Celkem 3353 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Suits S09E07 - Scenic Route

Po delší odmlce jsme pro vás opět nachystaly další díl závěrečné 9. série, zbývá nám přeložit už jen tři díly do konce. Držte palce, ať se nám to brzy podaří. Titulky pro vás překládají Clear a zuzana.mrak. V dnešním díle s podtitulem Vyhlídková jízda pojedeme společně s Harveym a Samanthou za jejím biologickým otcem, Louis si užívá chvíle, kdy Harvey není v kanceláři a Donna potřebuje laskavost od Alexe… Pěknou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S04E16 - The Battle for Second Breakfast

Doris s Angelou si našly nové protějšky a Katie se kvůli tomu začala cítit odstrčená. Jejich tradiční Druhá snídaně může být v ohrožení! Kde bude moct ventilovat svoje trable? Není sama, kdo má starosti. Anně-Kat se zalíbilo být nezávislá a Greg z toho má depku. Co Oliver a Taylor, proč si dobrovolně ordinují domácí izolaci? Nepovím, musíte se kouknout. :-D Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S04E15 - In My Room

Katie touží na chvilku se odpoutat od reality a pomyslně se vrátit do roku 1999, kdy ještě nebyla obklopena potomstvem, které po ní neustále něco chce. Třeba jen proto, aby si mohla dočíst knihu. Greg stále víc a víc slevuje ze své důstojnosti kvůli knize, kterou píše pro Lonieho. Opět se mi potvrzuje skutečnost, že čím větší blbinu někdo vymyslí a zveřejní, tím větší má úspěch. Greg na to nakonec malinko přistoupí. Podstatná část nové generace univerzitních studentů, potažmo budoucnost národa, jinak není ochotna nechat si nalévat vědomosti do svých mozečků. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)

Titulky k The Magicians S05E13 - Fillory And Further

Tak a máme tu poslední díl celého seriálu (v dnešní době, ale pořád jeden může doufat a kdo ví, třeba se dočkáme pokračování). Asi vám nebudu říkat žádné spoilery… Rád bych jen dodal, že na tomhle seriálu jsem dělal už jeho začátku a tímto bych chtěl všem, co jím prošli poděkovat – Bladesip, Janel, lukascoolarik a Verči… a dál kolegům z Edny, kteří za nás v půlce převzali štafetu – Ironic a Veruli (snad jsem na nikoho nezapoměl a pokud ano, tak se omlouvám). Ze všeho nejvíc bych ale chtěl poděkovat Clear, která mě valnou většinu toho, co umím, naučila. A pak že mi znovu tuto 5. sérii dohodila. Všem díky a mějte se! Titulky pro vás přeložil GaRaN_. Bavte se.

Titulky k American Housewife S04E14 - A Very English Scandal

Na scéně se opět objevuje britský Greg a otravná sousedka Viv. Co mají ti dva společného? No přeci obrovské zaujetí trvalým dopadem normanského dobytí na vlámský lid. Oliver si svůj nechtěný homo statut nakonec docela užívá, Anna-Kat se chystá ke „Skoku“ a Taylor ji v tom poťouchle podporuje. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)