Celkem 2938 článků
u seriálu
Zobrazit

Victoria - herci a skutečné postavy

Jak vypadají herci v porovnání s postavami, které v seriálu Victoria hrají? Na to se můžete podívat v galerii. Královna Viktorie/Jenna Coleman Princ Albert/Tom Hughes Lord Melbourne/Rufus Sewell Baronka Lehzenová/Daniela Holtz Princ Arnošt/David Oakes Vévodkyně z Kentu/Catherine Flemming Král Leopold/Alex Jennigs Rober Peel/Nigel Lindsay Charles Francatelli/Fer­dinand Kingsley Vévoda z Cumberlandu/Pe­ter Firth

The Affair - novinky k 4. sérii

Na 4. sérii seriálu The Affair si budeme muset počkat až do června, ale už teď pro vás máme pár novinek. Životy Noaha (Dominic West), Alison (Ruth Wilson), Helen (Maura Tierney) a Colea (Joshua Jackson) se rozdělí a budeme je sledovat samostatně. K hereckému obsazení přibude Phoebe Tonkin, tu znáte například ze seriálu The Originals, a zahraje si Daphne, kterou osud zavede do cesty Coleovi. Těšíte se?

Titulky k American Housewife S02E14 - Midlife Crisis

Chtěli byste mít dítko, které je posedlé svými známkami a nemá jiné zájmy než studium a školu? Mnozí určitě ano, ale Katie tohle u Olivera vadí, a míní to změnit. Dokonce pasuje Taylor na psychologa, aby mu vysvětlila, jak kašlat na školu a dostat ji z hlavy. Když ani to nepomáhá, vezme to Katie do svých rukou. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k The Great Fire: In Real Time S01E03 - A City Rebuilt

Dnes tu je po hodně dlouhé době závěrečný díl. V dnešním dílu se podíváme, jak Londýňané zachraňují Tower, který byl doslova napěchovaný střelným prachem. Také se dozvíme, co se dělo po Velkém požáru a zjistíme, jaké se používaly léčebné prostředky na popáleniny. Některé jsou opravdu hodně zvláštní. A nakonec také uvidíme přestavbu Londýna. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi PLUTONiUM.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E05 - The Marriage of Heaven and Hell

Seriál The Frankenstein Chronicles nám zraje jako víno… Tedy alespoň co se mého názoru týče, je podívaná stále napínavější a zajímavější. Titulky pro vás přeložil jako vždy GaRaN_, korekci provedla má maličkost Clear. Policejní oddělení pod vedením inspektora Treadawaye se vydává na stopu vraha seržanta Nightingalea, kterého ráno vylovili z řeky. John Marlott dál pokračuje ve vlastním vyšetřování, přestože je sám hlavním podezřelým. Jediné, co brání tomu, aby se na něj spustil hon, je fakt, že si všichni myslí, že zemřel na šibenici… Esther Rose dostává nečekanou nabídku. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Librarians S04E08 - And the Hidden Sanctuary

Zase tu jeden jeden kousek z restů. Flynn je pryč a všem v hlavách hlodá myšlenka na to, co řekl Darrington Dare o počtu Knihovníků. Po akci, při které Cassandra dostala strach a tím ohrozila ostatní, se rozhodla, že odejde do „normálního“ světa. A vybere si k tomu nejbezpečnější město v Americe. Jenže… není to tak, jak to na první pohled vypadá. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S03E03 - The Losses of Magic

Co je lepší, než jedna dávka Mágů za den? Dvě dávky Mágů za den! A bude ještě lépe. V dalším díle se totiž, mimo jiné, setkáme i s piráty a jak se říká „s piráty je všechno lepší!“ A přemýšleli jste někdy nad tím, proč má někdo doma tolik rolí balící fólie? Že ne? Inu, můžete se podívat, k čemu se taková balící fólie může hodit. Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_ a Verča a sedí na verze SVA a 720p.AVS. Hezky se bavte.

Suits - novinky začátku roku 2018

Rok 2018 se ještě pořádně nerozjel a už pro vás máme několik novinek k seriálu Suits. 30. ledna byl seriál prodloužen a můžeme se tak těšit na 8. sérii. Bohužel ve stejný den byl také oficiálně potvrzen odchod dvou hvězd, a to Patricka J. Adamse a Meghan Markle. Vzhledem k blížící se královské svatbě se odchod herečky dal očekávat. Tvůrci se ale nakonec rozhodli ukončit celou linii jich obou, jako páru. Necháme se překvapit, jak přesně se s tím vypořádají. Poslední novinkou je nová herecká posila, a tou je herečka Katherine Heigl. Tu jistě znáte ze seriálu Chirurgové, nebo z dalších, spíše romantických, filmů. Na to, jak do rozjetého, a velmi úspěšného seriálu zapadne, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Druhá polovina aktuálně vysílané 7. série se vrací 28. března. Nezapomeňte se na náš web vracet, i nadále pro vás hledáme nejnovější informace.

Titulky k The Magicians S03E02 - Heroes and Morons

Kvůli světu bez magie se nám titulky poněkud zpozdily, jelikož si korektor Bladesip nemohl zastavit čas, aby se mohl titulkám věnovat, ale konečně už se to povedlo i bez čar a kouzel. V druhém díle se bude vše točit kolem magických baterií a taky trochu kolem zvířátek. Znáte to, prostě klasika – medvědi, netopýři, dinosauři, vybuchující kočky… Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča a sedí na verze KILLERS. Hezky se bavte.