Celkem 3468 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Suits S07E12 - Bad Man

Harvey se musí rozhodnout mezi minulostí a přítomností. Louis řeší svůj vztah se Sheilou a podíváme se i do minulosti za jeho láskou ze střední Mitzy. Mikea osloví Oliver Grady z kliniky, aby mu pomohl s případem potravinové banky vs. Hudson Mills. Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou zábavu! :-)

Titulky k Camp S01E10 - Last Days of Summer

Máme tu závěr léta a s ním i závěr seriálu. Nejprve si ale užijeme každoroční mezikempovou olympiádu a po ní nás bude čekat smutné loučení. Pro koho se nakonec rozhodne Mack? Pro Colea nebo pro Rogera? Najde si Buzz konečně holku? A jak ve svém vztahu budou pokračovat Kipp a Marina? Užijte si poslední díl, seriál vám překládala zuzana.mrak.

Titulky k Camp S01E09 - CIT Overnight

Blíží se konec léta a praktikanty čeká speciální noční stanování v lesích, po kterém se z nich stanou vedoucí. Buzz tento posvátný rituál až tak moc neprožívá, protože v noci strávené mimo kemp vidí příležitost si konečně užít jako muž. Kip s Marinou mohou být konečně spolu, ovšem v cestě jim stojí Chloe, která o nich neví a její reakce by mohla být jakákoliv. Bavte se u dalšího dílu, ke kterému titulky udělala zuzana.mrak.

Titulky k Cruel Summer S01E03 - Off with a Bang

Ve městě se chystají oslavy ke Dni 4. července a Mallory, Vince a Jeanette spolu s plněním letního seznamu úkolů čeká zkouška přátelství. Tentokrát uvidíme příběhy ze všech tří let z pohledu Jeanette a zjistíme, že možná ani v roce 1993 nebyla až taková slušňačka, za kterou ji rodiče měli. Ttiulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Suits S07E11 - Hard Truths

Další epizoda s titulem Těžké pravdy plynule navazuje na dění v minulé epizodě, kdy Donna políbila Harveyho. Ten se s ní o tom nechce bavit a před Paulou to zamlčí. Louis s Harveym začnou řešit situaci kolem vyloučení Jessicy Pearsonové z právnické komory. Mike dostane od Alexe klienta ze seznamu Fortune 500, ale nedostane ho jen tak, ale musí si ho zasloužit… Pěkně se bavte, titulky pro vás přeložila Clear.

Titulky k Cruel Summer S01E01 - Pilot

Jeanette a Kate jsou dvě středoškolačky z malého města. Každá je úplně jiná. Kate je krásná, oblíbená, zábavná a má kolem sebe plno kamarádů. Jeanette má ráda svou rodinu, své dva kámoše a mezi školní krásky a oblíbenkyně opravdu nepatří. Alespoň ne v roce 1993, kdy jejich příběh začíná. V tomto roce Kate zmizí. A Jeanette se stane přes noc populární. I když to zdánlivě nijak nesouvisí, postupné vyšetřování a odkrývání nových informací z let 1994 a 1995 nám ukáží něco jiného. Bavte se u nového napínavého seriálu. Titulky pro vás připravuje zuzana.mrak.

Titulky k Pearson S01E10 - The Fixer

Máme tu poslední díl celého seriálu, za mě docela škoda, že takhle konči, ale co se dá dělat. Starosta Novak se musí vypořádat z bezdomovci přes ulici, která vede Angela. Nick se rozhodne vyjít s pravdou ven, ale to by nebyla Jessica, kdyby v ní neviděla něco víc… Snad jste byli s překladem spokojení a zase někdy jinde. :) Za přečasy děkujte Clear Titulky pro vás přichystali GaRaN_ a Clear