Helix

Žánr
Drama, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2014 - 2015
Obsah
Sci-fi seriál s prvky thrilleru od stanice Syfy. Tým vědců z Centra pro kontrolu nemocí pod vedením doktora Alana Farraguta je vyslán na misi do arktické výzkumné základny, aby zabránil šíření potenciálně nebezpečné nákazy. Z původně rutinní mise se stává bitva o záchranu životů nejen členů základny, ale i svých vlastních...
Titulky pro vás překládají
Clear, lukascoolarik, zBart, zuzana.mrak

Titulky k Helix S02E13 - O Brave New World

Julia se Sarah se snaží získat Matku, aby ji mohly doručit Ilarii. Nejsou však jediné. Anne vnukne Peterovi nápad, aby Matku předal on sám a těžil z toho… Titulky přeložili jako vždy lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Hezky se bavte a třeba u jiného seriálu zase na shledanou… :-)

Titulky k Helix S02E12 - The Ascendant

Peter a Anne plánují převzít opatství do svých rukou. A k novému životu patří nové jméno. Julia a Alan hledají Matku a Kyle se Sarah bojují o holý život… Titulky jako vždy přeložila ostřílená dvojka lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Helix S02E11 - Plan B

Blížíme se pomalu do finále… Dnešní díl s názvem Plán B bude nabitý. Amy je na cestě stát se nesmtelnou, Anne a Peter dál spřádají své nám dosud nejasné plány a Alan stále hrdinně bojuje s nebezpečnou nákazou, aby všechny zachránil. Titulky pro vás přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear.

Titulky k Helix S02E10 - Mother

Sarah s Julií se snaží zachránit nenarozené nesmrtelné dítě tím, že vymyslí způsob, jak dát Amy nesmrtelnost. Skupina vojáků v lese hledá krvácející strom, ze kterého vytéká červená míza, která by mohla být lékem na nemoc, která sužuje už nejen tento ostrov. Peter s Anne se vydávají společně po cestě nalezení Peterova pravého já… Titulky přeložili jako obvykle lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Helix S02E09 - Ectogenesis

Skupina, která hledá mykotiky za zdmi opatství, hledá svého zmizelého člena. A brzy zmizí i další, doktor Kyle. Velitelka by ho chtěla opustit, ale Alan se za něj postaví a nechce ho nechat na ostrově zemřít. Amy se snaží vydíráním Sarah získat nesmrtelnost. Na ostrov také dorazí členové Ilarie s cílem získat alternativu k masové vraždě 5 miliard lidí… Titulky pro vás přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear.

Titulky k Helix S02E08 - Vade In Pace

Michael zaoral nevyvedenou úrodu a chystá se začít úplně nanovo se svou novou vyvolenou, Amy. Tým ze CDC spolu s Anne zatím zjišťuje, co se stalo. A také zjistíme, co přesně se vydala Julia Walkerová na St. Germain hledat… Titulky k dalšímu dílu Helixu pro vás přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Hezky se bavte. :)

Titulky k Helix S02E06 - M. Domestica

Všichni se loučí s Agnes, která tragicky zemřela na mrtvici krátce poté, co se dozvěděla o tom, že Michael není jediným, kdo má stříbrné oči… Amy zatím osnuje vlastní plány, jak se vyhnout osudu, který pro ni její otec připravil… Titulky k nové epizodě Helixu pro vás jako obvykle přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci obstarala Clear. Pěkné pokoukání. :-)

Titulky k Helix S02E05 - Oubliette

Peter Farragut se rozhodne udat svého bratra Michaelovi, ale netuší, jak se to vyvine. Sarah se až nápadně dobře uzdravuje, což upoutá pozornost její ošetřovatelky. Kyle Somner se vydá pro vzorky medu do sadu… Titulky pro vás přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Helix S02E04 - Densho

Tým ze CDC dále vyšetřuje nákazu, která řádí v klášteře a přijdou na zajímavé odhalení. K týmu se připojí i Alan, kterého někdo nechal ležet bezvládně venku. Mezi Julií a Hiroshim jde zatím pěkně do tuhého… Titulky pro vás přeložili lukascoolarik a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Hezky se bavte. :-)