Defiance

Žánr
Akční, Drama, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2013 - 2015
Obsah
Americký sci-fi seriál z blízké budoucnosti. V roce 2046 se svět radikálně změnil příletem několika mimozemských ras. Sledujeme osudy Joshuy Nolana a jeho adoptivní irathianské dcery Irisy, kteří zapustili kořeny v Defiance, které vzniklo na místě bývalého Saint Louis. V tomto městě žije komunita lidí a mimozemšťanů jménem Votanové v pokoji a míru.
Titulky pro vás překládají
bogyman, Clear, GaRaN_, Jolinar, lesator, Miki226

Titulky k Defiance S02E06 - This Woman's Work

Nolan se s Pottingerem a jeho Biomanem vydávají na velice nebezpečnou misi. A zatímco je strážce zákona mimo město, Stahma Tarr dělá všechno proto, aby si udržela svou těžce získanou pozici. A jak už všichni víme, je schopná naprosto všeho. Titulky pro vás připravili lesator, arey, GaRaN_ a jirkem, sedí na verze ASAP a WEB-DL a stáhnout si je můžete v sekci TITULKY. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Defiance S02E04 - Beasts of Burden

Poté, co je v pustinách zákeřně napaden karavan, otřesený Pottenger dá Nolanovi za úkol dopadnout a zničit ty, co jsou za to zodpovědní. Nolan se dostane na stopu jednomu z Rafových dělníků v lomu. Mezitím pomstychtivý Datak je rozhodnutý znovu nabýt kontrolu nad rodinným podnikem. Titulky pro vás přeložili arey, GaRaN_ a Miki226. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Defiance S02E03 - The Cord and the Ax

V Defiance došlo k velkým změnám. Amanda šéfuje baru, nový starosta Pottinger má pod palcem všechno včetně prodeje Modrého ďábla a vedení zločinecké organizace přebírá od Alaka jeho záludná matka. Nolan opět přijal místo strážce zákona, ale netuší, že se Irisa přestává ovládat. Jak se bude příběh vyvíjet dál, se můžete podívat s našimi titulky, které pro vás připravili lesator, arey a GaRaN_. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Defiance S02E02 - In My Secret Life

Po týdnu se vracíme do Defiance, které je momentálně pod nadvládou Zemské republiky. Nový starosta Pottinger spojil síly s Amandou a společně se chystají město co nejvíce povznést. K hranicím města ale právě dorazili Nolan s Irisou, což bude překvapení pro nejednoho obyvatele. Velice brzy se ale ukáže, že současný strážce zákona Tommy na takovou práci tak úplně nestačí, obzvlášť, když se ve městě objeví nový druh zbraně, se kterou místní nemají žádné zkušenosti. Titulky pro vás připravili arey, GaRaN_ a Miki226. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Defiance S02E01 - The Opposite of Hallelujah

alší seriál, který se na vaše obrazovky a monitory počítačů vrací po pauze, je Defiance. Příběhy hlavních hrdinů pokračují devět měsíců poté, co jsme je viděli naposledy. Zemská republika si dosadila svého nového starostu a jeho vláda ovlivňuje životy všech lidí v Defiance. Cesty Nolana a Irisy se rozdělily, a tak si budeme muset počkat, jestli a kdy se zase potkají. Titulky k prvnímu dílu 2. řady pro vás připravili GaRaN_ a Miki226. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Defiance S01E12 - Everything Is Broken

A jsou tady titulky k poslednímu dílu první série Defiance! Přeložili je pro vás jako obvykle bogyman a lesator, korekce se zhostila Clear. Jistě víte, že seriál se dočká další série, kterou pravděpodobně můžeme očekávat někdy na jaře příštího roku. V posledním díle se Nolan vydává hledat Irisu, která se ztratila v lesích. Milostný poměr Stahmy s Kenyou je odhalen a obě se musí vypořádat s náledky. A samozřejmě… se dozvíme, kdo vyhrál tolik očekávané volby. Příjemnou zábavu a při druhé sérii na shledanou! :)

Titulky k Defiance S01E11 - Past Is Prologue

Titulky k novému Defiance jsou pro váš připraveny ke stažení. Přeložili je jako obvykle bogyman a lesator, korekci provedla Clear. Tentokrát se vyostřuje boj o místo starosty. Stahma se svěří Kenye, že se Datak pokusí současnou starostku zavraždit. Ideální příležitosti se mu naskytne při debatě mezi dvěma kandidáty na starostu. Nolan a jeho policejní sbor jsou ve střehu, aby se Amandě nic nestalo… Doktorka Yewllová zatím provádí podivné pokusy s artefaktem, který získala. Hezky se bavte! :)

Titulky k Defiance S01E10 - The Bride Wore Black

Titulky k desátému dílu Defiance jsou konečně tady! Přeložili je pro vás bogyman a lesator, korekci provedla Clear. Svatba Christie McCawleyové a Alaka Tarra je na spadnutí. Ale přesto nemá mladý pár vyhráno. Rafe McCawley poví Datakovi, že po své smrti nechá doly přepsat na Irathiany a svatba je ohrožena. Ve městě se zatím vyšetřuje vražda bývalého majitele Snu, který ho vlastnil ještě předtím, než se z něj stal nevěstinec. Hezky se bavte! :)

Titulky k Defiance S01E09 - If I Ever Leave This World Alive

Máme tady další titulky na díl Defiance. Přeložili je pro vás bogyman a lesator, korekci provedla Clear. Pokud jste viděli minulý díl, jistě tušíte, že město se bude potýkat se zákeřnou nákazou moru. Irathiané jsou pouze přenašeči, ale neonemocní. Lidé se začnou bát, že by mohli nezodpovědně šířit nemoc dál a rozhodnou se je uvěznit, i přestože s tím starostka Rosewaterová i Nolan nesouhlasí… Hezky se bavte! :)