Falling Skies

Žánr
Akční, Postapokalyptický, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2011 - 2015
Obsah
Americký postapokalyptický sci-fi seriál od tvůrců Roberta Rodata a Stevena Spielberga. Po útoku mimozemšťanů na Zemi byly lidské obranné složky zdecimovány, ale ne úplně. Hrstka odvážných bojuje každý den proti neznámým nepřátelům, kteří přišli kolonizovat jejich planetu. Profesor historie Tom Mason a další hrdinové budou svorně bojovat za svobodu sebe i svých dětí.
Titulky pro vás překládají
Clear, Harfist, Jackeq, Miki226, Russell, timon111

Titulky k Falling Skies S04E06 - Door Number Three

Po dlouhé době se rodina Masonových opět shledává. Tom, Matt a plukovník Weaver se dostanou do bezpečné zóny a shledají se opět s Anne, Lexi, ale také Benem, Halem, Maggie a ostatními. Ale idylka nebude trvat věčně a brzy se lidé rozdělí na dva tábory… Titulky k šesté epizodě pro vás přeložili jackeq, Jacquesssan a Sandy, korekci provedla Clear. Sedí na verzi ASAP. Hezky se bavte! :)

Titulky k Falling Skies S04E05 - Mind Wars

Tom Mason konečně našel svého nejmladšího syna Matta, ale čeká je ještě dlouhá cesta, než se zase setkají se zbytkem rodiny. Navíc je cesta poměrně nebezpečná, když je na Tomovu hlavu vypsaná tučná odměna. A tak si musí plukovník, Tom a Matt dávat dobrý pozor na to, s kým se dají do řeči. A tento díl mám ještě jeden malý bonus. Fanoušci Battlestar Galacticy se můžou těšit na Aarona Douglase neboli šéfa Galena Tyrola. Titulky pro vás připravili jackeq, Jacquesssan a Sandy, sedí na verze KILLERS a WEB-DL. Hezky se bavte :-)

Titulky k Falling Skies S04E04 - Evolve or Die

Rodinka Masonových se zase pomalu dává dohromady, ale než se shledají všichni, bude to ještě nějakou chvilku trvat. Hal pomalu ale jistě přebírá vedení nad Druhou Mass, zatímco se Tom pouští do sebevražedných kousků. Plukovník Weaver zažívá podivné psychické stavy a Lexi musí neustále obhajovat své schopnosti a své činy. Titulky pro vás připravili jackeq, Jacquesssan a Sandy, sedí na verze KILLERS a WEB-DL, Hezkou zábavu :-)

Titulky k Falling Skies S04E03 - Exodus

Pozdě, ale přece. Stálý překladatelský tým vám přináší titulky k dalšímu dílu Falling Skies. Tom s Halem a ostatními připravují hromadný útěk, ale jak se zdá, nebude to tak snadné, jak to vypadá. Ben mezitím odhalí, že jeho sestra udržuje styky s nepřítelem. Titulky pro vás připravili jackeq, Jacquesssan a Sandy, sedí na verze KILLERS, DIMENSION (FUM). Hezkou zábavu :-)

Titulky k Falling Skies S04E02 - The Eye

Rodina Toma Masona se úplně rozdělila, ale všichni intenzivně pracují na tom, aby se se svými blízkými zase brzy shledali. Tom se vydává za tajemného Ducha, který podporuje rebely, mezi kterými je i Hal. Matt je se svou sestrou Lexi, která má velice zvláštní schopnosti a Anne dělá všechno pro to, aby mohla svou dceru znovu obejmout. Mimozemšťani mají ale své vlastní plány a nedovolí, aby jim je povstání rebelů nebo zoufalá matka pokazili. Titulky k dalšímu dílu Falling Skies pro vás připravili Jacquesssan, Sandy, jackeq a Miki226, sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Falling Skies S04E01 - Ghost in the Machine

Po roční pauze se znovu setkáváme s rodinkou Toma Masona a s dalšími hrdiny seriálu Falling Skies. Titulky k první části 4. řady pro vás přeložili Araziel a Miki226, sedí na verzi WEB-DL FUM. Tom a Anne se opět shledali se svou dcerou Lexi, která ale roste mnohem rychleji než běžné děti. Celá Druhá Mass se vrací do Charlestonu, ale ještě než dosáhnou hranice města, jsou napadeni a Masonova rodina se opět rozdělí. Ani koalice s mimozemšťany v čele Cochisem nepřinesla vytoužené vítězství. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Falling Skies S03E10 - Brazil

Uteklo to jako voda a dnes nás čeká finálový díl třetí řady Falling Skies. Určitě už jste zvědaví, co mají Volmové v plánu a jak se Tomovi a ostatním podaří zneškodnit síť, a jestli vůbec. Takže nebudeme zdržovat. Titulky pro vás tentokrát připravili Jackeq, Russell a Miki226. Sedí na verzi EVOLVE. Tímto bych také chtěla poděkovat ostatním překladatelům, kteří se na tvorbě titulků ke třetí sérii podíleli. Jmenovitě to byli Clear, Harfist a Timon111. Přejeme vám hezkou zábavu a za rok zase na viděnou :-)

Titulky k Falling Skies S03E09 - Journey to Xibalba

Pomalu ale jistě se blíží závěr další série Falling Skies. Teď už můžeme jen čekat, co si pro nás připraví tvůrci na velké finále. Dnes se můžete podívat, co se stane po návratu Toma Masona k ostatním, a jak se bude vyvíjet situace s nepřátelským špionem. Titulky pro vás připravili Clear, Jackeq, Russell a Miki226. Sedí na veri ASAP. Hezky se bavte :-)

Titulky k Falling Skies S03E08 - Strange Brew

Další týden je za námi a opět se vracíme do Charlestonu, kde se plukovník Weaver pokouší najít mimozemského špiona, a samozřejmě se podíváme, jak to dopadlo s Tomem a jeho syny. Myslím, že vás začátek dílu trošku překvapí, ale nenechte se mýlit. Pořád je to Falling Skies a lidé stále bojují o holé životy. Titulky pro vás připravily Clear a Miki226. sedí na verzi EVOLVE. Hezky se bavte :-)