The Killing

Zločin

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2011 - 2014
Obsah
Americké televizní kriminální drama natočené podle předlohy dánského seriálu Forbrydelsen (Zločin) vyvinuté scénáristkou Veenou Sud. Seriál je zasazen do deštivého Seattlu. Dvojice detektivů Sarah Lindenová a Stephen Holder vyšetřují po dvě série případ vraždy studentky Rosie Larsenové. Ve třetí sérii řeší případ nový. Seriál se vysílal na stanici AMC, která ho dvakrát zrušila, po druhém zrušení se seriál přestěhoval na Neflix.
Titulky pro vás překládají
BuBBleS, Equino_X2

Titulky k The Killing S04E06 - Eden

Po všech problémech, které stály seriálu v cestě, se vynikající detektivní seriál The Killing dostává na svůj konec a my vám k této poslední hodince přinášíme titulky. Dokážou Lindenová a Holder zjistit, kdo stojí za vraždou skoro celé rodiny? Má šanci jejich neustále zkoušené přátelství přežít nejtěžší zkoušku? A co Reddick, dotáhne do konce své vlastní vyšetřování? My vám odpovědi na tyto otázky neprozradíme… Užijte si finále!

Titulky k The Killing S04E05 - Truth Asunder

Přinášíme vám titulky k předposledním dílu finálové série The Killing. Po velkém odhalení na konci předchozího dílu se nad Lindenovou a Holderem stahují mračna. Reddick potřebuje jen nějaký malý důkaz, aby mohl dokončit své vyšetřování. Na škole sv. Jiří se staneme svědky dalších praktik mezi kadety…

Titulky k The Killing S04E04 - Dream Baby Dream

Přinášíme vám další titulky k seriálu The Killing, tentokrát ke čtvrtému dílu. Na obou frontách jede vyšetřování naplno. Lindenová s Holderem pokračují ve vyšetřování vraždy celé rodiny a jejich první stopou je kadet Lincoln. Detektiv Reddick, mezi tím, pokračuje ve vlastním v pátrání po Skinnerovi. V tomto díle se také více podíváme do vojenské akademie sv. Jiří.

Titulky k The Killing S04E02 - Unraveling

Přinášíme vám titulky ke druhém dílu seriálu The Killing. Vyšetřování brutální vraždy zavede Lindenovou a Holdera k sousedovi, který je přivede na novou stopu. Kyle se mezi tím vrací do školy a získává podporu tam, kde ji nečekal… Bethany se dál snaží najít svého otce a zajde se zeptat i na stanici.

Titulky k The Killing S04E01 - Blood in the Water

Dvakrát zrušený a dvakrát obnovený detektivní seriál se vrací s poslední sérií. Přinášíme vám titulky k prvnímu dílu ze šesti této finální série. V minulé sérii se řešil případ sériového vraha. Lindenová na konci zjistí, že jde o blízkou osobu a ač se ji Holder snaží zastavit, vraha zastřelí. Děj navazuje tam, kde skončil poslední díl. Lindenová a Holder musí řešit následky jejich činů a k tomu dostanou nový případ. Jedná se o brutální vraždu celé rodiny, ze které je podezřelý přeživší syn, student vojenské akademie. Nic ale není, jak by se na první pohled zdálo…