Celkem 3580 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Cruel Summer S02E02 - Ride or Die

V létě roku 1999 se Isabella sblíží s Lukem, ale také by se ráda skamarádila s Megan, která se stále nemůže smířit s tím, že má Isabellu ve svém životě. V zimě roku 1999 se Isabella, po katastrofě na večírku Lukova otce, pokusí ochránit Megan a vzít řešení problému do svých rukou. Mezitím se všichni snaží přijít na to, kdo video natočit a kdo ho na večírku pustil. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E06 - Rule #25: Beware the Second Chance

Po delší pauze se vracíme s titulky k další epizodě GG2D, tentokrát Abby letí do New Yorku propagovat svou knihu, kterou píše a Jake má pro ni nepříjemnou zprávu, že se televize dozvěděla o tom, že je Becca těhotná. Děti to ještě nevědí, takže Abby je celá v napětí, jak jim to řeknou a jak tuto zprávu přijmou. Do pekárny se staví Frumpkis se svou ženuškou Charlene, společně s Jo zajdou do tenisového klubu… Delia pokračuje ve škádlení s Albertem a to jejímu budoucímu manželství nevěstí nic dobrého… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Cruel Summer S02E01 - Welcome to Chatham

V létě roku 1999 přijíždí do malého amerického městečka Chatham světoběžnice Isabella, aby strávila poslední rok na střední u Debbie Landryové a jejích dcer Megan a Lily. Megan z příjezdu nové dívky nemá vůbec radost. Má pocit, že jí to kompletní naruší prázdniny a její snahu dostat se na vysněnou vysokou. Její matka ji však přesvědčuje, že Isabella bude určitě to nejlepší, co se jí kdy stalo a přiměje Megan, aby ji vzala s sebou za kamarády. A zdá se, že neobvyklou a trochu přidrzlou Isabellu si všichni hned zamilovali. Doufáme, že z návratu seriálu máte stejnou radost jako my a už se nemůžete dosčkat dalšího dílu. Titulky pro vás připravuje opět zuzana.mrak. Bavte se.