Celkem 2811 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Winter S01E02 - Gone Girl

Souvisí vražda hospodyňky s federálním případem? A co ta sebevražda, souvisí se současným případem? Kvůli čemu je vlastně zapomětlivá federální svědkyně v ohrožení? Otázky, samé otázky, ale tým pod vedením Eve Winterové usilovně hledá odpovědi… i na pohřbu. Titulky pro vás přeložili Clear, Eyr a suelin. Pěkně se bavte. :-)

Jay Harrington přichází do Suits coby bývalý Donnin přítel

Už tak složitý vztah mezi Harveym Specterem (Gabriel Macht) a Donnou Paulsenovou (Sarah Rafferty) se ještě zkomplikuje. Herec ze seriálu Better Off Ted jménem Jay Harrington si střihne ve dvou dílech 7. série roli bývalého přítele Donny, Marka Meadowse. Tvůrce seriálu Aaron Korsh v rozhovoru časopisu Hollywood Reporter sdělil, že objevení tohoto herce na scéně je diskutováno už mnoho let. „Harrington je často nedostupný,“ řekl a dodal, že pro roli Meadowse je zapotřebí herec, který „umí být šarmantní, fešák a někdo, kdo může s Harveym o Donnu soutěžit.“ Přestože se Harrington byl původně uvažován do role Tommyho Brattona (která připadala Alu Sapienzovi – toho poprvé uvidíme v epizodě S07E04), získal roli jinou, která mu podle Korshe bude sedět lépe. „Někdy prostě dostanete roli, kterou máte mít,“ prohlásil Korsh. Pokud byste se chtěli podívat, odkud byste mohli tohoto herce znát, můžete mrknout na jeho profil na IMDB. Co si myslíte o skryté romanci mezi Donnou a Harveym? Jak dlouho nás budou tvůrci ještě napínat a přihrávat jim jiné partnery, než se konečně dají dohromady oni dva?

Titulky k Suits S07E03 - Mudmare

Vítejte u titulků ke třetí epizodě sedmé série Kravaťáků. Vím, že tentokrát trvalo dokončit titulky déle, než jste zvyklí, ale mělo to svůj důvod. I překladatelé jsou jen lidé, mají problémy a jsou nemocní. A samozřejmě mají i povinnosti, práci, rodinu… ale o tom třeba jindy. Mohla bych se vám omlouvat za to, že to tak dlouho trvalo, ale nevidím důvod, proč se omlouvat za to, že jsem byla nemocná a nemá mě kdo zastoupit. Za ten poslední týden mi od vás přišlo kolem deseti zpráv, většina soukromých, z nich dvě byly nadepsány jako stížnost. Padaly věty typu „není možné, aby…“ apod. nebo „ale i v nemoci se dá občas něco udělat“. Možná jste nebyli nemocní, tak nevíte, jaké to je, když je člověku zle a při delším sledování obrazovky se mu dělá na zvracení. Nešlo o žádné úmyslné prodlužování, jak si snad někteří z vás mysleli… A co se týče odhadování. Ano, slovo odhad znamená, že dotyčný odhaduje svou situaci podle svého času a stavu. Někdy to ale prostě nevyjde tak, jak jste si plánovali. Proto je to odhad a ne přísaha. Od 4. dílu už žádná zveřejnění odhadů dokončení nebudou a ani na vyžádání nebudu sdělovat, kdy titulky budou. Akorát se to obrací proti mně. Jestli si myslíte, že nepodepsané vzkazy bez pozdravu ve znění: „co takhle upravit Dokončení na: Donazimy?“ něčemu pomůžou, nebo se jimi pobavím… ne, moc vtipné mi to nepřijde. Rachel řeší problém s jednou z koncipientek, Mike pracuje na případu vězně, který zemřel ve vězení, a Louis řeší své osobní problémy… Titulky pro vás přeložili Clear, Herodes a Zajiczev. Přejeme příjemnou zábavu. Děkujeme, že nekamenujete.

Kdo chce novinky k 3. sérii Colony?

Na nedávném Comic Conu v San Diegu se herci a tvůrci trošku rozpovídali o nadcházející nové sérii, která se ještě ani nezačala natáčet a premiéru bude mít v roce 2018. Zde vám přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího. Druhá série končí odjezdem Bowmanových a Snidera ze bloku L.A., přičemž Snyder aktivuje jakési sledovací zařízení. Cuse potvrdil, že do bloku L.A. už se už vracet nebudou. Naopak, třetí série bude v mnoha ohledech o snaze dostat ze z Los Angeles a vidět z venku, co se tam vlastně děje. Vzhledem k opuštění zdí bloku L.A. tvůrci slibují, že divák uvidí mnohem více kolonizovaného světa. Představitel Brama, Alex Neustaedter, dostane v další sezóně mnohem více prostoru. V třetí sérii také dostaneme odpověď na otázku, proč drony nezabili Willa a Broussarda. Tvůrci také slibují návrat k několika otázkám z druhé série, které divák dosud možná ani nepostřehl, ale pro další vývoj seriálu jsou velmi důležité. Na závěr panelu byl představen umělecký nákres pro 3. sérii, ze kterého je zřejmé, že se loď našich známých hostitelů zřítila v lesích. Nicméně producent Carlton Cuse prozradil, že to není loď našich hostitelů. Jsou na naší planetě tedy i další mimozemšťané? Další noviny pro vás budeme samozřejmě hlídat, takže se nezapomeňte vracet na naše stránky!

Titulky k Ekaterina S02E03 - Seriya 3

Do Petrohradu přijíždí milenec Kateřininy matky Johany, kterého Alžběta Petrovna kdysi vyhostila. Grigorij má stále problémy a snaží se Kateřině vyhýbat. Té se to pochopitelně nelíbí. Nakonec se rozhodne najít si doktora. Pavel Petrovič se snaží dopátrat informací o svém otci. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k The Strain S04E03 - One Shot

Vítejte u titulků k třetí epizodě závěrečné série The Strain, které pro vás jako obvykle na úterní večer přeložili BigMarwin a Clear. Ale příští týden se můžete těšit na staronové osvěžení našeho týmu. Za korektorku Clear, která se chystá na dovolenou, zaskočí překladatel Bac, který s ní překládal dvě série. V dnešním díle se skupina kolem doktora Goodwatera chystá otrávit krev, kterou převážejí strigoiové v cisternách. Quinlan s Fetem a pár dalšími se zase vydávají na tajnou armádní základnu pro jadernou hlavici. Pěkně se bavte. :-)