House of Cards

Dům z karet

Žánr
Drama, Politický, Thriller
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Politický thriller internetové videoslužby Neflix od výkonného producenta Davida Finchera. Kongresman Francis Underwood se rozhodne pomstít svým politickým rivalům za to, že nebyl dosazen do slibovaného místa ministra zahraničí. Rozpoutá tak bitvu o místo nejvyšší... V hlavní roli dravého politka se představí Kevin Spacey.
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, Jolinar, lesator, slanecek

Titulky k House of Cards S02E06 - Chapter 19

Další epizodu seriálu House of Cards, z druhé série v pořadí šestou, pro vás přeložili Bladesip, Jolinar a Pe$, korekci provedla Clear. Sedí na všechny dostupné verze: Sohu, NTB a 2HD (FUM). Nad Lucasem se stahují mračna, FBI ho vzala do vazby a tlačí ho k dohodě, aby mohl jít sedět. On se nechce vzdát a snaží se dál hájit zájmy sebe i své mrtvé přítelkyně. Frank Underwood si chce došlápnout na Raymonda Tusca a upevnit si svou pozici, zatímco ho roznepřátelí s prezidentem. Claire zasývá do mysli prezidentovy ženy myšlenky ve svůj vlastní prospěch. Hezky se bavte a brzy naviděnou! :-)

Titulky k House of Cards S02E05 - Chapter 18

Další díl se kvůli mé nemoci trošku pozdržel, za to se omlouvám, zase zkusíme připravovat titulky rychleji. Tento díl pro vás přeložili Bladesip, lesator, Pe$, korekce se jako vždy zhostila Clear. Sedí na všechny dostupné verze: Sohu, NTb a 2HD. V dnešním díle se Frank vydává do Spotsylvánie, aby se zúčastnil slavnostního ceremoniálu při příležitosti poslední bitvy o Appomattox. Zahajují se jednání s představitelem čínské vlády, panem Fengem, který tvrdí, že hájí nejen své finanční zájmy, ale představuje v Číně majoritní názor. Frank si to ovšem vyloží po svém a přetlumočí jeho přání jinak. Claire dostává nabídku od muže, který našel důkazy svědčící o tom, že její potrat nebyl následkem znásilnění. A Lucas Goodwin dále pokračuje ve svém plánu odhalit spiknutí ve vládě. Dostává se na tenký led, je opravdu ochotný přijmout rizika s tím spojená? Hezky se bavte a u dalšího dílu na viděnou! :-)

Titulky k House of Cards S02E04 - Chapter 17

Titulky na čtvrtou epizodu druhé série pro vás přeložili Jolinar, lesator a Pe$, o korekci se postarala Clear. Sedí na všechny dostupné verze (2HD, Sohu, NTb). Frank a jeho straničtí kolegové se snaží získat hlasy, aby Sněmovnou prošel zákon o oddálení věku pro odchod do důchodu. Frank coby bývalý tajemník slíbí pomoc své nástupkyni Jackie a pozve si do její kanceláře Donalda Blythea, který by jim mohl zajistit dostatek hlasů. Claire se zatím připravuje na chystaný rozhovor pro televizi a obzvlášť má obavy ohledně otázek, proč nemají s Francisem děti. Sice na podobnou otázku odpovídala už mnohokrát, ale novináři se jí stále drží a s Claiřinou odpovědí se nechtějí spokojit.

Titulky k House of Cards S02E03 - Chapter 16

Titulky na třetí díl pro vás přeložili Bladesip, lesator a phoebe.h2, korekce se zhostila Clear. Sedí na verze 2HD, FUM, NTb a Sohu. V dnešním díle je horkým tématem novela o posunu věku pro odchod do důchodu. Frank se ji snaží protlačit v Kongresu, ale do cesty se mu postaví řada překážek. Lucas zatím pokračuje v hledání telefonních záznamů prostřednictvím hlubokého webu. Hezky se bavte! :-)

Titulky k House of Cards S02E02 - Chapter 15

A máme tady titulky na druhou epizodu druhé série House of Cards. Přeložili je pro vás Clear, lesator, phoebe.h2 a slanecek, sedí zatím na verze Sohu a FUM (NTb) a 2HD. Viceprezident se připravuje na složení své přísahy americkému lidu a krátce na to je pověřen jmenováním dvou generálů do nové funkce. Claire jednoho z nich zná z Harvardu a vyskytne se zde osobní problém. Lucas zatím hledá způsob, jak se dostat k telefonním záznamům Zoe Barnesové… Hezky se bavte! :-)

Titulky k House of Cards S02E01 - Chapter 14

Rok se s rokem sešel a konečně je tu dlouho očekávaná druhá série seriálu House of Cards, kterou internetová videoslužba Neflix vypustila včera celou najednou a my se ji pro vás budeme snažit postupně přeložit. Na překladu prvního dílu se podíleli: Clear, lesator, phoebe.h2 a slanecek. Další díly čekejte brzy. Titulky sedí na verze 2HD a Sohu, na ostatní verze přečasujeme. Vracíme se přesně na místo, kde jsme skončili. Frank a Claire si šli spolu zaběhat, zatímco Zoe a její kamarádi novináři sumírují, jak to bylo s Peterem Russoem. Více neprozradíme, nikdo z vás asi nechce číst spoilery. :-) Hezky se bavte!

Titulky k House of Cards S01E13 - Chapter 13

Titulky na závěrečný díl první série seriálu House of Cards jsou připraveny ke stažení. Dnes se na nich podíleli: Bladesip, Clear, Jolinar a slanecek. Sedí na verze HoC, TRiC, AVIGUY a QRUS. Dnešním dílem se nám první série uzavírá. Chtěla bych poděkovat všem překladatelům, kteří se mnou na tomto seriálu spolupracovali, chtěla bych poděkovat i vám fanouškům za trpělivé čekání na titulky i za vaše díky, které jste nám projevili. Nebo ještě projevíte… Vážíme si toho a doufám, že se sejdeme u druhé série, jejíž datum vysílání je zatím ve hvězdách. Zároveň bych vás chtěla pozvat na loňský seriál z produkce Netflixu s názvem Lilyhammer, více o něm v odkazu. Titulky na druhý díl můžete čekat do týdne. Příjemnou zábavu! Děkujeme za přízeň! :)

Titulky k House of Cards S01E12 - Chapter 12

Tentokrát se nám titulkovací proces trošku protáhl, takže bych tímto chtěla poděkovat všem z vás, kteří trpělivě čekali na titulky. Dnešní díl pro vás přeložili Bladesip, Clear a Jolinar, sedí na verze HoC, TRiC, AVIGUY a QRUS. Přečas pro vás zajistil K4rm4d0n. Než budou hotové titulky na další díl, vyzkoušejte loňskou novinku od Netflixu s názvem Lilyhammer. Jak se blížíme do finále první série, začíná přituhovat. Frankovi jde teď doslova o vše. Touží po místu viceprezidenta, ale na záda mu dýchají jeho činy z minulosti a nejspíš je jen otázkou času, než kolegyně Zoe Barnesové Janine Skorskyová zjistí pravdu. Otázkou je, na co všechno přijde… O dnešní epizodě můžete diskutovat pod článkem, kde se rozjela už diskuze k minulému dílu. Témata se myslím nabízejí sama. Příjemnou zábavu.

Titulky k House of Cards S01E11 - Chapter 11

Od vydání titulků minulého dílu uběhlo jen pár dní a máme tady další! Titulky pro vás dnes přeložili Bladesip, Clear a slanecek, korekce se ujala Clear. Sedí na verze HoC, TRiC a AVIGUY. Zároveň vás chci upozornit, že u všech těchto verzí chybí konec, asi posledních 10 titulků. Pokud chcete slyšet, co se říká asi v posledních 10 titulcích, podívejte se na verzi QRUS, kde jsme už závěr doplnili. Své komentáře k epizodě nebo titulkům můžete vyjádřit do komentářů. Vaše poděkování nás vždy potěší. Příjemnou zábavu. :) O epizodě máte možnost diskutovat zde. Pokud jste neviděli 11. díl, rozhodně nečtěte diskuzi!

Titulky k House of Cards S01E10 - Chapter 10

Jak se první série seriálu blíží ke svému závěru, nabírá na obrátkách. V dnešním díle bude mít Frank boj těžký, bude bojovat na všech frontách. Víc raději neprozradím, ale máte se opravdu na co těšit. Za sebe říkám, že tenhle díl se mi po pilotu líbil nejvíc. Titulky pro vás přeložili Clear, Jolinar a Saalis, korekci provedla Clear. Sedí na verze: HoC, AVIGUY a TRiC, na verzi QRUS je přečasoval K4rm4d0n. Bavte se a u dalšího dílu se těšíme na viděnou! :)