Prison Break: Sequel

Útěk z vězení

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Prison Break: Sequel navazuje na čtyři série seriálu Prison Break z let 2005 až 2009. Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal. Jeho bratr Michael Scofield je rozhodnutý to tak nenechat. Sám se nechá zavřít a pro sebe, svého bratra a několik dalších vězňů vymyslí geniální plán k útěku. V nové sérii jsme se posunuli o sedm a zjišťujeme, že Michael Scofield, který údajně zemřel, a nechal za sebou ženu a syna, asi žije.
Titulky pro vás překládají
Dracarys, Clear, zuzana.mrak

Prison Break - bude 6. série?

Podle posledních informací jsou scénáristé, producenti i výkonný ředitel společnosti FOX připraveni seriál znovu obnovit, ale nestane se tak v blízké budoucnosti. Gary Newman ze společnosti FOX prohlásil, že jsou všichni z nových dílů nadšeni a rádi šou upět uvedou na obrazovky, ale jen pokud budou mít ten nejdokonalejší námět.
Lze tedy usoudit, že v tomto ani v dalším roce to nebude.

A co na to říkají hlavní představitelé?
„Michael je konečně doma, ale nejsem si jistý, zda našel svůj klid,“ řekl Wentworth Miller v rozhovoru pro Hollywood Reporter. „Několik let žil v noční můře a nyní je zpět. Je znovu mezi živými. Shledal se se svými blízkými, ale myslím, že byl pryč moc dlouho. Mohl by trpět paranoií, nespavostí, úzkostí a možná i touhou po temných, nezákonných věcech. Pokud se chystá nový příběh, mohl by, podle mě, začít návratem Michaela do běžného života.“
Herečka Sarah Wayne Callies řekla, že na možnou další sérii nebude zatím vůbec pomýšlet. Ne snad proto, že by ji nezajímala, ale vzhledem k tomu, že tyto možné dveře už byly tolikrát zabouchnuty, a že se nechce už znovu mýlit.

U článku byl také odkaz na hlasování týkajícího se další možné série.
82,5 % dotazovaných, přibližně 5100 hlasujících, by bylo pro, aby se seriál obnovil minimálně na jednu další sérii, nejlépe i víc.
10 % dotazovaných by rádo vidělo seriál ještě na jednu poslední, závěrečnou sérii.
Negativní odpovědi typu: „Ne, protože ani 5. série se mi nelíbila“ nebo „Ne, 5. série skončila skvěle“ nedostaly ani 2 %.

Uvidíme časem, jak se to vyvine. Samozřejmě pro vás budeme i dál hlídat novinky.

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit