Celkem 2883 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S06E04 - Sanctuary City: Part 4

Případ Tří od Svatého Josefa se chýlí ke konci, a přesto je stále víc otázek než odpovědí. Je zajímavé, jak mohou tři, respektive dva, puberťáci zamotat hlavu zkušeným vyšetřovatelům. Určitě je v tom zamíchaný nějaký dospělý s nekalými záměry. Je to otec Jonas? Nebo nějaký gang? Nebo rasisti? Že by někteří rodiče? Nezbývá, než si počkat na pátý díl, kde se to nejspíš všechno rozuzlí. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Longmire S06E02 - Fever

V dnešním dílu se řeší vražda chovatele koz. Také uvidíme další lovce pokladů pátrající po pokladu Ansona Hamiltona a bude se pátrat po jednom nezvěstném člověku, který ho také hledal. Travis zase řeší těhotenství Vic. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi CONVOY.

Titulky k Major Crimes S06E03 - Sanctuary City: Part 3

V této části si připomeneme, jak je škodlivé se rozčilovat. Kvůli čemukoli. Protože se může stát, že to s vámi švihne. Rupne vám cévka, či co, a celá ta věc, kvůli které jste se rozčilovali je z ničeho nic podružná. Ale chápu, že některé věci je těžké ustát v klidu. Blbé je, že se to často přihodí lidem, kteří jsou pořád klidní, pořád klidní a pak najednou je toho na ně moc, a vybuchnou. Nic bližšího neprozradím, jen, že se zase nemůžu dočkat dalšího dílu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje dobrou zábavu.

Titulky k Longmire S06E01 - The Eagle and the Osprey

Po roce je tu zase Longmire. V dnešním díle dojde ve městě k loupeži, kterou provede slavný kovboj Bill. Na rozdíl od jiných loupeží, ale při tomto dojde k postřelení ochranky banky. Starostovi se publicita vůbec nelíbí a Walt bude mít problémy. Henry má ale větší. Zdá se, že nakonec ho bude muset někdo zachránit. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi CONVOY.