The Affair

Žánr
Drama, Psychologický
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Psychologické drama stanice Showtime nám ukazuje dva různé pohledy na vztah dvou lidí, kteří se seznámí v prázdninovém letovisku u moře, kam jezdí smetánka z New Yorku v létě na dovolenou. Učitel na střední škole Noah přijíždí do Montauku se svou manželkou Helen a dvěma dětmi. Alison pracuje v místním bistru jako servírka a s manželem právě procházejí životní krizí...
Titulky pro vás překládají
Clear, Eyr

Titulky k The Affair S03E05 - Episode #3.5

Vítejte u titulků k páté epizodě The Affair. Tentokrát musím přivítat do týmu novou krev, díky které snad budou titulky rychleji než dříve. Na titulcích k této epizodě se podílela jako vždy Clear a již zmiňovaný nováček Eyr, kterého musím pochválit a poděkovat mu, že mi s titulky bude pomáhat. V tomto díle se podíváme na společně strávený den Noaha a Alison na ostrovu Block Island. Pěkně se bavte. :-)

Seriál The Affair získává 4. sérii

Tři týdny před finálem třetí série, které je naplánováno na 29. ledna a které se kompletně natáčelo v Paříži, byl seriál The Affair prodloužen pro 4. sérii a můžeme se tedy zase za rok těšit na pokračování. Letos na podzim se na stanici Showtime vysílaly celkem tři seriály, z nichž dva byly prodlouženy (The Affair, Shameless) a jeden z nich byl po čtyřech sériích zrušen (Masters of Sex).

Titulky k The Affair S03E03 - Episode #3.3

Na titulky k třetímu dílu jste si bohužel počkali trochu déle, než bylo záhodno, nicméně překlad pokračuje. Můžete se samozřejmě těšit i na titulky k dalším dílům. Omluvte tedy zdržení, čerstvě zamilovaná Clear má i osobní život.. :-) V dnešním díle se podíváme pohledem profesorky Juliette Le Gallové na večer, který jsme už viděli v prvním díle třetí série. Noah Solloway a pár studentů k ní přichází na večeři a tématem hovoru je především sex a znásilnění. Uvidíte také, co následovalo poté, co se Noah vrátil domů… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E02 - Episode #3.2

Netrvalo to dlouho a máme tu titulky k druhé epizodě třetí série The Affair. V tomto díle se budeme věnovat Helen. Helen se živí prodáváním bytů, u ní v domě bydlí v suterénu Vik, se kterým Helen příležitostně spí, ale těžko jejich vztah klasifikovat tak, že spolu chodí. Do toho ještě tajně Helen jezdí za svým bývalým manželem do vězení. Noah o její návštěvy dvakrát moc nestojí, zato by rád viděl své děti… Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Affair S03E01 - Episode #3.1

Vítejte u prvních titulků třetí série seriálu The Affair, který bude věnován Noahovi. Nic víc se ode mě o ději nedozvíte, abyste si mohli díl plně vychutnat bez jakýchkoliv spoilerů. Chtěla bych vás hned ze začátku upozornit, že jsem na překlad tohoto seriálu zbyla sama. Tudíž nečekejte žádné závratné tempo vydávání titulků, nicméně se pokusím dělat titulky co nejdříve bude v mých silách. Pokud byste se někdo chtěl přidat, napište mi e-mail. V případě, že by se našel nějaký „nadšenec“, co si bude myslet, že to dovede sám rychleji než já, předem říkám, že se s nikým soutěžit nebudu a v takovém případě s překladem končím. Tolik volného času zase nemám. Titulky pro vás přeložila Clear. Pěkně se bavte. :-)

3. série The Affair startuje již v pondělí

Již příští pondělí 21. listopadu se můžete těšit na první díl třetí série seriálu The Affair. Co nového nás čeká? Předně se můžete těšit na několik nových postav. Mezi nimi bude například Guy Burnet, kterého můžete znát ze seriálu Ray Donovan. Guy bude hrát postavu jménem Mike Cornwall, studenta a miláčka žen na univerzitě, jehož životní cesta se střetne s cestou Noaha Sollowaye. Dalším přírůstkem bude herečka Irène Jacob. Bude hrát postavu Juliette Le Gall, novou potenciální lásku Noaha, která utíká před svými vlastními tajemstvími a pomůže Noahovi vypořádat se s traumatem z jeho minulosti a také mu pomůže porozumět lépe sám sobě.

Titulky k The Affair S02E12 - 212

Titulky k finálové epizodě druhé řady seriálu The Affair jsou tady. Přeložili je pro vás jako obvykle Clear a Domm. Přiznávám, že jste si na překlad této epizody nějakou chvíli počkali. Neměli jste to s námi vždy jednoduché. Povinnosti, škola, práce… ale nakonec jsme to dotáhli a tímto bychom vám s Dommem chtěli moc poděkovat za vaši trpělivost. Velmi si vážíme vás všech, kteří jste trpělivě vyčkávali a samozřejmě nás zase potěší, když nám za naši práci poděkujete. 3. série už byla přislíbena a doufáme, že se u ní s vámi zase shledáme. V tomto díle je dozvíte, co se stalo tu osudnou noc, při které někdo srazil autem Scotta Lockharta. Ten samý den, kdy se jeho bratr Cole ženil a na svou svatbu s Luisou Leonovou pozval také Alison, Noaha, jeho bývalou ženu Helen a její matku, o kterou se dlouhá léta stará jako hospodyně Luisina matka. Prosím, nevyjadřujte se v diskuzi ke klíčovým momentům této epizody, které by mohly zkazit podívanou ostatním, případně problematický komentář označte tlačítkem SPOILER. Naopak vaše poděkování nebo komentáře týkající se samotných titulků vítáme. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S02E11 - 211

V předposledním díle této série se podíváme na to, jak se odvíjí proces obvinění Noaha Sollowaye z vraždy Scotta Lockharta. V části věnované Coleovi se vydáme do Montauku za jeho matkou, které chce představit svou snoubenku Luisu. S tou se přestěhoval do New Yorku a nyní uvažují o tom, že by koupili Lobster Roll, který byl zabaven pro nesplácení hypotéky. V druhé části si přiblížíme život Noaha, který nyní pracuje na svém již třetím románu, ale bohužel nemá čas na psaní. Jeho agent Harry se ho snaží přesvědčit, aby zatím svou myšlenku na velkolepý historický román odložil, a napsal raději rychleji pokračování svého prvního velkého románu Sestup. Noah začíná pochybovat o svém životě, o Alison i o svém příteli Maxovi… Titulky pro vás připravila osvědčená dvojka Clear a Domm. Příště nás čeká už poslední díl. Nemusíte se ale bát, že by byl úplně poslední, třetí série už byla schválena a dočkáme se jí nejspíš zase na podzim. Pěkně se bavte. :-) Pěkně se bavte. :-)