Mike and Molly

Žánr
Komedie, Sitcom
Roky vysílání
2010 - dosud
Obsah
Americký sitcom stanice CBS o dvojici tlouštíků. Mike pracuje jako policista v Chicagu a stejně jako učitelka na základní škole, Molly, se snaží zhubnout.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k Mike and Molly S06E13 - I See Love

Dospěli jsme do úplného konce příběhu Mike a Molly a máme tu poslední, třináctou epizodu úctyhodné šesté řady. Nakonec to skončilo hezky a za mě škoda, že to skončilo, protože bych se klidně dívala dál, jak Mike, Molly, i celá squadra rodinných příslušníků a přátel válčí s nastalou situací. Hlavně všechny ty vedlejší postavičky mi budou chybět, obě matinky, Vince, ségra, bábinka, Carl, Samuel, atd. Všichni nemalou měrou přispěli k tomu, že to byla legrace a bude se mi po nich stýskat. Ale co se dá dělat, rozhodlo se, že seriál udělá místo novým, takže, těšilo mě a někdy příště u něčeho jiného na shledanou. Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verzi LOL.

Titulky k Mike and Molly S06E12 - Curse of the Bambino

Získat dítě adopcí není jednoduché, v reálu samozřejmě ještě komplikovanější, než v seriálu. Mike a Molly jsou ochotní použít i velmi neobvyklých metod, čáry máry a podobně. Zda to pomůže, na to se račte podívat, je to docela švanda. Přeji dobrou zábavu u předposledního dílu série i seriálu. Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verzi LOL.

Titulky k Mike and Molly S06E11 - The Adoption Option

Prezentovat rodinu, do které patří Mike a Molly, jako nezávadnou a bezpečnou pro dítě, se jeví jako nesplnitelný úkol. Jakpak se naši excelentní kandidáti na adopci s tímhle vypořádají? Já osobně jsem velmi zvědavá, jaké zakončení dlouholetého seriálu tvůrci stvořili. Ještě dva díly a budeme se muset se seriálem loučit. Přesto přeji dobrou zábavu :-). Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verzi LOL.

Titulky k Mike and Molly S06E10 - Baby Bump

„Nic není tak jednoduché, jak to vypadá.“ „Nic nevychází přesně podle plánu.“ „Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.“ „Když jde všechno dobře, v nejbližších chvílích se nutně něco stane.“ „Může-li se něco pokazit, pokazí se to.“ Tyto Murphyho zákony přesně sedí na situaci, která nastala v desáté epizodě. Mike, Molly a celá rodina se musejí s tímto stavem věcí smířit, protože jim nic jiného nezbývá. Však ono se to časem nějak vyvrbí. Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verzi LOL.

Titulky k Mike and Molly S06E03 - Peg O' My Heart Attack

Když se na scéně objeví Peggy, je to záruka, že bude tóčo. Ta opravdu nezůstane nikomu nic dlužná. Když se do toho opře, všichni lítají jak vlaštovky. S ní se pustit do debaty, to si zaděláváte na průser a ani v debatách kovaná Molly s ní nemůže vyhrát. Přeji vám dobrou zábavu :-) Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verze LOL.

Titulky k Mike and Molly S06E02 - One Small Step for Mike

Nelze si nevšimnout, že baculatá Molly nám docela výrazně zhubla. Dokonce začala místo pytlovitých, vše zakrývajících hábitů nosit upnuté elasťáky. Kdo už byl nucen někdy v životě shazovat kila, ten tuhle skutečnost ocení. Není to vůbec nic snadného, zvlášť, když je vám geneticky předurčeno být malý a kulaťoučký a ne vysoký a štíhlý (ještě horší varianta je vysoký a kulaťoučký). Nezbývá, než jí popřát v tomto bohulibém úsilí hodně úspěchů, a také, ať se jí podaří nakazit nadšením pro věc i Mikea. Potřeboval by to jako sůl. Přeji vám dobrou zábavu :-) Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verze LOL.