Celkem 3140 článků
u seriálu
Zobrazit

Vikingové se 6. sérií rozloučí

Pro fanoušky seriálu Vikingové bohužel nemáme dobrou zprávu. 6. série, která se právě natáčí, bude poslední. Těšit se tam můžeme na dvacet dílů, které uvidíme pravděpodobně od konce roku 2019 do začátku roku 2020, a poté se seriál nenávratně přesune do Valhally.

Titulky k Suits S08E03 - Promises, Promises

Na těchto titulcích jsem pracovala od srpna 2018 a upřímně, je mi stydno, že mi to trvalo tak dlouho. Proto jsem se rozhodla, že tyto titulky, které v říjnu dopřeložila zuzana.mrak a já dnes dokončila, zveřejním a v překladu dále pokračovat pravděpodobně nebudu. Nemám už tolik volného času, abych stihla titulky dodělat a dodávat v nějakém rozumném čase. Samotnou mě to mrzí, ale jsou přednější věci… Uvidím, možná přeložím nepřeloženou část 7. série, aby to bylo komplet. Můj nástupce se, zdá se, na titulky.com našel. Jeho titulky jsem sice neviděla, ale ať už jsou jakékoliv, můžete za ně být rádi. Pěkně se bavte… Jestli se na to ještě budete vůbec dívat.

Titulky k Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Druhý díl dobrodružného filmu Fantastická zvířata z tajemného světa J. K. Rowlingové zasazeného asi půl století před Harryho Pottera. Mlok Scamander se tentokrát vydává do Paříže hledat Obskuruse. Stejně jako on za ním má namířeno i zlý kouzelník Grindelwald… Titulky pro vás přeložily Clear a JustMeeKatie. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Another Time

Eric Laziter přežívá ze dne na den jako úspěšný účetní. Všechno se ale změní, až jednoho dne potká ženu svých snů. Jak už to ale bývá zvykem, ta je shodou okolností zadaná. S tím se ale Eric nesmíří a kvůli ní se vydá skrz vesmír… Příběh o tom, že někdy je samotná cesta důležitější, než samotný cíl. Pěkně se bavte a snad se vám film bude líbít. :) Titulky pro vás přeložil GaRaN_

Titulky k Blindspot S04E08 - Screech, Thwack, Pow

Titulky k osmému dílu jsou konečně tady. Reade pokračuje ve spolupráci s Weitzem, Jane, pardon Remi, je na tom zdravotně hůř a hůř, ale plánu osvobodit Shepard se nevzdává. Titulky pro vás přeložila Gabik a korekci provedla jeriska03. Hezky se bavte a přejeme vám všem úspěšný vstup do nového roku 2019 a v něm hlavně zdraví a štěstí.

Titulky k American Woman S01E11 - I Will Survive

A máme tu závěrečný díl seriálu American Woman. Čeká nás happy end? Vrátí se Bonnie k nevěrnému manželovi, nebo vztah definitivně ukončí? Čeká Dianu hvězdná kariéra? A co Kathleen a Greg, rozhodnou se pro partnerství nejen pracovní, ale i životní? Užijte si poslední díl, ke kterému vám titulky jako vždy připravili elte a zuzana.mrak. :-)