Celkem 2612 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Americans S05E03 - The Midges

Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, sedí na verzi SVA, přečasy na další verzi jako obvykle budou někdy zkraje příštího týdne. Elizabeth a Philip jsou stále na stopě hmyzu, kterým se snaží Spojené státy ohrozit úrodu ve Sovětském svazu. Vydají se na průzkum do laboratoře. Paige se potýká s tím, aby Matthewovi neřekla pravdu o svých rodičích. Podíváme se také na pracovní záležitost Olega Burova do Moskvy do jednoho obchodu. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E02 - Pests

Titulky k druhé epizodě páté série máme tu, připravili je pro vás Clear a Pirkus. V tomto díle uvidíte Stana s Philipem ve fitness centru, Elizabeth si promluví s Paige ohledně Matthewa a Oleg Burov, který odjel do Moskvy za svými rodiči, má v Americe nečekané zastání… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Major Crimes S05E17 - Dead Drop

Tento díl je lehce zábavný, jen je zase třeba si odmyslet obligátní mrtvolu a drogy. Nebožtík ostatně není toho typu, jenž by nám vehnal slzu do oka, a téma drog se v dnešní době nevyskytuje snad už jen v pohádkách typu Karkulka, apod. Tohle tam taky není to hlavní. Hlavní je, že do čela divize majoritních zločinů se překvapivě postavil náš sympatický a horlivý pitvač, doktor Morales, a celý tým mu jde ochotně na ruku. Proč? To se dozvíte, když se kouknete. Taky ještě musím zmínit Andyho Flynna. V několika posledních dílech mi připadalo, že se mění v takového samonáserného mrzutého dědka, ale teď se ukázalo, že měl nervíky, a že měl proč. A proč? Opět platí, je třeba se kouknout, já vám už neprozradím ani ťuk. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje příjemné pokoukání.

Titulky k American Housewife S01E17 - Other People's Marriages

Katie nikdy neodolá pokušení montovat se druhým do jejich vztahů. Tentokrát je to opět Viv, na kterou se zaměří. Světe div se, uvidíme Vivina stále nepřítomného manžela. Připadal mi jako Columbova manželka, mluvilo se o něm a nikdy nebyl vidět. Ale o nic jsme nepřišli, není to persóna k pomilování. Při tom všem, se řeší problém neposlouchajících harantů. Ach, zlatý učitel Igor Hnízdo! Ovšem Gregova metoda má taky mé sympatie. Nastává jakási pauza, další díl jsem zahlédla v programu 4. dubna. První řada má mít podle IMDb 23 dílů. Takže prozatím nashle :-) Titulky přeložila a dobrou zábavu přeje Silcasiles.

Titulky k Secret City S01E02 - The Watchers

Po delší pauze zde máme titulky k druhé epizodě Secret City, ve které se Harriet Dunkleyová snaží dál rozplést záhadu kolem uvězněné protestantky Sabine Hobbsové a muže z jezera, který se vydával za Maxe Dalgettyho. Hned v úvodu dílu se o ni zajímá policie, jelikož byla poslední osobou, které volal zavražděný Lloyd Rankin. Co myslíte, jde Harriet opravdu jen o příběh na titulní straně, jak tvrdí její bývalá Kim, nebo i o něco víc? Titulky pro vás přeložil sneakyt, korekci provedla Clear. O přečasy na nějaké další, nesedící, verze si můžete napsat do komentářů. Titulky u prvního i druhého dílu jsou stejné, nahrané dvakrát. Nemusíte tedy titulky na dvojdíl stahovat jak z článku S01E01 tak S01E02. Pěkně se bavte.

Titulky k Colony S02E10 - The Garden of Beasts

Jak se žije Willovi a jeho rodině s Broussardem v podzemí? To uvidíte v dnešním díle. Příjemnou podívanou vám přejí BigMarwin, Dracarys, LOYF a zuzana.mrak :-). A opět pro vás máme malé literární okénko, týkající se názvu dílu: V zahradě bestií (In the Garden of Beasts) je historický román od Erika Larsona s prvky literatury faktu. Pojednává o rodině historika a univerzitního profesora Williama Doddyho, který je v roce 1933 jmenován americkým velvyslancem v Německu, a na pět let se i s rodinou stěhuje do Berlína. Kniha ukazuje pohled na nacistickou expanzi z pohledu Američana. Autor se zejména zaměřuje na lhostejnost a německou agresi.

Titulky k The Affair S03E08 - Episode #3.8

A máme tu titulky k osmé epizodě třetí série seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na Alison, která bojuje o opatrovnictví své dcery Joanie u soudu a její bývalá doktorka ji přizve jako konzultantku jiné pacientce. Poté se na situaci podíváme z pohledu jejího bývalého manžela Colea, který se svou současnou ženou Luisou staví dům a stále v sobě řeší své osobní problémy… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr. Pěkně se bavte. :-)