Celkem 3580 článků
u seriálu
Zobrazit

Cruell Summer Season 2 - premiéra již 5.6.2023

Již 5. června se vrací seriál Cruel Summer se svou druhou sérií. A co zatím víme? Seriál se bude držet předešlého vzorce, tedy tři časové osy, dva pohledy na děj. Hlavními představitelkami budou Sadie Stanley (známá ze seriálů Goldbergovi nebo Smrt nás spojí) a Lexi Underwood (znáte například se seriálů Little Fires Everywhere nebo První dáma). Sadie Stanley bude hrát postavu Megan Landryové a Lexi Underwood bude hrát Isabellu LaRueovou. V nové sérii nahlédneme do několikaletého přátelství obou dívek, které však bude narušeno smrtelným incidentem. Megan a Isabella mají obě co skrývat a nesmíme zapomenout, že každé tajemství má dvě strany pohledu.

Titulky k Fantasy Island S01E09 - Welcome to the Snow Globe Part One

Vánoční čas v malebné vesničce hluboko v horách, praskající dřevo v krbu, vůně horké čokolády a perníčků, a navíc potkat „toho pravého“. Kdo by si nepřál alespoň jedou zažít takovéto Vánoce. A přesně toto je fantazie Allison Holmesové, která je úspěšná ve své práci, ale kouzlo Vánoc v podobě hřejivého rodinné krbu se jí zatím vyhýbá. Kromě ní přijíždí na ostrov také doktorka Maya Powellová, která hledá svého manžela. Obě klientky dají Eleně zabrat víc, než sama čekala a do toho všeho se ještě Ruby rozhodne uspořádat večírek ve stylu tajného Santy. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E05 - Rule #72: It's Never Too Late to Be a Mean Girl

Tato epizoda se točí kolem plesu, který se rozhodne Abby přes SheShe uspořádat pro Phoebe, která si dodělala středoškolské vzdělání. Jak vám možná titul této epizody – NIKDY NENÍ POZDĚ BÝT ZLÁ HOLKA – napoví, řádně se to zvrhne. Slzičky, urážky, uražené… No nechte se překvapit, jak to nakonec všechno dopadne. Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak, pěkně se bavte. :-)

Titulky k Vienna Blood S03E02 - The God of Shadows

V této epizodě Vídeňské krve se podíváme do armádního domova pro invalidy, kde v současné době bydlí rodinný přítel slečny Linderové, plukovník Georg Steiner, kterého posedlo šílenství. Inspektor Rheinhardt dostane k vyšetřování jednoduché vloupání do domu bývalého ministra financí a klinika neurologie dostává nového vedoucího… Titulky pro vás přeložili Clear a GaRaN_, omlouvám se za zdržení a přeji příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E04 - Rule #605: You Can Go Home Again

Další titulky k 2. sérii seriálu GG2D jsou na světě! Přeložily je pro vás Clear a zuzana.mrak, sedí na verze HDTV a WEB-DL. Abby s Jakem se rozhodli dát manželství další a další šanci. Před tím, než Jake vyrazí natáčet do Lotyšska, pošlou děti k Fordovi a chtějí si užít ničím nerušený víkend doma. Sexuální hrátky, lupínková bitva, společný bazén… Delia se svým nastávajícím manželem vybírají dům pro jejich společný život a Phoebe dostane příležitost nafotit zase nějaké profi fotky. Příjemnou zábavu a brzy u dalšího dílu na viděnou! :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E03 - Rule #8: Timing Is Everything

Po delší době se vracíme se seriálem Girlfriends' Guide to Divorce, která nám přirostl k srdci, a proto se na překladu pokusíme trochu zapracovat. Abby čeká rande s televizní hvězdou, aby trochu zvedla oblibu svého blogu. Jakeovi se to moc nezamlouvá, ale sám má máslo na hlavě, neboť Abby stále neprozradil malé tajemství. Jo se rozhodne hledat rande na Tinderu a rozhodne se vzít svůj nový objev na zásnubní večírek Delii, což se ukáže jako velmi špatný nápad. Titulky pro vás připravily zuzana.mrak a Clear. Bavte se.