Celkem 3445 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Camp S01E09 - CIT Overnight

Blíží se konec léta a praktikanty čeká speciální noční stanování v lesích, po kterém se z nich stanou vedoucí. Buzz tento posvátný rituál až tak moc neprožívá, protože v noci strávené mimo kemp vidí příležitost si konečně užít jako muž. Kip s Marinou mohou být konečně spolu, ovšem v cestě jim stojí Chloe, která o nich neví a její reakce by mohla být jakákoliv. Bavte se u dalšího dílu, ke kterému titulky udělala zuzana.mrak.

Titulky k Cruel Summer S01E03 - Off with a Bang

Ve městě se chystají oslavy ke Dni 4. července a Mallory, Vince a Jeanette spolu s plněním letního seznamu úkolů čeká zkouška přátelství. Tentokrát uvidíme příběhy ze všech tří let z pohledu Jeanette a zjistíme, že možná ani v roce 1993 nebyla až taková slušňačka, za kterou ji rodiče měli. Ttiulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Suits S07E11 - Hard Truths

Další epizoda s titulem Těžké pravdy plynule navazuje na dění v minulé epizodě, kdy Donna políbila Harveyho. Ten se s ní o tom nechce bavit a před Paulou to zamlčí. Louis s Harveym začnou řešit situaci kolem vyloučení Jessicy Pearsonové z právnické komory. Mike dostane od Alexe klienta ze seznamu Fortune 500, ale nedostane ho jen tak, ale musí si ho zasloužit… Pěkně se bavte, titulky pro vás přeložila Clear.

Titulky k Cruel Summer S01E01 - Pilot

Jeanette a Kate jsou dvě středoškolačky z malého města. Každá je úplně jiná. Kate je krásná, oblíbená, zábavná a má kolem sebe plno kamarádů. Jeanette má ráda svou rodinu, své dva kámoše a mezi školní krásky a oblíbenkyně opravdu nepatří. Alespoň ne v roce 1993, kdy jejich příběh začíná. V tomto roce Kate zmizí. A Jeanette se stane přes noc populární. I když to zdánlivě nijak nesouvisí, postupné vyšetřování a odkrývání nových informací z let 1994 a 1995 nám ukáží něco jiného. Bavte se u nového napínavého seriálu. Titulky pro vás připravuje zuzana.mrak.

Titulky k Pearson S01E10 - The Fixer

Máme tu poslední díl celého seriálu, za mě docela škoda, že takhle konči, ale co se dá dělat. Starosta Novak se musí vypořádat z bezdomovci přes ulici, která vede Angela. Nick se rozhodne vyjít s pravdou ven, ale to by nebyla Jessica, kdyby v ní neviděla něco víc… Snad jste byli s překladem spokojení a zase někdy jinde. :) Za přečasy děkujte Clear Titulky pro vás přichystali GaRaN_ a Clear

Titulky k Pearson S01E09 - The Rival

V předposledním díle bude muset Bobby řešit problém s bezdomovci, kteří se rozhodnou přebávat před samotnou radnicí. Což je úkol, jak dělaný pro Jessicu, obvzlášť když onen tábor vede její sestřenice Angela. Keri a Nick si sáhnou do svědomí a čeká je těžké rozhodnutí… Titulky pro vás přichystali GaRaN_ a Clear

Titulky k American Housewife S05E13 - The Election

Přišlo finále páté řady a v životě Ottových se toho hodně změní. A nejsou to změny ledajaké. S každým členem rodiny to pěkně zamává. Tak si užijte poslední epizodu a já budu tiše doufat, že se seriálový pánbíček smiluje a bude řada šestá. Ottovi by mi moc chyběli. :-) American.House­wife.s05e13.720p­.web.h264-cakes[eztv.re]­.mkv – je jediná verze ze šesti, co jsem zkoušela, která nemá brutálně ukousnutý konec s poslední větou (i když nepodstatnou). Tak jsem ale načasovala titulky na tuto verzi. Pokud vám na některé jiné verze nesedí (např. SYNCOPY), je mi líto, stáhněte si prosím tuhle. Titulky pro vás přeložila Silcasiles, přeje všem dobrou zábavu a někdy příště na shledanou. :-)

Titulky k American Housewife S05E12 - How Oliver Got His Groove Back

I přes Oliverův kategorický nesouhlas se Katie s vervou vměšuje do jeho osobních záležitostí. Příšerně ho to vytáčí, ale jako vždy… všechny ty Katieiny špumprnákle mají většinou pozitivní dopad. Tripovi a Taylor to v jejich vztahu malinko skřípe a rozhodnou se pro pauzu. A taková to byla velká láska. Jestlipak k sobě ještě někdy najdou cestu? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)