Celkem 2958 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E16 - Field Day

Po delší olympiádové pauze přichází šestnáctý díl druhé řady. A také se v něm budou konat prestižní závody. Každé jaro vypukne na základní škole ve Westportu takzvaný Polní den, kde týmy matek a dcer soutěží v různých disciplínách. Jak si povede Katie s Annou-Kat? A nesoutěží jen ženy. I Greg se zapojí a přidá se k němu Taylořin fešák Trip. A dopadne to parádně. :-O Tak to zatím vypadá, že druhá řada bude mít skutečně devatenáct dílů. Za případné změny neručím a budu to průběžně sledovat. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Homeland S07E03 - Standoff

Sedmá série seriálu Homeland se pěkně rozjíždí… V dnešním díle začíná Carrie pochybovat o účinnosti své léčby lithiem, zatímco Saul se chystá vyjednávat s Brettem O'Keefem o jeho kapitulaci… Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear, karlos.kf a zuzana.mrak, korekci obstarala Clear. Sedí na zatím všechny dostupné verze. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S07E02 - Rebel Rebel

A jsou tady titulky k Homelandu 5×02, které pro vás nachystali Clear, karlos.kf a zuzana.mrak. V tomto díle řeší Carrie problém s počítačem, zatímco Saul Berenson se zabydluje ve své nově získané funkci… Pěknou zábavu při sledování a snad brzy na viděnou u dalšího dílu. ;)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E06 - Bride of Frankenstein

Titulky k poslednímu dílu druhé série The Frankenstein Chronicles jsou tady. O překlad se obvykle postaral GaRaN_. Dostane John svého slibu a dopadne Harveyho, nebo ne? Bude spravedlnosti učiněno za dost? A je v jeho silách zachránit Esther Rose? Nechte se překvapit… Dejte nám vědět, co říkáte na konec. Spoilery nezapomeňte označit. A třeba někdy u další série. Pěknou zábavu. :)

Titulky k Homeland S07E01 - Enemy of the State

Trvalo to celý rok, než jsme se dočkali nové série seriálu Homeland, ale je to konečně tady. Přinášíme vám české titulky k první epizodě série sedmé! Přeložili je pro vás karlos.kf a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Minulá série skončila v kanceláři prezidentky Spojených států, která se zavřela za svými dveřmi, aby k ní Carrie nemohla. V této sérii od atentátu na prezidentku už nějaký čas uběhl a Carrie, zdá se, vede normální život. Pracuje na sobě a své nemoci, pravidelně cvičí, bere léky… a stále nemá žádnou práci. Ale jen na oko… Generál McClendon, který za útok na prezidentku Keanovou zodpovědný, zatím stane před vojenským soudem. Spoilery z tohoto dílu si nechte v komentářích, prosím, pro sebe. Jako obrana proti možným spoilerům, pokud stahujete dopředu, je přístupná funkce stahování po celých sériích v sekci Titulky ZDE. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Librarians S04E09 - And a Town Called Feud

V devátém dílu Knihovníků se vrátíme do časů války Severu proti Jihu. Výstřižková kniha hlásí, že ve městě Spor je hlášen nebývale častý výskyt duchů. Jestli Knihovníci zvládnou situaci vyřešit asi nemá smysl polemizovat, jde spíš o to jak se k tomu postaví v situaci, kdy se nad všemi vznáší oblak pochybností o počtu Knihovníků. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k American Housewife S02E15 - The Mom Switch

Nastala chvíle, kdy má Katie své rodiny už plné kecky, tak vypne čudlík „máma“ a jde se odreagovat do svého oblíbeného útočiště. Děti nechá na starost sousedce Viv, protože Greg má jiný úkol. Viv si pohrává s myšlenkou, že si pořídí potomka a tímto si míní trénovat roli rodiče. Z tohoto dílu plyne poučení, že když máma něco nařídí, má se to udělat hned. Jinak to má dalekosáhlé následky. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. Edit: 14/2/18: Teď jsem zjistila, že E15 ještě nebyla poslední epizoda druhé řady. Předtím (ani teď) jsem nikde nenašla, kolik má vlastně druhá řada epizod. E16 se má vysílat 28. února, dále je na IMDb uvedena E19, ta má být v průběhu 2018. No, info nám dávají po kapkách a já dopředu nevím dne ani hodiny. Takže oprava toho, co jsem psala dříve, ještě se neloučíme. :-)

Titulky k Blindspot S03E12 - Two Legendary Chums

Před olympijskou pauzou pro vás máme titulky k 12. dílu Blindspotu. Další tetování nás tentokrát spojí s bývalým Wellerovým partnerem, se kterým se Weller nerozešel úplně v tom nejlepším. A Victor začíná o Romanovi zjišťovat zajímavé informace. Nechá si to Roman líbit? To je otázka, co? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Další díl se bude vysílat ve Státech 3. března. Hezky se bavte.