House of Cards

Dům z karet

Žánr
Drama, Politický, Thriller
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Politický thriller internetové videoslužby Neflix od výkonného producenta Davida Finchera. Kongresman Francis Underwood se rozhodne pomstít svým politickým rivalům za to, že nebyl dosazen do slibovaného místa ministra zahraničí. Rozpoutá tak bitvu o místo nejvyšší... V hlavní roli dravého politka se představí Kevin Spacey.
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, Jolinar, lesator, slanecek

Titulky k House of Cards S02E04 - Chapter 17

Titulky na čtvrtou epizodu druhé série pro vás přeložili Jolinar, lesator a Pe$, o korekci se postarala Clear. Sedí na všechny dostupné verze (2HD, Sohu, NTb).

Frank a jeho straničtí kolegové se snaží získat hlasy, aby Sněmovnou prošel zákon o oddálení věku pro odchod do důchodu. Frank coby bývalý tajemník slíbí pomoc své nástupkyni Jackie a pozve si do její kanceláře Donalda Blythea, který by jim mohl zajistit dostatek hlasů. Claire se zatím připravuje na chystaný rozhovor pro televizi a obzvlášť má obavy ohledně otázek, proč nemají s Francisem děti. Sice na podobnou otázku odpovídala už mnohokrát, ale novináři se jí stále drží a s Claiřinou odpovědí se nechtějí spokojit.

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit