Mozart in the Jungle

Žánr
Drama, Hudební
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Americký seriál od Amazonu. Jiskřivý, smělý a přidrzlý projekt Romana Copolly vykresluje pozadí na jevišti i za oponou velkého symfonického orchestru v New Yorku.
Titulky pro vás překládají
Clear, HonZajs000

Titulky k Mozart in the Jungle S02E10 - Home

Druhá série seriálu Mozart in the Jungle bohužel dospěla do svého finále. Nemusíte však zoufat, třetí série již byla potvrzena a nejspíš spatří světlo světa zase v prosinci, jako tomu bylo u dvou předchozích sérií. Vaše poděkování si jistě zaslouží HonZajs000, který pro vás celou 2. sérii překládal, poslední díly v závratném tempu. Mezi radou a orchestrem se kumuluje napětí a Rodrigo je připravený udělat vše, co bude třeba. Nikdo není v bezpečí. Dokonce ani největší skladatelé v historii a budoucnost je nejasná… Pěkně se bavte a pokud jste byli s titulky spokojeni, zanechte nám pod nimi svůj komentář. Děkujeme.

Titulky k Mozart in the Jungle S02E09 - Amusia

Hostující dirigent Lennox vzbudí v orchestru vztek a rozhořčení. Thomas bojuje se svými starými démony. Rodrigo dělá vše, co je v jeho silách, aby ho svět kolem něj nevyhodil z rytmu. Nina a Cynthia se neshodnou na vyjednávacích technikách. Přes ten všechen chaos se ujasňují priority a je zřejmé, že dojde ke změnám… Titulky pro vás přeložil HonZajs000, vaše poděkování ho jistě potěší. Sedí na verzi SKGTV. Už zbývá jen poslední díl! Hezky se bavte. :-)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E08 - Leave Everything Behind

Thomas sdílí svou symfonii se svou brzy již bývalou ženou Claire, které jeho hudba naprosto vezme dech. Rodrigo se pokouší nechat být něco ze své minulosti. Hailey jde na rande se členem rady a zjistí něco, co nečekala. Titulky pro vás přeložil HonZajs000, sedí na verzi SKGTV. Vaše poděkování ho jistě potěší. Pěkně se bavte. :)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E07 - Can You Marry a Moon?

Betty slaví svých 35 let u orchestru tequilou a přijde i zvláštní host. Hailey poruší základní pravidlo cestování: Co se stane na cestě, na cestě také zůstává. Rodrigo natáčí pro novou videohru virtuální reality. Titulky pro vás přeložil HonZajs000. Sedí na verzi SKGTV. Vaše poděkování ho jistě potěší. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E06 - How to Make God Laugh

Rodrigo ukazuje Hailey své Mexiko a bere ji na představení svého orchestru z mládí. Thomas a Gloria se setkají s Juanem Luisem Delgadem, nejbohatším mužem v Mexiku. Cynthia má nečekanou návštěvu a skončí v překvapivé pozici. Maestro Rivera, Rodrigův mentor, ho požádá, aby dodržel svůj slib. Titulky pro vás přeložil HonZajs000, sedí na verzi SKGTV. Vaše poděkování nás vždy těší. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E05 - Regresso Del Rey

Hailey má během cesty orchestru do latinské Ameriky mnohem víc práce, než předpokládala. Když ukradené housle ohrozí závěrečný koncert před Rodrigovým bývalým maestrem a potenciálním velkým sponzorem, Rodrigo musí požádat o pomoc přítele. Titulky pro vás přeložil HonZajs000. Nechte pod titulky své poděkování. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k Mozart in the Jungle S02E04 - Touché Maestro, Touché

Hostující violoncellista Andrew Walsh pozve Hailey na koncert, který ji na okamžik přenese do světa klasické elitní špičky. Thomas a Rodrigo si užívají společný večer, skončí ve stanu uprostřed obývajícího pokoje a prozkoumávají daleké kouty svých myslí. Gloria dokazuje, že je víc, než se zdá… Titulky pro vás přeložil HonZajs000, sedí na verzi SKGTV. Vaše poděkování ho potěší. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E03 - It All Depends on You

Jeden buben je prostě moc a tak je Rodrigo vyhnán ze svého bytu. Najít si nového spolubydlícího mu však netrvá dlouho. Hailey a Lizzie pomáhají Bradfordovi nahrát jeho podcast o proslulé budově pro umělce. Hrozba stávky působí, že někteří hudebníci se cítí nesví. Titulky pro vás přeložil HonZajs000. Vaše poděkování ho jistě potěší. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Mozart in the Jungle S02E02 - Nothing Resonates Like Rhinoceros Foreskin

Když málem při představení na živo dojde ke katastrofě, je Rodrigo donucen změnit nejen to, jak sám diriguje, ale promítnout změny do celého orchestru. Gloria nabídne Hailey nečekané pozvání. Ale jak brzy mladá hobojistka zjistí, večeře zadarmo prostě neexistuje. Titulky pro vás přeložil HonZajs000. Vaše poděkování ho jistě potěší, Hezky se bavte. :-)