Celkem 2958 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E17 - All Coupled Up

Tento díl je o tom, jak to chodí v párech. Musím říct, že Katieiny výchovné metody se mi od začátku seriálu zamlouvají a názorný příklad, který použili s Gregem v této epizodě, mě přímo nadchnul. Není nad to, předvést svému nezdárnému dítku jak to vypadá, když dělá, co se nemá. A jelikož Katie asi nestačí vychovávat tři ratolesti, přibere si ještě jednoho, momentálně bezprizorného nevychovance. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Marcella S02E01 - Episode 2.1

Druhé série Marcelly jsem se ujala, protože původní překladatel nemá na překlad čas. Marcella a policejní tým vyšetřují vraždu malého chlapce, který byl nalezen zazděný jednom domě. Stále má však psychické problémy a moc se nelepší. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k Suits S07E06 - Home to Roost

Titulky k šesté epizodě 7. série seriálu Suits pro vás přeložili tentokrát Clear, GaRaN_ a Herodes, korekci jako vždy provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a WEB-DL NTb. Mike slíbil, že nebude pracovat na případu s vězni, ale svůj slib porušil. Začíná se mu to pěkně vracet. Rachel se to nelíbí a když se to dozví Harvey, je doslova v pěkné bryndě… Paula tlačí na Harveyho, aby o jejich vztahu řekl Donně a Louis čelí žalobě ze sexuálního obtěžování, kterou na něj podala bývalá zaměstnankyně firmy Stephanie Patelová. Pěknou zábavu! :-)

Propagační fotky k epizodě The Americans S06E01 - Dead Hand

První epizoda šesté série seriálu The Americans se bude v Americe na stanici FX vysílat 28. března, u nás to bude o den později, tedy ve čtvrtek 29. března. Začínáme na podzim roku 1987, kdy se rýsuje sumit pro kontrolu zbraní… Elizabeth je nucena posunout své meze jako nikdy předtím. Philip se zatím dal do vedení nově expandující cestovní kanceláře. Ovšem až do doby, než přijde nečekaný návštěvník se znepokojivou žádostí… Scénáře této epizody s možným českým překladem „Mrtvá ruka“ se ujali Joel Fields a Joe Weisberg, režie se zhostil Chris Long.

Titulky k The Magicians S03E04 - Be the Penny

Někteří z vás možná ztratili naději, ale ti z vás, kteří trpělivě čekali, se konečně dočkali dalšího dílu seriálu The Magicians. Bladesip ze nedostatku časových důvodů přenechal dočasně korekci Clear (která má svých restů až až, ale už se s tím muselo hnout…). Díl pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča. Sedí zatím na verzi KILLERS, která sice vypadá jako useknutá v půlce slova, ale AMZN WEB-DL Rip verze končí úplně stejně, jen tam s nedořečeným koncem slova skočí černá obrazovka. Penny uvízl mimo své tělo poté, co cestoval do astrální dimenze a jeho tělo zemřelo… V tomto díle se všemožně snaží spojit se svými přáteli, aby jim dal najevo, že není tak docela mrtvý a má smysl se ho snažit zachránit. Pěknou zábavu a odpusťte ten skluz… Zkusíme se polepšit. :-)