The Affair

Žánr
Drama, Psychologický
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Psychologické drama stanice Showtime nám ukazuje dva různé pohledy na vztah dvou lidí, kteří se seznámí v prázdninovém letovisku u moře, kam jezdí smetánka z New Yorku v létě na dovolenou. Učitel na střední škole Noah přijíždí do Montauku se svou manželkou Helen a dvěma dětmi. Alison pracuje v místním bistru jako servírka a s manželem právě procházejí životní krizí...
Titulky pro vás překládají
Clear

Titulky k The Affair S03E10 - Episode #3.10

Titulky k poslední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás Clear a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Tímto bych vám všem, kteří jste na titulky čekali, chtěla poděkovat za vaši trpělivost a doufám, že se zase uvidíme u další série. Zároveň bych mezi vámi chtěla začít hledat svého spolupracovníka na titulcích. Třetí sérii jsem začínala překládat sama a pomalu, ale jistě, jsem nabírala zpoždění. Pak se ke mně na několik dílů připojil Eyr, který byl velkou posilou, nicméně musel překládání z časových důvodů zanechat, a tak jsem poprosila svou dlouholetou spolupracovnici zuzanu.mrak, jestli by mi s posledními díly nepomohla. Jsem jim oběma za pomoc velmi vděčná, bez nich by titulky nebyly. Bohužel ani já na tom nejsem časově nijak slavně a pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo by se mnou chtěl spolupracovat, napište mi. Kontakt na mě najdete v sekci Kontakty. Dnešní díl je věnován Juliette a Noahovi, kteří spolu odjeli do Paříže. Juliette zažívá těžký návrat, co se týče jejího manžela Étienna, který trpí Alzheimerovou nemocí, s čím souvisí i těžká situace v práci. Noah si zase na ulici všimne plakátů s nápisem Furkat a pokusí se vyhledat svou dceru Whitney… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E09 - Episode #3.9

Titulky k předposlední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás tentokrát Clear a zuzana.mrak. V dnešním díle se podíváme na dva zcela nenavazující příběhy Helen, kterou tíží myšlenka, že měla jít sedět místo svého bývalého manžela, a Noahův příběh, který sleduje linku se strážným Johnem Guntherem, dozorcem z Fishkillu. Pěknou zábavu a těšte se na finále! :-)

Titulky k The Affair S03E08 - Episode #3.8

A máme tu titulky k osmé epizodě třetí série seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na Alison, která bojuje o opatrovnictví své dcery Joanie u soudu a její bývalá doktorka ji přizve jako konzultantku jiné pacientce. Poté se na situaci podíváme z pohledu jejího bývalého manžela Colea, který se svou současnou ženou Luisou staví dům a stále v sobě řeší své osobní problémy… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E07 - Episode #3.7

A máme tu titulky k další epizodě seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na tu samou situaci nejprve z pohledu Helen a poté z pohledu jejího bývalého manžela Noaha, který je závislý na vicodynu. Helen ho našla u domu jeho otce ve špatném stavu a vzala k sobě domů… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr, pěkně se bavte! :-)

Titulky k The Affair S03E05 - Episode #3.5

Vítejte u titulků k páté epizodě The Affair. Tentokrát musím přivítat do týmu novou krev, díky které snad budou titulky rychleji než dříve. Na titulcích k této epizodě se podílela jako vždy Clear a již zmiňovaný nováček Eyr, kterého musím pochválit a poděkovat mu, že mi s titulky bude pomáhat. V tomto díle se podíváme na společně strávený den Noaha a Alison na ostrovu Block Island. Pěkně se bavte. :-)

Seriál The Affair získává 4. sérii

Tři týdny před finálem třetí série, které je naplánováno na 29. ledna a které se kompletně natáčelo v Paříži, byl seriál The Affair prodloužen pro 4. sérii a můžeme se tedy zase za rok těšit na pokračování. Letos na podzim se na stanici Showtime vysílaly celkem tři seriály, z nichž dva byly prodlouženy (The Affair, Shameless) a jeden z nich byl po čtyřech sériích zrušen (Masters of Sex).

Titulky k The Affair S03E03 - Episode #3.3

Na titulky k třetímu dílu jste si bohužel počkali trochu déle, než bylo záhodno, nicméně překlad pokračuje. Můžete se samozřejmě těšit i na titulky k dalším dílům. Omluvte tedy zdržení, čerstvě zamilovaná Clear má i osobní život.. :-) V dnešním díle se podíváme pohledem profesorky Juliette Le Gallové na večer, který jsme už viděli v prvním díle třetí série. Noah Solloway a pár studentů k ní přichází na večeři a tématem hovoru je především sex a znásilnění. Uvidíte také, co následovalo poté, co se Noah vrátil domů… Pěkně se bavte. :-)