Celkem 2938 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Librarians S04E05 - And the Bleeding Crown

Myslíte si, že upjatý Knihovník je jen Flynn? Omyl. Takových Knihovníků bylo víc. Jeden se přesune časem do současnosti, aby zastavil svého odvěkého rivala a nepřítele. A Flynn bude blahem bez sebe, protože onen Knihovník je jeho hrdina, nebo alespoň v jeho začátcích v Knihovně byl. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Příjemný večer a hezky se bavte.

Titulky k Major Crimes S06E11 - By Any Means: Part 2

Vážení, tak už nám chybí pouhé dva díly do úplného konce seriálu, a také doufám, že do konce řádění Stroha. I když, jak jsem už dříve zmínila, scénáristům do kebule nevidno atd… atd… No jestli tento seriál bude mít nějaký otevřený konec, tak mě klepne, páni bohové. Každopádně si užijte tento předpředposlední díl a prosím vytrvejte, vrhám se lenochodím skokem na ten předposlední. Vážně mě zajímá, jaké pohnutky Stroha ženou k tomu, co dělá. Samozřejmě, v prvé řadě ujetá mysl, pak pomsta, ale jaký je ten hlavní důvod, co ho pohání? Prachy to nejsou, těch má údajně dost. Tak má nespíš fakt jen nějakou chybku ve šroubovici. Zato jeho nynější komplic je průzračný, jak studánka. Tomu jde především o peníze, a kvůli nim nevidí, neslyší a přes veškeré své schopnosti, které se mu nedají upřít, je to vlastně ubožáček. Tak nějak předpokládám, že na tu svou chamtivost dojede, jako spousta jemu podobných. P.S.: Připadají vám chytré telefony fakticky chytré? A vůbec všechny tyhle nedobytné servery, zabezpečené cloudy, utajená úložiště, zašifrovaná data. Houbeles, vždycky se najde někdo fikaný, kdo se do nich nabourá a bůh nás chraň, když je to magor a ne jen počítačový gegoš, co to dělá ze sportu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Vikings S05E07 - Full Moon

V dnešním dílu ná čeká spousta pletichaření a plánování. Ivar plánuje útok na Kattegat. V Kattegatu se řeší, jak se co nejlépe ubránit. Skupina, kterou vede Floki, není spokojená. Nakonec se podíváme také do Anglie. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verze KILLERS A RARGB.

Titulky k Major Crimes S06E10 - By Any Means: Part 1

Tak dobrá. Prvotní šok z minulého dílu už odezněl, a oproti mému předešlému vztekání musím scénáristy pochválit za citlivý přístup k té záležitosti. A když jsem psala, že je mi fuk, co bude vyvádět Stroh, není to pravda. Monstrum se vynořilo z hlubin, vytasilo pařáty a dovoluje si teda dost. Jsem skutečně zvědavá, jak tohle majoritní zločiny zvládnou. Mají na to už jen tři díly. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.