The Librarians

Knihovníci

Žánr
Akční, Fantasy, Historický, Komedie, Mysteriózní
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Skupina čtyř nových knihovníků přichází do Metropolitní knihovny, aby pomohla Flynnu Carsenovi s plněním jeho dobrodužných úkolů. A na jejich ochranu Knihovna vybere nového strážce, plukovníka Eve Bairdovou.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03

Titulky k The Librarians S03E10 - And the Wrath of Chaos

Poslední epizoda Knihovníků je připravená ke zhlédnutí. Dnes se rozhodne, zda se Apepovi podaří vypustit velké, čisté zlo na naší Zemi. A určitě se u toho bude motat DOSA, která v minulém dílu aktivovala spícího agenta, Eve Bairdovou. Titulky k epizodě i ke třetí sérii připravovali jeriska03, Pe$ a efvendy. Sedí na verzi FLEET. A loučíme se dobrou zprávou, 4. série je Knihovníkům už přiklepnutá viz článek Seriál The Librarians oficiálně prodloužen o 4. sérii! Rozhodli jsme se napsat, jak vidíme 3. sérii my, překladatelé. Tak nám nezapomeňte napsat i svůj názor v diskuzi.

Efvendy: Pro mě je třetí série výrazně slabší oproti předchozím. Sice nepostrádá zajímavé nápady, vládní organizaci DOSA je excelentní nápad, ale bohužel se ho nepodařilo patřičně rozvinout. Dokázala bych si představit, jak si v průběhu celé série knihovníci s DOSA hrají na kočku a myš. A Apep v celé sérii umí na sebe upozornit jen v okamžiku, když opouští posedlou postavu… Zápletky epizod byly zajímavé, ale někdy až dětinsky hloupě provedené. Nicméně některé epizody si zaslouží vyzdvihnout, asi nejlepší je o opičím králi. Líbí se mi nově nabyté schopnosti našich knihovníků a doufám, že je budou používat i dál. Celkově je stále příjemné seriál sledovat. Ii když bych ji ohodnotila na 60 %, už se těším na 4. sérii, a s čím nás tvůrci, doufejme, překvapí.

Jeriska03: Za sebe musím říct, že mi třetí série přišla zatím nejslabší. Po úvodním veletoči s Knihovnou odtrženou od našeho světa, přes shakespearovského Prospera, mi řada s egyptským bohem chaosu Apepem přišla nejméně nápaditá. I když díl s opičím králem a finále třetí řady jsou díly téměř dokonalé. Budu se těšit, s čím přijdou tvůrci pro další řadu a doufám, že Flynn se bude objevovat častěji.

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (10)

Přidat komentář

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit