Limitless

Žánr
Akční, Drama, Mysteriózní, Sci-fi
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Hlavním hrdinou je Brian Finch, kterému se podaří získat drogu NZT, díky které může využívat mozek na 100 %. Své nabyté schopnosti se rozhodne využít pro spolupráci s FBI a pomáhat při řešení jejich případů.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03, lukascoolarik

Titulky k Limitless S01E22 - Finale: Part Two!!

Tak je to tady. Druhá část finále má hotové titulky. V minulém dílu se ukázalo, že hlavní superpadouch Sands si vytvořil vlastní armádu padouchů, kteří vypustili NZT do ulic. Teď se snaží využít chaosu a uskutečnit zbytek svého plánu. Tedy donutit Piper, aby jim udělala enzym, který potlačuje vedlejší účinky NZT, pokud ho ovšem už nemají a Piper není mrtvá, a všechno hodit na senátora Morru, o kterém stále nevíme, jestli patří mezi záporáky nebo klaďase. A vydělat prachy… hromadu prachů. A postavit se jim může jedině hrdina se stejnými schopnostmi, tedy na NZT, a jmenuje se SuperBrian… BrianPool, Brunisher, nebo Wolverian? Ještě než se podíváte na epizodu – tipněte si, které jméno se Brianovi nejvíc líbí. Ale má to háček, jako v každém superpříběhu. Hrdina si musí nejdřív vyřešit nějaký zásadní osobní problém, a tady je to nedostatek času. Brianovi totiž pomalu vyprchává enzym z těla. A pokud nepřestane brát NZT, zemře. Podívejte se na poslední díl, držte Brianovi a jeho týmu palce, ať se mu podaří nejen porazit superpadoucha, ale především přesvědčit CBS, aby seriál prodloužila a abychom ho vídali i v příští sezóně. Zatím nejsou žádné zprávy, odhady jsou tak půl na půl. Jeriska tipuje spíš ukončení, já si zas myslím, že by Limitless mohl ještě pokračovat, a i když nevím, co by tipnul lukascoolarik, určitě si přeje, aby seriál neskončil. Titulky po celou dobu připravovali jeriska03, efvendy z Nextweek a lukascoolarik ze Serialzone, a pokud seriál neskončí ve stejné sestavě u 2. série na shledanou.

Titulky k Limitless S01E21 - Finale: Part One!

Briana vykopli z FBI poté, co se dozvěděli o enzymu na imunitu. Brian je na suchu, ale přesto se snaží najít Piper. Jenže se v ulicích se objevilo spoustu NZT a FBI s DEA mají plné ruce práce. Jak zvládne FBI vyšetřování bez Briana, uvidíte v první části závěrečné epizody… Titulky sedí na verzi LOL, titulky připravili jeriska03, lukascoolarik a efvendy. Přejeme příjemnou zábavu. :-)

Titulky k Limitless S01E20 - Hi, My Name Is Rebecca Harris...

Dnes se podíváme, co všechno je Rebecca ochotná udělat, aby dostala vraha svého otce. A především v epizodě s názvem „Ahoj, já jsem Rebecca Harrisová…“ uvidíme, jak by se změnila, kdyby brala NZT. Titulky sedí na verzi LOL a přeložili je jeriska03 a lukascoolarik, korekci udělala efvendy. A nezapomeňte nám napsat, jestli byste radši brali Rebeccu na NZT, nebo je vám sympatičtější normální Rebecca. ;-)

Titulky k Limitless S01E19 - A Dog's Breakfast

Doufám, že si najdete chvilku a odtrhnete se od malování vajíček nebo vyrábění pomlázky a mrknete se na další díl s názvem Naprostý chaos. Brian se vrátil z Ruska, čelí následkům svého útěku ze strany Naz i Sandse a snaží se trpělivě čekat, až se mu ozve Piper. A mezitím vyřeší případ ukradené ledviny a vraždy milionáře. Titulky pro vás připravilo trio lukascoolarik, efvendy a jeriska03.

Titulky k Limitless S01E18 - Bezgranichnyy

V minulém díle se toho na Briana sesypalo tolik, že se rozhodl udělat radikální krok a utekl. Předtím ještě stihl ukrást dvě pilulky NZT , aby našel Piper Bairdovou, která už snad vyrobila látku rušící vedlejší účinky užívání NZT. Díky čemuž pak přestane být závislý na Morrovi a především na Sandsovi. A protože Piper zmizela někde v Petrohradu, dnes si užijeme ruskou verzi Bezgranyčnyj. Sedí ne verzi LOL a připravili je jeriska03, lukascoolarik a efvendy. Napište, jestli se vám epizoda líbila. Přejeme příjemnou zábavu.

Titulky k Limitless S01E17 - Close Encounters

V dnešní epizodě s názvem Blízká setkání to není nijak veselé. Brian se po zjištění pravdy o Rebbečině otci na konci minulého dílu snaží Rebecce vyhýbat, aby jí nemusel lhát. New York postihne několik záhadných blackoutů, možná za to můžou mimozemšťani… A protože Brianova rodina je také bez proudu, požádá Mikea a Ikea, aby jim pomohli, a tak se postará o velké rodinné setkání. Titulky připravili jeriska03, lukascoolarik a efvendy a sedí na verzi LOL. Limitless je opravdu fajn seriál, ale zřejmě si to myslíme jen my, tady v ČR. Sledovanost v americké CBS je s každým dílem nižší a nižší. Poslední epizoda se dotkla pomyslné hranice tj. 1,0, pod kterou by už opravdu neměla klesnout. Bohužel to vypadá, že seriál směřuje čím dál rychleji ke svému zrušení, a my budeme rádi, když série neskončí moc velkým cliffhangerem. Co myslíte, skončí seriál po 1. sérii? A pokud ano, bude vám Brian chybět?

Titulky k Limitless S01E16 - Sands, Agent of Morra

Brian by si žil celkem spokojeným životem s NZT, jen kdyby nebylo Sandse, který mu ho dokáže občas pěkně znepříjemnit. Dnes má Brian na návštěvě svojí sestru, když k němu vtrhne zraněný Sands. Nechce zavolat ani lékaře ani Morru. Jakmile ho Brian ošetří, Sands ho požádá o pomoc, což není zrovna obvyklé. A tak uvidíme, jak se Sands stal agentem senátora Morry. Sandsův život si tentokrát díky Brianovi můžeme prolistovat jako komiks. Titulky připravili jeriska03, efvendy a lukascoolarik, sedí na verzi LOL. Tak co, líbila se epizoda? Taky vás Brian dokáže pobavit jako nás? :-) Napište, jak se vám titulky či samotná epizoda líbila. Neváhejte také v diskuzi pod titulky probrat dění v aktuálním díle. Problematický text, který vyzrazuje děj dopředu, důkladně označte příslušným tlačítkem SPOILER. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k Limitless S01E15 - Undercover!

V dnešní epizodě, příhodně nazvané „V utajení!“, Brian neodolá možnosti zahrát si na tajného agenta. Bude muset splnit tři úkoly, prožije romantický vztah, pokusí se zničit velkou zločineckou organizaci a možná se dostane až do Bollywoodu. Titulky pro vás jako vždy připravili efvendy, lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL a WEB-DL. Zpětná vazba od vás či vaše poděkování nás vždy potěší a motivuje k další práci. Hezky se bavte!

Titulky k Limitless S01E14 - Fundamentals of Naked Portraiture

Mike a Ike mají s Brianem práce nad hlavu, tak začnou hledat posilu a nakonec se jim podaří najít jednoho, který projde Brianovým testem. Určitě si vzpomínáte na případ ve společnosti CRAFT, na jehož konci mu Quentin nabídl, aby pro ně Brian pracoval. I tentokrát tam pojede pracovat, jenže bude muset vyřešit vraždu geniální vědkyně, která se mimo jiné zabývala přenesením mysli do stroje. A Rebecca stále šťourá do nejasností okolo atentátu na senátora Morru. Titulky pro vás připravili efvendy, lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL a WEB-DL. Vaše poděkování nás motivuje k další práci. Hezky se bavte.