. Sám se nechá zavřít a pro sebe, svého bratra a několik dalších vězňů vymyslí geniální plán k útěku. V nové sérii jsme se posunuli o sedm a zjišťujeme, že Michael Scofield, který údajně zemřel, a nechal za sebou ženu a syna, asi žije.
Titulky pro vás překládají
Dracarys, Clear, zuzana.mrak

Titulky k Prison Break: Sequel S01E06 - Phaecia

Tak jak jsme si vás minulé týdny rozmazlili, rádi bychom i dnes dodali titulky v den vysílání epizody, i přesto, že tentokrát trochu později kvůli tomu, že anglické titulky vyšly pozdě. Takže noční ptáci se mohou podívat už dnes, ostatní si udělají pěkný večer zítra.

Titulky pro vás přeložili jako obvykle a stejně bleskovým tempem (ač se vám to nemusí zdát, museli začít později…) Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear.

Micheal musí spolu se svou partou přijít na to, jak se dostat ze Sana'a. Vlakem ani letadlem to nepůjde… tak co nějaké známosti?

Pěknou zábavu! :-)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (3)

Přidat komentář

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit