The Affair

Žánr
Drama, Psychologický
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Psychologické drama stanice Showtime nám ukazuje dva různé pohledy na vztah dvou lidí, kteří se seznámí v prázdninovém letovisku u moře, kam jezdí smetánka z New Yorku v létě na dovolenou. Učitel na střední škole Noah přijíždí do Montauku se svou manželkou Helen a dvěma dětmi. Alison pracuje v místním bistru jako servírka a s manželem právě procházejí životní krizí...
Titulky pro vás překládají
Clear

Titulky k The Affair S03E09 - Episode #3.9

Titulky k předposlední epizodě třetí série seriálu The Affair byly dokončeny. Přeložily je pro vás tentokrát Clear a zuzana.mrak. V dnešním díle se podíváme na dva zcela nenavazující příběhy Helen, kterou tíží myšlenka, že měla jít sedět místo svého bývalého manžela, a Noahův příběh, který sleduje linku se strážným Johnem Guntherem, dozorcem z Fishkillu. Pěknou zábavu a těšte se na finále! :-)

Titulky k The Affair S03E08 - Episode #3.8

A máme tu titulky k osmé epizodě třetí série seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na Alison, která bojuje o opatrovnictví své dcery Joanie u soudu a její bývalá doktorka ji přizve jako konzultantku jiné pacientce. Poté se na situaci podíváme z pohledu jejího bývalého manžela Colea, který se svou současnou ženou Luisou staví dům a stále v sobě řeší své osobní problémy… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E07 - Episode #3.7

A máme tu titulky k další epizodě seriálu The Affair, tentokrát se podíváme na tu samou situaci nejprve z pohledu Helen a poté z pohledu jejího bývalého manžela Noaha, který je závislý na vicodynu. Helen ho našla u domu jeho otce ve špatném stavu a vzala k sobě domů… Titulky pro vás přeložili Clear a Eyr, pěkně se bavte! :-)

Titulky k The Affair S03E05 - Episode #3.5

Vítejte u titulků k páté epizodě The Affair. Tentokrát musím přivítat do týmu novou krev, díky které snad budou titulky rychleji než dříve. Na titulcích k této epizodě se podílela jako vždy Clear a již zmiňovaný nováček Eyr, kterého musím pochválit a poděkovat mu, že mi s titulky bude pomáhat. V tomto díle se podíváme na společně strávený den Noaha a Alison na ostrovu Block Island. Pěkně se bavte. :-)

Seriál The Affair získává 4. sérii

Tři týdny před finálem třetí série, které je naplánováno na 29. ledna a které se kompletně natáčelo v Paříži, byl seriál The Affair prodloužen pro 4. sérii a můžeme se tedy zase za rok těšit na pokračování. Letos na podzim se na stanici Showtime vysílaly celkem tři seriály, z nichž dva byly prodlouženy (The Affair, Shameless) a jeden z nich byl po čtyřech sériích zrušen (Masters of Sex).

Titulky k The Affair S03E03 - Episode #3.3

Na titulky k třetímu dílu jste si bohužel počkali trochu déle, než bylo záhodno, nicméně překlad pokračuje. Můžete se samozřejmě těšit i na titulky k dalším dílům. Omluvte tedy zdržení, čerstvě zamilovaná Clear má i osobní život.. :-) V dnešním díle se podíváme pohledem profesorky Juliette Le Gallové na večer, který jsme už viděli v prvním díle třetí série. Noah Solloway a pár studentů k ní přichází na večeři a tématem hovoru je především sex a znásilnění. Uvidíte také, co následovalo poté, co se Noah vrátil domů… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Affair S03E02 - Episode #3.2

Netrvalo to dlouho a máme tu titulky k druhé epizodě třetí série The Affair. V tomto díle se budeme věnovat Helen. Helen se živí prodáváním bytů, u ní v domě bydlí v suterénu Vik, se kterým Helen příležitostně spí, ale těžko jejich vztah klasifikovat tak, že spolu chodí. Do toho ještě tajně Helen jezdí za svým bývalým manželem do vězení. Noah o její návštěvy dvakrát moc nestojí, zato by rád viděl své děti… Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Affair S03E01 - Episode #3.1

Vítejte u prvních titulků třetí série seriálu The Affair, který bude věnován Noahovi. Nic víc se ode mě o ději nedozvíte, abyste si mohli díl plně vychutnat bez jakýchkoliv spoilerů. Chtěla bych vás hned ze začátku upozornit, že jsem na překlad tohoto seriálu zbyla sama. Tudíž nečekejte žádné závratné tempo vydávání titulků, nicméně se pokusím dělat titulky co nejdříve bude v mých silách. Pokud byste se někdo chtěl přidat, napište mi e-mail. V případě, že by se našel nějaký „nadšenec“, co si bude myslet, že to dovede sám rychleji než já, předem říkám, že se s nikým soutěžit nebudu a v takovém případě s překladem končím. Tolik volného času zase nemám. Titulky pro vás přeložila Clear. Pěkně se bavte. :-)