King & Maxwell

King a Maxwellová

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2013 - 2013
Obsah
King a Maxwellová je dvojka sehraných soukromých detektivů, mezi kterými přeskakuje nejedna jiskra a jejich vzájemná chemie jim pomáhá řešit případy. Oba dříve pracovali pro tajnou službu. Michelle Maxwellová je zdatná sportovkyně, která si poradí při pronásledování, honičkách i střelbě. Sean King je vášnivým čtenářem románů, který měl dříve problémy s alkoholem.
Titulky pro vás překládají
Clear, lesator, Pokyses, Somerhalderova, Tarzánek, Windu996, zuzana.mrak

Titulky k King & Maxwell S01E10 - Pandora's Box

Dnešním dílem se nám uzavírá kapitola nad seriálem King and Maxwell, jelikož je dílem posledním a seriál druhou sérii nedostane. Chtěla bych poděkovat těm, co se podíleli na překladu tohoto seriálu, konkrétně: lesator, Pokyses, Somerhalderova, Tarzánek, Windu996 a zuzana.mrak. Samozřejmě i vám fanouškům, co se na finále podíváte. Když už jsme to přeložili až do konce, budeme rádi, když to uvidí co nejvíce lidí. :-) Tento díl pro vás přeložili Clear, Tarzánek a zuzana.mrak. Uzavírá se nám také kapitola útoku na senátora Clydea Rittera a dozvíme se odpovědi na některé otázky. Příjemnou podívanou a u jiného seriálu na shledanou! :-)

Titulky k King & Maxwell S01E09 - Locked In

Titulky na devátý díl seriálu King and Maxwell jsou konečně tady! Přeložili je pro vás Clear, Pokyses a zuzana.mrak. V dnešním díle se budou Sean a Michelle podílet na vyšetřování střelby v FBI. Sean bude provokovat Michelle kvůli jejímu novému mladému objevu a Edgar se zase více sblíží s Benny. Příjemnou zábavu! :-)

King & Maxwell zrušeno po první sérii

Sledovanost nového letního seriálu King and Maxwell, který se vysílal na stanici TNT, nebyla dostatečná pro obnovení na další rok. Průměrně si tento detektivní seriál s Jonem Tenneym a Rebeccou Romijnovou v hlavních rolích pustilo 3,1 milionů diváků. Seriál začal poměrně slibně se sledovaností 3,5 milionů, ale diváky si udržet nedokázal. Nám zbývá přeložit ještě 2 epizody do konce první série. Předpokládaný odhad dokončení 9. dílu je příští víkend. Děkujeme za vaši trpělivost. :) Příští sezónu nejspíš v tomto časovém slotě vystřídá Kinga s Maxwellkou nově objednaný seriál Stevena Bochco s názvem Murder in the First. Další novinky, co se na TNT chystají je Mob City od Franka Darabonta v prosinci, ke kterému se v roce 2014 připojí The Last Ship od Michaela Baye a Legends of Howarda Gordona.

Titulky k King & Maxwell S01E08 - Job Security

Titulky k osmému dílu King and Maxwell pro vás přeložili lesator, Pokyses a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sean King a Michelle Maxwellová tentokrát přijmou srdceryvný případ muže, kterému na ulici z ruky vytrhl zloděj mobil. Má na něm fotky své zesnulé manželky. Postupně se ale ukáže, že dotyčný nemluvil ve všem pravdu… Když Michelle a Sean chystají na zloděje past, mluví spolu po telefonu. Michelle drží telefon stylem jako je na obrázku dole a Sean telefonuje normálně. Hádejte, čí telefon zloděj ukradne! Hezky se bavte! :)

Titulky k King & Maxwell S01E07 - Family Business

Titulky na sedmý díl seriálu King and Maxwell jsou tady! Přeložili je pro vás Clear, lesator a Pokyses. Tentokrát budou Sean King a Michelle Maxwellová spolupracovat na případu s Michelliným starším bratrem J.T. Dříve působil jako polda a teď po vzoru své sestry zkouší dráhu soukromého detektiva. Najal si ho bohatý muž, aby prověřil přítele své dcery. Zdá se, že Tommy Smith totiž není tím, za koho se vydává… Hezky se bavte! :)

Titulky k King & Maxwell S01E06 - Stealing Secrets

Titulky na šestý díl King and Maxwell pro vás přeložili lesator, Pokyses a Windu996, korekci provedla Clear. Seana a Michelle si najme syn kandidáta na prezidenta, kterého měl Sean chránit, ale on při jeho službě zemřel. Kongresman Brady Ritter má problémy s bulvární blogerkou madame Beltwayovou, která o něm a jeho rodině píše peprné články. Úkol dvojice soukromých detektivů je tedy jasný – odhalit identitu madam Beltwayové, najít ji i její zdroj a pokusit se je zastavit. Uvidíte také, jak dobře umí hrát Michelle poker Texas Holdem nebo co Sean dokáže s násadou na mop. Hezky se bavte! :)

Titulky k King & Maxwell S01E05 - Loved Ones

Titulky na pátý díl seriálu King and Maxwell jsou tady! Připravili je pro vás Clear, lesator, Pokyses a Windu996. Dnešní díl s názvem „The Loved Ones“ – Milovaní bude věnován Seanovým přátelům z tajné služby. Syn jednoho z nich zemřel při pádu z budovy, kde pracoval a policie tento případ uzavřela jako sebevraždu. Jeho rodina si to však nemyslí a proto najali Seana a Michelle, aby zjistili pravdu. Do vyšetřování pádu se zapojí i Edgar, který díky testovacímu panákovi Clarenceovi získá zajímavý závěr… Příjemnou zábavu! :)

Titulky k King & Maxwell S01E04 - King's Ransom

A máme tady titulky ke 4. dílu seriálu King and Maxwell. V dnešním díle bude dvojka vyšetřovatelů pozvána agentem Rigbym k únosu. Kolumbijská skupina SLS unesla třináctiletého chlapce. Seana čeká setkání se starou známou a Michelle dostane příležitost ho popichovat. Titulky pro vás přeložili lesator a Pokyses, korekce se zhostila Clear. Hezkou zábavu! :)

Titulky k King & Maxwell S01E03 - Wild Card

Další díl nové dvojky detektivů Seana Kinga a Michelle Maxwellové má hotové titulky. Přeložil je pro vás lesator, korekci provedla Clear. V dnešním díle se budou King a Maxwellová snažit vrátit zpátky práci agentovi Carterovi, který byl dočasně suspendován kvůli potyčce s párem policistů, kteří ho zastavili kvůli rozbitému světlu u auta. Můžete se těšit na další dávku škádlení mezi hlavní dvojicí, například se Sean bude z Michelle snažit vypáčit, na kterých šesti památkách a pomnících ve Washingtonu D.C. měla sex… Hezky se bavte! :)

Titulky k King & Maxwell S01E02 - Second Chances

Přinášíme vám titulky na druhou epizodu King and Maxwell, tentokrát nazvanou Second Chances. Michelle se setká s mužem, kterého měla za úkol chránit, když ještě pracovala pro tajnou službu. A nebude to zrovna radostné shledání. Někdo tomuto muži nyní usiluje o život a Michelle, která s ním v minulosti měla spory, je nyní v hledáčku agentů Rigbyho a Cartera z FBI. Ještě, že má na blízku schopného právníka, Seana Kinga… Titulky pro vás přeložili lesator, Pokyses a Windu996. Korekci provedla Clear.