Veep

Viceprezident(ka)

Žánr
Komedie, Politický
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Komediální politický seriál stanice HBO, v hlavní roli s Julií Louis-Dreyfus, zasazený do kanceláře fiktivní viceprezidentky Spojených států Seliny Meyerové. Herečka v hlavní roli byla za svůj výkon opakovaně nominována na ceny Emmy a Zlaté Glóby.
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, Pe$

Titulky k Veep S02E01 - Midterms

Přinášíme vám titulky k první epizodě druhé série komediálního seriálu Veep. Druhá sezóna začíná hned zostra, ve Státech se totiž konají volby. Selina při kampani objela téměř celou zemi a teď spolu s ostatními čeká na výsledky. Podívejte se, jak si vedla a taky na to, jestli jsou tyto volby opravdu prioritou všech. Titulky sedí na verze EVOLVE, AFG a BDRip.DEMAND, připravili je pro vás Bladesip, Clear a Pe$,

Titulky k Veep S01E08 - Tears

Po menší odmlce vám přinášíme další díl seriálu Veep. V tomto posledním dílu první série bude Selina tak trochu na měkko a, jak už napovídá samotný název dílu, ukápne i nejedna slza. Naše viceprezidentka tentokrát zamíří do Ohia, kde má podporovat jistého senátora při kandidatuře na guvernéra, ale, jak už tomu bývá, všechno nepůjde přesně podle plánu. A kvůli čemu bude Selina ronit slzy? Nezbývá, než se podívat… Titulky pro vás připravili Bladesip a Pe$.

Titulky k Veep S01E07 - Full Disclosure

Opět vám přinášíme titulky k dalšímu dílu komediálního seriálu Veep. Postarali se o ně Bladesip a Pe$. Název dnešního dílu je sice „Úplné odhalení“, ale hlavním tématem je něco jiného, jež pořádně otřese vztahy na pracovišti. Nejedná se o nic menšího než o téma vyhazovů. Naše pevné jádro viceprezidentčina úřadu se dočká bitvy o to, kdo bude vyhozen a kdo v úřadu setrvá. Přejeme příjemnou zábavu. ;)

Titulky k Veep S01E06 - Baseball

A máme tu pro vás titulky k dalšímu dílu seriálu Veep. Na titulcích tentokrát spolupracovali Bladesip, Clear a Pe$. Dnes se Selina vydala na baseballový stadion, kde propaguje zdravou výživu, což ale není zrovna její parketa a jak se ukáže, tak ani některých z dalších účastníků tohoto „rautu“. Nakonec se ale vyjde najevo, že tenhle problém zdravé výživy je, v porovnání s dalším problémem, jen nepatrnou maličkostí. Přejeme příjemnou zábavu. ;)

Titulky k Veep S01E05 - Nicknames

Po delší době vám opět přinášíme titulky k seriálu Veep, konkrétně k pátému dílu s názvem Přezdívky. Titulky pro vás připravili Bladesip a Clear. V tomto díle si Selina vydupe, že chce znát přezdívky, kterým se jí mezi lidmi dostává. Jak už tomu ale bývá, většina z nich se jí příliš zamlouvat nebude. Dan zase dostane za úkol zjistit důležité informace od Jonaha a jejich vymáhání si bude náležitě „užívat“. Přejeme příjemnou zábavu. :-)

Titulky k Veep S01E04 - Chung

A máme tu titulky ke čtvrté epizodě Veep. Sedí na verze ASAP, AFG a IMMERSE a jak už je zvykem, připravil je pro vás Bladesip. V dnešní epizodě bude mít Selina, stručně řečeno, den blbec. Problémy se na ni budou hrnout ze všech stran, kdy asi největší z nich bude průbojný guvernér Chung, který by rád usedl na její místo. Hezky se bavte!

Titulky k Veep S01E03 - Catherine

Titulky k další epizodě Veep jsou hotové. Sedí na verze 2HD (včetně 720p verze) a STaN a připravil je pro vás Bladesip. Název dnešní epizody mluví téměř za vše. Zatímco se Selina snaží posunout vpřed se svými plány, čeká ji návštěva v podobě její dcery Catheriny, která naší viceprezidentce tak trochu sebere vítr z plachet. Přejeme příjemnou zábavu!

Titulky k Veep S01E02 - Frozen Yoghurt

Titulky k druhému dílu Veep jsou doladěné a sedí na verzi ASAP, 2HD a IMMERSE. Připravil je pro vás Bladesip. V tomto díle s názvem Mražený jogurt se Selině uvolní místo v rozvrhu a tak se chce vydat mezi obyčejné lidi a udělat něco naprosto obyčejného. V ten samý moment ale na pracovišti řádí zákeřný bacil chřipky a navíc i samotný prezident prožívá jisté potíže. Jak se s těmito událostmi vypořádá energická Selina? Hezky se bavte!

Titulky k Veep S01E01 - Fundraiser

Titulky pro první díl pro vás připravil Bladesip ve spolupráci s Clear a sedí na verze 2HD a AVS. V prvním díle se Selina snaží pracovat na svém hlavním projektu „čistých“ produktů, ale věci nejdou tak, jak si představovala. Navíc, její práce je narušena žádostí Bílého domu o její účasti na charitativním večírku, kde by měla vystoupit místo prezidenta.