Stalker

Žánr
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní
Roky vysílání
2014 - 2015
Obsah
Stalker - fanatický fanoušek, pozorovatel, stopař, pronásledovatel; stalking může mít spoustu podob a není tak neobvyklý, jak se mnozí můžou domnívat. A proto detektivové Beth Davisová a Jack Larsen ze speciální jednotky v Los Angeles budou mít plné ruce práce.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, lukascoolarik

Titulky k Stalker S01E20 - Love Kills

Máme pro vás titulky k poslednímu dílu seriálu. Určitě víte, že stanice CBS seriál zrušila, tak si užijte poslední setkání s členy týmu pro vyšetřování stalkingu. Titulky na celou sérii pro vás překládal lukascoolarik a korekci dělala jeriska03. Poslední titulky sedí na verzi LOL a stahovat je můžete v sekci TITULKY. Pěkně se bavte :-)

Titulky k Stalker S01E18 - The Woods

I přesto, že se stanice CBS rozhodla seriál ukončit, přece jen se dočkáme odvysílání zbylých částí. V poslední odvysílané epizodě se Ray utrhl ze řetězu, unesl Bethinu kamarádku Tracy, zabil Perryho, postřelil Bena a nakonec i unesl Beth. Jak to všechno dopadne se můžete podívat již teď. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL a stahovat je můžete v sekci TITULKY.

Titulky k Stalker S01E17 - Fun and Games

Co napsat o dílu s názvem Zábava a hry? Ray se začal naplno projevovat a hodlá Beth získat za každou cenu. A jak to dopadne? Čeká vás hodně napínavý díl. Jenže má to jeden háček, stanice CBS rozhodla o stažení seriálu z tv obrazovek. Takže jestli a kdy dovysílá zbylé díly, se zatím neví. Tak si užijte zatím poslední díl seriálu. Titulky pro vás přeložil lukascoolarik a korekci provedla jeriska03. Sedí na verzi LOL a stahovat je můžete v sekci TITULKY.

Titulky k Stalker S01E16 - Salvation

Další díl s názvem Spása nám ukáže jeden z nejvzácnějších druhů stalkingu, tzv. skupinový stalking. A Ray s Perrym? Ti už mají plán, jak ublížit Beth. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL a stahovat je můžete v sekci TITULKY.

Titulky k Stalker S01E15 - Lost and Found

Dnešní díl s názvem Ztráty a nálezy nás přivede na střední školu. Jak vypadá stalking na střední? A Ray s Perrym vymýšlí plán, jak se dostat k Beth, pardon k Michelle. Titulky pro vás jako vždy přeložil lukascoolarik a korekci obstarala jeriska03. Sedí na verzi LOL a stahovat je můžete jak vždy. Hezkou neděli.

Titulky k Stalker S01E12 - Secrets and Lies

Po vánoční přestávce se vrací jednotka vyšetřující případy stalkingu. Tentokrát se případ bude týkat starosty, kterého dohnala vlastní minulost. Také uvidíme, jak si Beth a Janice poradí se zatčeným Perrym. Užijte si díl s názvem Tajemství a lži, který pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL a stahovat je můžete v sekci TITULKY.

Titulky k Stalker S01E11 - Tell All

A je tady další podzimní finále. V minulém díle začala Beth řešit problém s Perrym… Uvidíme jestli s Janice něco vymyslí, aby ho dostaly na kolena. Ostatní budou řešit případ stalkingu mezi hollywoodskou smetánkou. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL i WEB-DL a stahovat je můžete jako obvykle, v sekci TITULKY.