The Magicians

Žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Fantasy seriál podle knižní ságy Leva Grossmana Mágové se soustředí na Univerzitu Brakebills, tajnou školu, která se zabývá vyučováním kouzel. Skupina mladých dvacetiletých kouzelníků v ní brzy zjistí, že svět kouzel, o kterém četli jako děti, je skutečný, a představuje velké nebezpečí pro lidstvo.
Titulky pro vás překládají
Bladesip, GaRaN_, Janel, Verča

Titulky k The Magicians S03E06 - Do You Like Teeth?

Na překlad dalšího dílu jste si počkali trochu déle a jak to bude s dalšími díly, těžko říct… Tento díl pro vás přeložili Bladesip, Janel a Verča, korekci provedla Clear a sedí na verzi SVA. Margo je nucena naplnit svůj sňatek s Fomarem a Vílí královna vymýšlí všemožné způsoby, jak ji k tomu přimět. Quentin se zatím vydává na výpravu do Nicoty… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Magicians S03E05 - A Life in the Day

Další díl The Magicians má svoje titulky a mohu vám slíbit, že to bude tentokrát opravdu jízda… Quentin a Eliot se snaží složit mozaiku, která má zachytit krásu světa, Margo chystá svatbu s princem ze Vznášející se hory a ostatní z Brakebills díky klíči konečně vidí Pennyho… Titulky pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča, korekce se tentokrát opět zhostila Clear. Sedí na verze HDTV SVA, AVS a AMZN WEB-DL. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Magicians S03E04 - Be the Penny

Někteří z vás možná ztratili naději, ale ti z vás, kteří trpělivě čekali, se konečně dočkali dalšího dílu seriálu The Magicians. Bladesip ze nedostatku časových důvodů přenechal dočasně korekci Clear (která má svých restů až až, ale už se s tím muselo hnout…). Díl pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča. Sedí zatím na verzi KILLERS, která sice vypadá jako useknutá v půlce slova, ale AMZN WEB-DL Rip verze končí úplně stejně, jen tam s nedořečeným koncem slova skočí černá obrazovka. Penny uvízl mimo své tělo poté, co cestoval do astrální dimenze a jeho tělo zemřelo… V tomto díle se všemožně snaží spojit se svými přáteli, aby jim dal najevo, že není tak docela mrtvý a má smysl se ho snažit zachránit. Pěknou zábavu a odpusťte ten skluz… Zkusíme se polepšit. :-)

Titulky k The Magicians S03E03 - The Losses of Magic

Co je lepší, než jedna dávka Mágů za den? Dvě dávky Mágů za den! A bude ještě lépe. V dalším díle se totiž, mimo jiné, setkáme i s piráty a jak se říká „s piráty je všechno lepší!“ A přemýšleli jste někdy nad tím, proč má někdo doma tolik rolí balící fólie? Že ne? Inu, můžete se podívat, k čemu se taková balící fólie může hodit. Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_ a Verča a sedí na verze SVA a 720p.AVS. Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S03E02 - Heroes and Morons

Kvůli světu bez magie se nám titulky poněkud zpozdily, jelikož si korektor Bladesip nemohl zastavit čas, aby se mohl titulkám věnovat, ale konečně už se to povedlo i bez čar a kouzel. V druhém díle se bude vše točit kolem magických baterií a taky trochu kolem zvířátek. Znáte to, prostě klasika – medvědi, netopýři, dinosauři, vybuchující kočky… Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča a sedí na verze KILLERS. Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S03E01 - The Tale of the Seven Keys

Po roce se opět vrací oblíbený seriál The Magicians. Na konci druhé série hrad ve Filórii obsadily zákeřné víly a, aby toho nebylo málo, staří bohové se postarali o to, aby zcela vymizela magie. Jak si s těmito problémy poradí Quentin a ostatní? První díl nám leccos napoví. Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča a sedí na verze SVA. Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S02E13 - We Have Brought You Little Cakes

A je to tady! Titulky k finálové epizodě druhé řady Mágů jsou vám k dispozici. Závěrečný díl nám po delší době opět spojí osudy všech hrdinů dohromady. A jak to dopadne? Nechte se překvapit. K poslednímu dílu jsme si pro vás připravili i menší kvíz, jestlipak uhodnete, odkud je hláška, kterou jsme použili pro český název této epizody? :) Titulky sedí na verze SVA, 720p.SVA a přeložil je pro vás náš tým mágů Bladesip, GaRaN_ a Janel. Rovnou přidáváme i titulky pro verzi WEB-DL. Celý překladatelský tým, Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča, vám děkuje za vaši přízeň a za rok se opět všichni shledáme u 3. řady! Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S02E11 - The Rattening

Titulky k 11. dílu Mágů jsou tady. Na hradě ve Filórii budou mít menší problém s krysami, zatímco Quentin s Julií zavítají někam, kam jednou musí každý z nás. Titulky sedí na verze KILLERS, 720p.KILLERS a přeložil je pro vás náš tým mágů Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča. Rovnou přidáváme i titulky pro verzi WEB-DL. Hezky se bavte.

Mágové získávají 3. sérii

Fanoušci seriálu The Magicians mohou zajásat, jelikož byl dnes prodloužen a získá další řadu. Stanice Syfy, na které se seriál vysílá, oznámila, že 3. série by měla mít podobně jako první i druhá série celkem třináct dílů a měla by se vysílat někdy v roce 2018. Aktuálně náš tým pracuje na titulcích k 11. epizodě druhé série a všichni doufáme v jejich brzké dokončení. Aktuální stav můžete vždy sledovat v příslušné sekci na hlavní stránce. Finálová epizoda je plánovaná už na příští týden a jistě se budeme mít na co těšit. :-)