The Magicians

Žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Fantasy seriál podle z knižní ságy Leva Grossmana Mágové se soustředí na Univerzitu Brakebills, tajnou školu, která se zabývá vyučováním kouzel. Skupina mladých dvacetiletých kouzelníků v ní brzy zjistí, že svět kouzel, o kterém četli jako děti, je skutečný, a představuje velké nebezpečí pro lidstvo.
Titulky pro vás překládají
Clear, Bladesip, GaRaN_, Janel

Titulky k The Magicians S01E13 - Have You Brought Me Little Cakes

A máme tu finále první série seriálu The Magicians. Tentokrát jsme se snažili s titulky pospíšit, štěstí nám přálo a tak jsou tu. :-) Jako vždy je pro vás přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, kterým děkuji za spolupráci, spolehlivost a dobrou práci. Korekce se zhostila jako tradičně Clear. Titulky sedí na verze AVS a WEB-DL. Přečas na verzi KILLERS nebude, tak ho ani nečekejte a stáhněte si verzi AVS. Ve verzi KILLERS chybí totiž přibližně poslední minuta videa (asi 8 titulků), takže byste si sledováním této verze zkazili zážitek a přišli o samý konec. A to my samozřejmě nechceme, proto titulky na verzi KILLERS nebudou a ani o ně nežádejte. Pokud najdete nějakou chybu v titulcích, překlep nebo máte návrh na změnu překladu, neváhejte napsat pod titulky (nebo mně na e-mail). Julia a Quentin se vydávají průchodem z minulosti do Filórie, aby našli Quentinovy přátele. Dostanou se až do jeskyně, kde na ně čeká filorijský bůh Uhel. Nic ale není, jak se zdá… Víc neprozradíme, musíte se podívat sami. Jen chci dodat, že tento díl vám nejednou zvedne koutky úst. Přišlo mi, jako by scénáristi zkoušeli, co ještě diváci vydrží… Však uvidíte. :-) Druhá série je přislíbena, nejspíš se jí dočkáme v zimě 2017. A pokud nám to časové možnosti dovolí, budeme se věnovat i nadále jejímu překladu. Snad jste si seriál oblíbili jako my. Za vaše ohlasy a díky budeme neskonale vděční. Vytvořit titulky nám dalo spoustu práce, úsilí a zabralo hodně času. Váš dík je jen malá pozornost nám, takže pokud nás chcete potěšit tak, jak jsme 13 týdnů těšili my vás, registrujte se (pokud již nejste zaregistrovaní) a zanechte nám tu po sobě nějakou tu „stopu“. Tak a dost románů. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Magicians S01E12 - Thirty-Nine Graves

Titulky k předposlednímu dílu první série seriálu Mágové jsou tu. Jako obvykle je pro vás přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci provedla Clear. Sedí na verze FLEET, AVS a WEB-DL. Pokud nebude sedět na další verze, napište si o přečas. Vaše poděkování nás samozřejmě jako vždy potěší. Pokud byste našli nějakou chybku, nezdráhejte se ji napsat do komentářů, rádi ji opravíme. Mladí kouzelníci se snaží zjistit, jak se vyhnout své vlastní smrti rukou Netvora. Z pravděpodob­nostního kouzla ví, že pokud se nevydají do Filórie, zcela jistě zemřou. Pokud se tam vydají, je jejich osud nejasný. Ale nejprve se tam musí dostat… S pomocí Pennyho se vydávají do Žádnozemě, ze které je ovšem Quentin nešťastnou náhodou i s mapou vymrštěn zpátky na Zemi. Od ředitele se dozvídá pravdu o Jane, o sobě i o Julii… Už v úterý nás čeká finálová epizoda. Budeme se snažit dokončit titulky co nejdříve. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Magicians S01E11 - Remedial Battle Magic

Titulky k nové epizodě The Magicians tentokrát jen den po odvysílání jsou tu… Přeložili pro vás jako obvykle Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci provedla Clear. Po zhlédnutí nám můžete zanechat děkovný komentář. :-) Do finále už zbývají jen dva díly a atmosféra začíná houstnout. Quentin, Alice, Margo, Eliot a Penny vymýšlejí, jak se zbavit Netvora. Julia a její nová parta se zatím dál snaží přiblížit se bohu a hledají kouzelná stvoření… Pěkně se bavte a za týden zase na viděnou! :-)

Titulky k The Magicians S01E10 - Homecoming

Titulky k desáté epizodě seriálu The Magicians jsou tu. V tomto díle se Penny díky kouzelnému knoflíku dostane do Žádnozemě, kde se to jen hemží kašnami, odkud se dá jít do jiných světů a nedaří se mu dostat se zpátky na Zem. Jeho přátelé Quentin a Alice se mu snaží pomoc t a vydávají se pro pomoc. Julia se zatím učí nová kouzla ve společnosti Svobodných obchodníků Beowulfa. Titulky pro vás jako vždy přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci provedla Clear. Sedí na verzi FLEET, přečas na WEB-DL bude ještě dnes. Vaše poděkování nás samozřejmě těší. Případné chybky nebo návrhy na změnu si nenechávejte pro sebe a nestyďte se napsat do komentářů. Pěknou podívanou. :-)

Titulky k The Magicians S01E09 - The Writing Room

Titulky k devátému dílu seriálu Mágové jsou tu. Jako vždy je pro vás přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci provedla Clear. Sedí na verze KILLERS a WEB-DL. Přečas na verzi AVS bude až po víkendu. Quentin, Alice, Penny a Eliot se vydávají do Anglie, do domu, kde žil Christopher Plover, autor knih ze série Do Filórie a dál. Ne vše v jeho knihách je takové, jak se zdá…

Titulky k The Magicians S01E08 - The Strangled Heart

Titulky k nové epizodě seriálu Mágové pro vás jako obvykle přeložila stará sestava v podání Bladesipa, GaRaN_a a Janel, tentokrát v bleskové rychlosti, korekci provedla Clear. Sedí na verzi REPACK FLEET a WEB-DL. Quentin a Alice se cítí po svém liščím sblížení poněkud trapně, a především Alice si chce od Quentina držet odstup. Penny je zklamaný z toho, že Kady utekla. Eliot se dá dohromady s bývalým studentem z Brakebills. Julia se rozhodne, že s magií skončí a na radu své sestry se rozhodne jít do léčebny pro závislé… Vaše poděkování nás samozřejmě potěší. V případě, že objevíte nějakou chybku, nestyďte se napsat do komentářů. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Magicians S01E07 - The Mayakovsky Circumstance

V minulém díle se Quentin a Alice vzájemně svěřili, aby se osvobodili z pout, stejně tak se Penny svěřil Kady, že se do ní zamiloval, zatímco ona ho jen využívala, protože se zdál být užitečným. Všichni se nakonec proměnili v ptáky a letěli až do Antarktidy na hrad, ve kterém bydlí vynikající kouzelník Majakovský. Ten je zbaví řeči a má pro ně má sérii úkolů… Titulky pro vás jako obvykle přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci tentokrát zdržovala zaneprázdněná Clear. Sedí na verzi AVS, FUM a WEB-DL. Děkujeme za trpělivost, pěkně se bavte a u další epizody brzy na shledanou. :-)

Titulky k The Magicians S01E06 - Impractical Applications

Titulky na 6. díl seriálu Mágové jsou tu! V tomto díle budou muset prváci projít sérií zkoušek, aby se udrželi na škole. Nejprve je uprostřed noci vytáhnou z postele, pak dostanou úkol, který není možné splnit. Ti, co se dostanou dál, pak postupují k druhému úkolu v lese. Julia se snaží dostat se zpátky do kouzelnického světa po tom, co ji Marina vyšoupla. Najde někoho, kdo je na tom podobně jako ona a chtějí Marině ukradnout její nová kouzla… Titulky pro vás jako obvykle přeložili Bladesip, GaRaN_ a Janel, korekci zajistila Clear. Sedí na verzi FLEET, přečasy na další verze zajistíme. Po zhlédnutí nám můžete zanechat komentář nebo poděkování. Konstruktivní kritiku vždy vítáme. Případné chybky nebo návrhy na změnu si nenechávejte pro sebe a nestyďte se napsat do komentářů. Pokud byste v diskuzi pod titulky chtěli řešit dění v aktuálním díle, označte spoilery příslušným tlačítkem, abyste nezkazili díl ostatním. Přejeme příjemnou zábavu! :-)