The Affair

Aféra

Žánr
Drama, Psychologický
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Psychologické drama stanice Showtime nám ukazuje dva různé pohledy na vztah dvou lidí, kteří se seznámí v prázdninovém letovisku u moře, kam jezdí smetánka z New Yorku v létě na dovolenou. Učitel na střední škole Noah přijíždí do Montauku se svou manželkou Helen a dvěma dětmi. Alison pracuje v místním bistru jako servírka a s manželem právě procházejí životní krizí...
Titulky pro vás překládají
Clear

The Affair - novinky k 4. sérii

Na 4. sérii seriálu The Affair si budeme muset počkat až do června, ale už teď pro vás máme pár novinek. Životy Noaha (Dominic West), Alison (Ruth Wilson), Helen (Maura Tierney) a Colea (Joshua Jackson) se rozdělí a budeme je sledovat samostatně. K hereckému obsazení přibude Phoebe Tonkin, tu znáte například ze seriálu The Originals, a zahraje si Daphne, kterou osud zavede do cesty Coleovi. Těšíte se?

Titulky k The Affair S03E10 - Episode #3.10

Titulky k poslední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás Clear a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Tímto bych vám všem, kteří jste na titulky čekali, chtěla poděkovat za vaši trpělivost a doufám, že se zase uvidíme u další série. Zároveň bych mezi vámi chtěla začít hledat svého spolupracovníka na titulcích. Třetí sérii jsem začínala překládat sama a pomalu, ale jistě, jsem nabírala zpoždění. Pak se ke mně na několik dílů připojil Eyr, který byl velkou posilou, nicméně musel překládání z časových důvodů zanechat, a tak jsem poprosila svou dlouholetou spolupracovnici zuzanu.mrak, jestli by mi s posledními díly nepomohla. Jsem jim oběma za pomoc velmi vděčná, bez nich by titulky nebyly. Bohužel ani já na tom nejsem časově nijak slavně a pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo by se mnou chtěl spolupracovat, napište mi. Kontakt na mě najdete v sekci Kontakty. Dnešní díl je věnován Juliette a Noahovi, kteří spolu odjeli do Paříže. Juliette zažívá těžký návrat, co se týče jejího manžela Étienna, který trpí Alzheimerovou nemocí, s čím souvisí i těžká situace v práci. Noah si zase na ulici všimne plakátů s nápisem Furkat a pokusí se vyhledat svou dceru Whitney… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E09 - Episode #3.9

Titulky k předposlední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás tentokrát Clear a zuzana.mrak. V dnešním díle se podíváme na dva zcela nenavazující příběhy Helen, kterou tíží myšlenka, že měla jít sedět místo svého bývalého manžela, a Noahův příběh, který sleduje linku se strážným Johnem Guntherem, dozorcem z Fishkillu. Pěknou zábavu a těšte se na finále! :-)

Titulky k The Affair S03E08 - Episode #3.8

A máme tu titulky k osmé epizodě třetí série seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na Alison, která bojuje o opatrovnictví své dcery Joanie u soudu a její bývalá doktorka ji přizve jako konzultantku jiné pacientce. Poté se na situaci podíváme z pohledu jejího bývalého manžela Colea, který se svou současnou ženou Luisou staví dům a stále v sobě řeší své osobní problémy… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E07 - Episode #3.7

A máme tu titulky k další epizodě seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na tu samou situaci nejprve z pohledu Helen a poté z pohledu jejího bývalého manžela Noaha, který je závislý na vicodynu. Helen ho našla u domu jeho otce ve špatném stavu a vzala k sobě domů… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr, pěkně se bavte! :-)

Titulky k The Affair S03E05 - Episode #3.5

Vítejte u titulků k páté epizodě The Affair. Tentokrát musím přivítat do týmu novou krev, díky které snad budou titulky rychleji než dříve. Na titulcích k této epizodě se podílela jako vždy Clear a již zmiňovaný nováček Eyr, kterého musím pochválit a poděkovat mu, že mi s titulky bude pomáhat. V tomto díle se podíváme na společně strávený den Noaha a Alison na ostrovu Block Island. Pěkně se bavte. :-)

Seriál The Affair získává 4. sérii

Tři týdny před finálem třetí série, které je naplánováno na 29. ledna a které se kompletně natáčelo v Paříži, byl seriál The Affair prodloužen pro 4. sérii a můžeme se tedy zase za rok těšit na pokračování. Letos na podzim se na stanici Showtime vysílaly celkem tři seriály, z nichž dva byly prodlouženy (The Affair, Shameless) a jeden z nich byl po čtyřech sériích zrušen (Masters of Sex).