Celkem 3580 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k La Brea S03E06 - The Road Home - Part 2

Závěrečná epizoda celého seriálu je konečně tady. A jak se to u La Brea stává, musí se to všechno nejdřív pořádně zamotat, než se to zase rozmotá… Titulky pro vás jako obvykle přeložily Clear a zuzana.mrak. Děkujeme za přízeň a třeba na viděnou u nějakého jiného podobně laděného seriálu… Hezky se bavte! :-)

Titulky k La Brea S03E04 - Fire Storm

V této epizodě vše z doby 10 tisíc let před Kristem prchá před velkým ohněm, který se šíří také směrem k pevnosti. Její obyvatelé se snaží evakuovat a Gavin a spol. dostanou zprávu, kterou potřebují doručit do doku 2021… Gavin, Sam a Ty z doby krátce před prvním závrtem se právě z tohoto roku se snaží dostat do letecké základny v Ladeře… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Hezky se bavte. :)

Titulky k La Brea S03E03 - Maya

Titulky k epizodě Maya pro vás připravily opět Clear a zuzana.mrak. Ty se v době pár týdnů před vznikem závrtu v roce 2021 snaží dostat na svou stranu dalšího spojence, Gavina. S tím to ale tak snadné jako se Samem mít nebude, zároveň se Ty snaží změnit život lidí, které má rád, k lepšímu. Gavin a Sam v době před 10 tisíc let před Kristem se vydávají k letecké základně v Ladeře s cílem najít Mayu Schmidtovou. Narazí ale na minové pole a nejen to… Pěkně se bavte. :-)