Celkem 3144 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Druhý díl dobrodružného filmu Fantastická zvířata z tajemného světa J. K. Rowlingové zasazeného asi půl století před Harryho Pottera. Mlok Scamander se tentokrát vydává do Paříže hledat Obskuruse. Stejně jako on za ním má namířeno i zlý kouzelník Grindelwald… Titulky pro vás přeložily Clear a JustMeeKatie. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Another Time

Eric Laziter přežívá ze dne na den jako úspěšný účetní. Všechno se ale změní, až jednoho dne potká ženu svých snů. Jak už to ale bývá zvykem, ta je shodou okolností zadaná. S tím se ale Eric nesmíří a kvůli ní se vydá skrz vesmír… Příběh o tom, že někdy je samotná cesta důležitější, než samotný cíl. Pěkně se bavte a snad se vám film bude líbít. :) Titulky pro vás přeložil GaRaN_

Titulky k Blindspot S04E08 - Screech, Thwack, Pow

Titulky k osmému dílu jsou konečně tady. Reade pokračuje ve spolupráci s Weitzem, Jane, pardon Remi, je na tom zdravotně hůř a hůř, ale plánu osvobodit Shepard se nevzdává. Titulky pro vás přeložila Gabik a korekci provedla jeriska03. Hezky se bavte a přejeme vám všem úspěšný vstup do nového roku 2019 a v něm hlavně zdraví a štěstí.

Titulky k American Woman S01E11 - I Will Survive

A máme tu závěrečný díl seriálu American Woman. Čeká nás happy end? Vrátí se Bonnie k nevěrnému manželovi, nebo vztah definitivně ukončí? Čeká Dianu hvězdná kariéra? A co Kathleen a Greg, rozhodnou se pro partnerství nejen pracovní, ale i životní? Užijte si poslední díl, ke kterému vám titulky jako vždy připravili elte a zuzana.mrak. :-)

Titulky k American Housewife S03E10 - Saving Christmas

Je tu konečně vánoční epizoda, ve které přijede na návštěvu táta Katie. A pro milovníky seriálů to není nikdo neznámý. Neboť, kdo z nás by neznal Bobbyho z Dallasu nebo Franka z Kroku za krokem. Musím říct, že Patrick Duffy se mi líbí i jako děda Marty. Nyní uvidíme, co se stane, když se setká s Katieinou mámou, se kterou měli dříve poněkud neharmonické manželství. Jestlipak to bude prů…švih? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem kouzelné vánoční svátky, veselého Silvestra, šťastný Nový rok a úspěšný celý rok 2019. :-) Na pokračování třetí řady si musíme počkat do 5. 2. 2019 .