Celkem 2985 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Americans S06E08 - The Summit

Vítejte u titulků k osmé epizodě závěrečné série The Americans. Do konce seriálu už nám zbývají jen dva díly… a já už tak nějak začínám přemýšlet a tušit, jak to asi dopadne. Ale všechny své teorie si nechávám pro sebe, v diskuzi své domněnky prosím nezveřejňujte. Můžete nám zanechat poděkování za překlad, to nás jistě potěší… jak mě, tak překladatele Pirkuse, který pro vás celý díl a vlastně (nejen) celou tuto řadu ve svém volném čase, kterého nemá nazbyt, přeložil. Patří mu velký díl, protože bez něj by titulky byly jen těžko. Také nemám volném času nazbyt… Elizabeth se vydává za Haskardem, aby nastražila do jeho aktovky odposlech jednání ohledně summitu, ale přihodí se nečekaná záležitost. Philip má černé svědomí ohledně propouštění svých dlouholetých zaměstnanců a i kvůli tomu, že své ženě neřekl pravdu… Pěknou zábavu! :-)

Orange Is the New Black – co nás čeká?

Šestá série se kvapem blíží a tak si projdeme, co zatím víme a nevíme. Kdo se vrátí? Díky obrázkům sdílených na Instagramu, Facebooku a Twitteru některých hvězd zatím jistě víme, že se vrátí Frieda (Dale Soules), Suzanne (Uzo Aduba), Cindy (Adrienne C Moore), Taystee (Danielle Brooks), Red (Kate Mulgrew), Piper (Taylor Schilling), Alex (Laura Prepon), Nicky (Natasha Lyonne), Gloria (Selenis Leyva) a Blanca (Laura Gomez). S Dayou jsme se rozloučili ve chvíli, kdy se udala za střelbu na Humphreye. Dascha Polanco k tomu řekla: „Daya je v tom teď sama. Spáchala trestný čin a samozřejmě bude potrestána. Je možné, že už ji neuvidíme.“ Dále můžeme čekat, že se ještě uvidíme s Flacou (Jackie Cruz) a Maritzou, i když byly poslány do různých autobusů, Mariou (Jessica Pimentel), která pomohla dozorcům během vzpoury a s Lornou (Yael Stone), která se vzdala, když zjistila, že je těhotná. Zřejmě se také můžeme těšit na Joa Caputa (Nick Sandow) a Lindu (Beth Dover), i když se jí zatím nepodařilo přesvědčit dozorce o její pravé identitě. Potvrzeným nováčkem je herečka Rebecca Knox, která si zahraje novou vězeňkyni Tinu Swopeovou. O své postavě Rebecca Knox řekla, „že tahle holka ví, co chce, a jde si za tím“. Co nás čeká? Dá se předpokládat, že se nedočkáme žádného šokujícího zvratu. Podle Adrienne C. Moore (Cindy Hayesová) se šestá série se zaměří spíše na osudy lidí, neboť na konci páté série jsme viděli, kdo se rozhodl s kým držet a teď nás čekají důsledky jejich činů. Všichni se shodují, že pátá série byla v lecčem jiná, a tak můžeme zatím jen hádat, co pro nás tvůrci připravili v sérii šesté. Nezapomeňte se na naše stránky vracet, dál pro vás hledáme novinky.

Titulky k American Housewife S02E24 - The Spring Gala

Slavnost, kterou Katie připravovala tak nějak celkem v pohodě levou zadní, a jejíž zorganizování měla skoro zmáknuté, je najednou v troskách. Katie je přesvědčená, že její Jarní Gala sabotují její úhlavní nepřítelkyně z řad matinek. Ale vůbec netuší, že se v pachateli sabotáže trošku mýlí. Ještě, že má svou úžasnou rodinku, super kamarádky a přátele, bez nich by to jen těžko zvládla. Hezky se bavte u poslední epizody druhé řady a můžeme se společně těšit i na třetí, neboť seriál byl prodloužen. :-) Přejme Katy Mixon mateřství bez problémů a hodně energie, aby zvládla pokračovat v „mámování“ i ve třetí řadě. Titulky pro vás překládala Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Colony - setkání s hostitelem

Ve třetím dílu jsme konečně viděli hostitele. Co na tento zvrat v seriálu říkají hlavní herci Josh Holloway a Sarah Wayne Callies? Josh Holloway zažertoval, že se stále zlobí, že si s ním nemohl více popovídat. Sarah Wayne Callies naopak řekla, že byla překvapená, že se s hostitelem, živým a komunikujícím, setkali již ve třetím díle. Původně prý myslela, že odkrytí hostitele se hodí pro finále série. „Způsob, jakým byla scéna pojata, byl opravdu zajímavý a zábavný,“ řekl Josh Holloway. A dále pokračoval: „Bylo to zvláštní a zajímavé. Věděli jsme, co se bude dít a ale nevěděli jsme, jak to bude přesně fungovat. Když při natáčení hostitel odpovídal našimi hlasy, bylo to opravdu zvláštní, strašidelné a úžasné.“ „Bylo to divné, opravdu divné,“ dodala ke scéně s mimozemšťanem Sarah Wayne Callies. A co říkají herci na informace, které jim hostitel sdělil? Že se na Zemi řítí něco mnohem horšího? „Vyvstala otázka, zda tomu skutečně věřit,“ řekla Sarah Wayne Callies. „Pokud bych byla držena v zajetí a někdo mě ohrožoval, bylo by ode mě velmi inteligentní a taktické říct, že vlastně nejsem tím nejhorším nepřítelem,“ dodala. „Ať tak či tak, zásadní je jednoznačně informace, že toto nejsou jediní mimozemšťané, kterých se máme obávat.“ „Všechno je to o úhlu pohledu,“ přidal svůj názor Josh Holloway. „Kdo je dobrý a kdo je špatný? Až do teď jsme měli jasně dáno, kdo je naším nepřítelem. Okupanti s těmito strašnými hostiteli spolupracovali a teď si člověk musí říct: ´Tak moment, oni vlastně nejsou zlí?´“ Třetí série je od začátku plná tajemství a otázek. Kdo je Andrew MacGregor? A o co mu jde? Co samotný tábor? Je to opravdu to správné útočiště, které byste chtěli pro svou rodinu? A co Snyder, který se sice tváří jako hodný strýček, který by si sám v lese nevěděl rady, ale ve skutečnosti to hraje na obě strany, o čemž nemají Bowmanovi ani tušení. Další díl se vysílá opět příští týden a nese název Hospitium.

Titulky k The Magicians S03E06 - Do You Like Teeth?

Na překlad dalšího dílu jste si počkali trochu déle a jak to bude s dalšími díly, těžko říct… Tento díl pro vás přeložili Bladesip, Janel a Verča, korekci provedla Clear a sedí na verzi SVA. Margo je nucena naplnit svůj sňatek s Fomarem a Vílí královna vymýšlí všemožné způsoby, jak ji k tomu přimět. Quentin se zatím vydává na výpravu do Nicoty… Pěkně se bavte. :-)

Meghan Markle - svatba

Dnešní den se nesl v duchu velkolepé královské svatby herečky Meghan Markle a prince Harryho a tak vám přinášíme pár fotografií novomanželů a herců ze seriálu, kteří byli mezi pozvanými. Krásnému páru přejeme hodně štěstí.

Titulky k Colony S03E03 - Sierra Maestra

Titulky k dalšímu dílu seriálu Colony jsou hotové. Dnešní díl se jmenuje Sierra Maestra, což je pohoří na jižním pobřeží východní části ostrova Kuba. Sierra Maestra bylo již od 16. století útočištěm různých povstalců. V této nepřístupné a téměř neobydlené krajině byl také hlavní štáb Fidela Castra. Jak toto napovídá, dnes se podíváme, jak to vypadá v táboře, kam se Bowmanovi se strýčkem Alanem dostali v minulém díle. Titulky pro vás připravili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k The Americans S06E07 - Harvest

A máme tu titulky k sedmé epizodě The Americans a už teď pro vás Pirkus pracuje na další… Přeložili ji společnými silami Clear a Pirkus a korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA. Philip se vydává do Chicaga pomoct své ženě s nebezpečnou operací a nechává svého syna u sousedů… což v Stanovi Beemanovi budí vážné podezření. Paige musí udělat důležité rozhodnutí. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k American Housewife S02E23 - Finding Fillion

Jarní Gala už se nám rýsuje. Katie nakonec nezbývá, než se pustit do hledání Nathana Filliona, kterého před školní radou tak nepředloženě slíbila. A, že to bude jako Bollywood a řečený přijede na slonovi. Netřeba připomínat, že jedna z jejích úhlavních nepřítelkyň, Tara, se už předem tetelí blahem, jak Katie při předsedování Jarní slavnosti vybouchne a navěky se před westportskými matinkami znemožní. Jakpak si asi poradí Katie s touhle záležitostí? A jak by asi zareagoval seriálový Castle, kdyby ho neznámá ženština požádala o „drobnou laskavůstku“? Nevydržím to a prozradím, že tenhle předposlední díl je boží :-D. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k The Americans S06E06 - Rififi

Titulky k šesté epizodě pro vás jako obvykle přeložil Pirkus a korekce se zhostila Clear. Snažíme se dohnat skluz, který jsme nabrali s minulou epizodou. Snad se nám to povede. :-) Philip sdělí Elizabeth, že akci s Kimmy podniknout nehodlá a oznámí jí, že dokonce Kimmy varoval. Oleg Burov je dál sledován a jeho okolí zajímá pravý důvod jeho cesty do Ameriky. Slaví se den Díkuvzdání a Elizabeth se vydává na záchrannou akci do Chicaga… Pěknou zábavu! :-)