Celkem 3468 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Domina S01E05 - Plague

Další napínavá epizoda a k ní titulky jsou tady! V Římě řádí mor a nemocný je i sám první občan Gaius… Stará se o něj nejlepší lékař v zemi Musa, ale jeho vyhlídky nejsou stejně valné. Jeho politické i soukromé okolí zatím mezi sebou svádí boj… Titulky pro vás přeložila Clear. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Domina S01E04 - Secrets

Další epizoda s podtitulem Tajemství začíná porodem Livie Drusilly. Ve vzpomínkách se vracíme k porodu její matky, která při něm zemřela. Livii porod velmi vyčerpá… Nebudu víc prozrazovat, opravdu napínavý díl plný pletich a intrik. Příjemnou zábavu vám přeje Clear. :-)

Titulky k Domina S01E02 - Rise

Titulky k druhé epizodě seriálu Domina jsou hotové. Tentokrát začneme na Sicílii, kde Livia našla se svým manželem Nerem útočiště u Sexta Pompeia. Brzy ale dorazí dobré zprávy… Příjemnou zábavu při sledování dílu plného intrik vám přeje Clear.

Titulky k Domina S01E01 - Fall

Vítejte u nového historického seriálu věnovanému životu Livie Drusilly, dcery římského aristokrata a zastánce republiky. V první epizodě se schyluje k válce mezi těmi, kteří chtějí obnovit síly ve prospěch republiky a těch, kteří chtějí moc pro sebe. Pěknou zábavu při sledování vám přeje Clear.