Station Eleven

Žánr
Drama, Mysteriózní, Postapokalyptický
Roky vysílání
2021 - 2022
Obsah
Postapokalyptický seriál služby HBO Max o lidech, kteří přežili pandemii chřipky a začínají svůj život od začátku. Seriál vznikl na základě stejnojmenného románu od Emily St. John Mandelové z roku 2014.
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Clear
Wheel of Fire
S01 E01

Wheel of Fire

Po tragické smrti uznávaného herce Arthura Leandera na jevišti, náhoda svede diváka z představení Jeevana Chaudharyho a mladou Kirsten Raymondovou. Oba stojí brzy tváří tvář důležitému rozhodnutí, které jim zachrání život.

A Hawk from a Handsaw
S01 E02

A Hawk from a Handsaw

Po 20 letech od začátku epidemie, dorazí Kirsten a shakespearovská společnost, Symfonie na cestách, do svaté Deborah, kde potká záhadného muže. Kirsten ho od začátku podezírá a přesvědčuje svou kamarádku Alex, aby mu nevěřila.

Hurricane
S01 E03

Hurricane

Miranda Carrollová, autorka komiksu Station Eleven, bojuje o svou šanci o přežití. Seznamuje se s Arthurem, bere si ho za muže, rozvádí se s ním a v posledních hodinách svého života bilancuje nad svým životem i svým životním dílem.

Rosencrantz and Guildenstern Aren't Dead
S01 E04

Rosencrantz and Guildenstern Aren't Dead

Kirsten vede Symfonii na cestách mimo plánovanou cestu, aby rozkryla záhadu kolem tzv. Proroka. Zjišťuje, že nejenomže muž, kterého bodla, nezemřel, ale také pomalu odhaluje pravdu o tom, kým ve skutečnosti je.

The Severn City Airport
S01 E05

The Severn City Airport

Po neočekávaném přistání letadla směřujícího do Chicaga na malém letišti v Severn City, čelí po začátku epidemie Arthurova druhá žena Elizabeth, její syn Tyler a Arthurův dlouholetý přítel Clark nejisté budoucnosti.

Survival is Insufficient
S01 E06

Survival is Insufficient

Po výbuších malých dětí se Kirsten odpojuje od Symfonie na cestách hledat Alex a Proroka. Sarah, vedoucí souboru, přijímá už opakované pozvání do Muzea civilizací s tím, že je Kirsten vždy našla a připojí se k nim později…

Goodbye My Damaged Home
S01 E07

Goodbye My Damaged Home

Na cestě k odhalení nejhlubšího traumatu se Kirsten vrací v myšlenkách zpátky do bytu, který kdysi sdílela s Jeevanem a Frankem. Společně se chystají předvést novou hru, kterou Kirsten píše, na motivy komiksu Station Eleven, poté plánují z bytu odejít, aby přežili.

Who's There?
S01 E08

Who's There?

Kirsten přichází s Prorokem, kterého vydává za člena souboru, do Severn City, aby zachránila Symfonii na cestách, aby se ocitla uprostřed rodinného konfliktu, který začal před dvaceti lety.

Dr. Chaudhary
S01 E09

Dr. Chaudhary

Po odchodu z Chicaga stráví Kirsten a Jeevan první zimu v chatě v lesích až do doby, než se jejich cesty kvůli hádce rozdělí a Jeevan skončí mezi skupinou těhotných žen v bývalém nákupním centru.

Unbroken Circle
S01 E10

Unbroken Circle

Kirsten přichází s plánem, jak osvobodit Symfonii na cestách. Sarah umírá a poslední chvilky stráví s Jeevanem. Kirsten a Jeevan se setkávájí, každý už mají svou vlastní rodinu. Svou rodinu nachází i Miranda s Tylerem.