Longmire

Žánr
Dobrodružný, Drama, Krimi
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Americký seriál kabelovky A&E, natočený podle novel Craiga Johnsona. S šerifem Waltem Longmirem se život příliš nemazlil. Po smrti manželky se mu zhroutil celý svět a jediné, co pro něj má ještě smysl, je jeho dcera Cady a práce. O tu ale může také brzy přijít, protože se blíží nové volby a o jeho místo usiluje ambiciózní zástupce Branch. A tak musí Walt kromě řešení případů, které občas komplikuje i indiánská komunita v blízké rezervaci, bojovat i o to poslední, co mu ještě v životě zbylo.
Titulky pro vás překládají
kvakkv, lesator, Miki226

Titulky k Longmire S05E10 - The Stuff Dreams Are Made Of

Dnes tu máme poslední díl. Walt se ve vězení setkává s Chancem Gilbertem, který má pro něj návrh. Také dostane od starosty špatné zprávy. Cady se účastní kmenového rituálu a ani Henry nezůstane jednoho ušetřen. Jak to dnes celé dopadne se podívejte v dnešním dílu. Uvidíme se zase za rok u poslední série. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi DEFLATE.

Titulky k Longmire S05E09 - Continual Soiree

V dnešním dílu Walt řeší zmizení Malachie. Podezřívá zejména Jacoba, že Malachiovi něco udělal. Vic svědčí u soudu proti Chanceovi Gilbertovi. Walt se usilovně snaží zjistiit totožnosto Hectora a u Ryšavého Poníka mu rupnou nervy. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi DEFLATE.

Titulky k Longmire S05E06 - Objection

Ferg se poté, co je přepaden transport s vězněm, bojí o svůj život. Waltova občanská žaloba se nevyvíjí zrovna dobře. S pomocí Vic a Henryho se Walt dostává na stopu Manifest Destinations a jejímu skutečnému účelu. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi DEFLATE.

Titulky k Longmire S05E04 - The Judas Wolf

V dnešním dílu Walt řeší případ zmizelého ředitele farmaceutické společnosti, který zmizel na loveckém výletu. Možností, kdo by na něj mohl mít spadeno je celá řada. Od ochránců přírody až po naštvanou ženu, která pro společnost testovala léky. Také se blíží Waltův soud a Walt shání právníka. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verti DEFLATE.