The Magicians

V zajetí kouzel

Žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - 2020
Obsah
Fantasy seriál podle knižní ságy Leva Grossmana Mágové se soustředí na Univerzitu Brakebills, tajnou školu, která se zabývá vyučováním kouzel. Skupina mladých dvacetiletých kouzelníků v ní brzy zjistí, že svět kouzel, o kterém četli jako děti, je skutečný, a představuje velké nebezpečí pro lidstvo.
Titulky pro vás překládají
GaRaN_

Titulky k The Magicians S05E13 - Fillory And Further

Tak a máme tu poslední díl celého seriálu (v dnešní době, ale pořád jeden může doufat a kdo ví, třeba se dočkáme pokračování). Asi vám nebudu říkat žádné spoilery… Rád bych jen dodal, že na tomhle seriálu jsem dělal už jeho začátku a tímto bych chtěl všem, co jím prošli poděkovat – Bladesip, Janel, lukascoolarik a Verči… a dál kolegům z Edny, kteří za nás v půlce převzali štafetu – Ironic a Veruli (snad jsem na nikoho nezapoměl a pokud ano, tak se omlouvám). Ze všeho nejvíc bych ale chtěl poděkovat Clear, která mě valnou většinu toho, co umím, naučila. A pak že mi znovu tuto 5. sérii dohodila. Všem díky a mějte se! Titulky pro vás přeložil GaRaN_. Bavte se.

The Magicians se s 5. sérií rozloučí

Společnost Syfy se rozhodla seriál ukončit, a tak aktuálně vysílaná pátá série, která má celkem 13 dílů, budou tou poslední. I když toto rozhodnutí nepřišlo úplně ve vhodnou dobu, tvůrci naštěstí připravili poslední díl páté série tak, aby to mohl být i závěr celého seriálu. Na velké finále se můžete tešit 1. dubna. 2020.

Titulky k The Magicians S05E07 - Acting Dean

Měsíc zachráněn a konvergence skončila a on se objeví Todd, že zastavili špatnou apokalypsu… Margo s Eliotem se vrátí zpátky do Filórie, aby pokračovali tam, kde skončilu. Penny dostane povyšení. Alice nového přítele. A Julie se bude muset rozhodnout mezi láskou a Quentinovým posláním. Titulky pro vás přeložil GaRaN_. Hezky se bavte.