Station Eleven

Žánr
Drama, Mysteriózní, Postapokalyptický
Roky vysílání
2021 - 2022
Obsah
Postapokalyptický seriál služby HBO Max o lidech, kteří přežili pandemii chřipky a začínají svůj život od začátku. Seriál vznikl na základě stejnojmenného románu od Emily St. John Mandelové z roku 2014.
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Clear

Titulky k Station Eleven S01E10 - Unbroken Circle

Kruh se uzavírá, poslední epizoda seriálu Station Eleven je tady a troufám si říct, že druhá série by celkový dojem ze seriálu jen zkazila… A jako já vám nechci kazit dojem z této epizody, nic neprozradím, přehled epizod s krátkými popisky si můžete prohlédnout v sekci Epizody. Titulky k celé sérii pro vás překládal BigMarwin a ani u této epizody tomu nebylo jinak. Korekci zajistila Clear. Hezkou zábavu! :-)

Titulky k Station Eleven S01E09 - Dr. Chaudhary

V předposlední epizodě se podíváme na začátek po startu pandemie, kdy Kirsten s Jeevanem odešli z Chicaga a usadili se v chatě v lesích. Společně přežívají, loví zvěř, chodí na průzkum… a Kirsten je stále posedlá čtením komiksu Station Eleven. Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Pěknou zábavu a snad brzy na viděnou u posledního dílu. :-)

Titulky k Station Eleven S01E07 - Goodbye My Damaged Home

V této epizodě se vracíme opět do jiné časové osy, do doby, kdy Kirsten, Jeevan a jeho bratr Frank přežívali po začátku epidemie u Franka v bytě. Strávili tu mnoho dní, Frank pracoval, Kirst psala svou divadelní hru na téma knihy Station Eleven… až dozraje čas, aby odešli – jinak nepřežijí… Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Station Eleven S01E06 - Survival is Insufficient

Tento díl navazuje na předchozí jen volně, tak by se mohlo snadno stát těm, co uvidí dnešní titulky, že si pustí rovnou 6. díl – před chvílí jsme vydali i titulky k 5. dílu. Omylem jsem udělala korekci nejprve šestému dílu a až dnes pátému. Můžete si tedy pustit hned dva díly brzy za sebou. Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Vracíme se do komplexu a dění na konci 4. epizody, kdy Alex odjela minovým polem na koni, Symfonie na cestách se konečně rozhodně se vydat do Muzea civilizací a Kirsten čeká nejedna obtížná situace… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Station Eleven S01E05 - The Severn City Airport

V tomto díle se podíváme na rodinu Arthura Leander – na jeho přítele, druhou ženu a syna. Letí společně letadlem do Chicaga, ale spolu s dalšími cestujícími uvíznou na letišti v Severn City. Z internetu a dalších médií se začne šířit informace o nebezpečném viru… o tom, jak se lidé zachovají tváří tvář problematické situaci se dozvíte… Epizodu pro vás jako vždy přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Bavte se. :-)

Titulky k Station Eleven S01E04 - Rosencrantz and Guildenstern Aren't Dead

Vítejte u titulků k dalšímu dílu Station Eleven, divadelní seskupení Symfonie na cestách pokračuje ve své pouti, spolu s Kirsten, se kterou se vracíme i zpátky do minulosti do doby, kdy ještě cestovala s Jeevanem. Dozvíme se zase něco o komiksu Station Eleven… a nevím, jestli vám taky bude připadat seriál jako mně, čím dál zvláštnější a bizarnější… Příjemnou podívanou vám přejí Clear a BigMarwin.

Titulky k Station Eleven S01E03 - Hurricane

BigMarwin je pilný jako včelička i přes osobní zaneprázdnění a titulky k dalšímu dílu jsou konečně hotové. Korekci provedla Clear jako obvykle. V tomto díle se podíváme trochu na zoubek toho, jak vznikl komiks a vlastně název celého seriálu. Podíváme se do Chicaga a také do Malajsie společně s Mirandou Carollovou… autorkou zmiňovaného komiksu a dozvíme se také o tom, co měla společného s hercem a režisérem Arthurem Leanderem. Pěkně se bavte! :-)

Titulky k Station Eleven S01E02 - A Hawk from a Handsaw

V druhém díle seriálu Station Eleven se přesouváme povětšinou do postapokalyptické budoucnosti, ve které z postav z prvního dílu je už jen Kirsten. To, co se stalo Jeevanovi a jeho bratru Frankovi si zatím můžeme jen domýšlet. Kirsten se připojí k pojízdné shakespearovské společnosti a společně dorazí do usedlosti pojmenované po svaté Deborah… Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Station Eleven S01E01 - Wheel of Fire

Když slavný herec Arthur Leander zemře při recitování Shakespeara na jevišti, svede osud dohromady nezaměstnaného Jeevana Chaudharyho a osmiletou Kirsten Raymondeovou, kteří se spolu vydávají napříč městem. Brzy čelí důležitému rozhodnutí svého života… Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Přejeme příjemnou zábavu. :-)