Looking

Hledání

Žánr
Drama, Komedie
Roky vysílání
2014 - 2015
Obsah
Komediálně dramatický seriál stanice HBO o skupině homosexuálů, žijících v San Franciscu. Trojice přátel Patrick, Augustín a Dom čelí společně milostným i profesním nástrahám života.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Upoutávka na film Looking!

Speciální film stanice HBO k rozloučení se seriálem Looking bude vysílán 23.7.2016 a my vám k němu přinášíme upoutávku s českými titulky! Zatím není moc zřejmé, o čem to vlastně bude. Jisté je ale to, že Patrick se ze San Franciska odstěhoval do Colorada a vrací na něčí svatbu… Co říkáte na protagonisty? Někteří se docela změnili, někteří zestárly a jiní jsou stále stejní. Rozhodně se shledání jejich partičky nenechte ujít. :-)

HBO's Looking Special - poslední sbohem seriálu Looking!

Premiéra filmu HBO's Looking Special stanice HBO proběhne na festivalu San Francisco International LGBT Film Festival. Festival vznikl v roce 1977 a je zaměřený na filmy s gayskou, lesbickou a transsexuální tématikou a letos se bude konat ve dnech 16. až 26. června. Očekává se, že dvou hodinový film Looking bude promítán jako závěrečná filmová lahůdka posledního večera. Rozloučení tedy bude stylové, přímo v San Franciscu, kde příběhy Patricka, Doma a Augustína začaly. Těšíte? My rozhodně!

Fotografie z natáčení HBO's Looking Special

Jak jsme vás již informovali, seriál Looking stanice HBO byl sice nenávratně zrušen, ale fanouškům se dostane rozloučení v podobě dvouhodinového speciálního filmu HBO's Looking Special. Natáčení je v plném proudu a vy se nyní můžete podívat několik momentek z natáčení, které na svých instagramových účtech uveřejnili sami herci. Jakmile budou známy další informace, opět vám je přineseme, proto se na naše stránky určitě vraťte. Doufáme, že se na speciál, který by měl mít premiéru v tomto roce, těšíte stejně jako my. :-)

Rozloučení s Looking

I přes to, že HBO oficiálně zrušila třetí sérii seriálu Looking, podle posledních zpráv to vypadá, že se fanoušci budou moct s hrdiny seriálu rozloučit speciálním dvouhodinovým filmem. Začátek natáčení je naplánovaný na září tohoto roku a vysílání by mohlo proběhnout již v lednu 2016. V posledním díle jsme viděli šťastného Augustína, hrdého Doma, dívajícího se na své budoucí podnikání a poněkud rozpolceného Patricka, který chtěl po Richiem oholit hlavu. Tak co myslíte? Rozešel se Patrick s Kevinem, kvůli jeho dovádění v saunách? Jaký příběh na naše hrdiny čeká? A těšíte se? My rozhodně!

Titulky k Looking S02E10 - Looking for Home

Přinášíme vám titulky k poslednímu dílu druhé série Looking. Jak to tak vypadá, bude to i poslední díl seriálu vůbec. Stanice HBO po dvou řádách seriál zrušila. Užijte si proto rozloučení a všem vám děkujeme za věrnost. :-) V komentářích se těšíme na vaše postřehy a názory. Titulky přeložila zuzana.mrak a sedí na verzi AFG.