Celkem 2937 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E18 - The Venue

Jarní slavnost se blíží a Katie, jako předsedkyně, zoufale potřebuje sehnat místo, kde se bude konat. Dokonce se kvůli tomu musí obrátit na svou největší rivalku. Co to všechno způsobí… to uvidíte :-). Opět podotýkám, že Katieiny výchovné metody se mi zamlouvají a také, jak vidno, nesou své ovoce. Alespoň u nejmladší ratolesti, Anny-Kat. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k The Durrells S03E01 - Episode 3.1

Po roce jsou tu opět Durrellovi. Největší problém má Leslie, na kterého praskne, že chodí se třemi dívkami zároveň. Louisa se rozhodne si je všechny prověřit. Larry zakopne o psa a myslí si, že má zlomenou nohu. Margo si hledá dalšího koníčka a do toho přijíždí teta Hermione. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Magicians S03E05 - A Life in the Day

Další díl The Magicians má svoje titulky a mohu vám slíbit, že to bude tentokrát opravdu jízda… Quentin a Eliot se snaží složit mozaiku, která má zachytit krásu světa, Margo chystá svatbu s princem ze Vznášející se hory a ostatní z Brakebills díky klíči konečně vidí Pennyho… Titulky pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča, korekce se tentokrát opět zhostila Clear. Sedí na verze HDTV SVA, AVS a AMZN WEB-DL. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k American Housewife S02E17 - All Coupled Up

Tento díl je o tom, jak to chodí v párech. Musím říct, že Katieiny výchovné metody se mi od začátku seriálu zamlouvají a názorný příklad, který použili s Gregem v této epizodě, mě přímo nadchnul. Není nad to, předvést svému nezdárnému dítku jak to vypadá, když dělá, co se nemá. A jelikož Katie asi nestačí vychovávat tři ratolesti, přibere si ještě jednoho, momentálně bezprizorného nevychovance. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.