Celkem 2983 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Suits S07E06 - Home to Roost

Titulky k šesté epizodě 7. série seriálu Suits pro vás přeložili tentokrát Clear, GaRaN_ a Herodes, korekci jako vždy provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a WEB-DL NTb. Mike slíbil, že nebude pracovat na případu s vězni, ale svůj slib porušil. Začíná se mu to pěkně vracet. Rachel se to nelíbí a když se to dozví Harvey, je doslova v pěkné bryndě… Paula tlačí na Harveyho, aby o jejich vztahu řekl Donně a Louis čelí žalobě ze sexuálního obtěžování, kterou na něj podala bývalá zaměstnankyně firmy Stephanie Patelová. Pěknou zábavu! :-)

Propagační fotky k epizodě The Americans S06E01 - Dead Hand

První epizoda šesté série seriálu The Americans se bude v Americe na stanici FX vysílat 28. března, u nás to bude o den později, tedy ve čtvrtek 29. března. Začínáme na podzim roku 1987, kdy se rýsuje sumit pro kontrolu zbraní… Elizabeth je nucena posunout své meze jako nikdy předtím. Philip se zatím dal do vedení nově expandující cestovní kanceláře. Ovšem až do doby, než přijde nečekaný návštěvník se znepokojivou žádostí… Scénáře této epizody s možným českým překladem „Mrtvá ruka“ se ujali Joel Fields a Joe Weisberg, režie se zhostil Chris Long.

Titulky k The Magicians S03E04 - Be the Penny

Někteří z vás možná ztratili naději, ale ti z vás, kteří trpělivě čekali, se konečně dočkali dalšího dílu seriálu The Magicians. Bladesip ze nedostatku časových důvodů přenechal dočasně korekci Clear (která má svých restů až až, ale už se s tím muselo hnout…). Díl pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča. Sedí zatím na verzi KILLERS, která sice vypadá jako useknutá v půlce slova, ale AMZN WEB-DL Rip verze končí úplně stejně, jen tam s nedořečeným koncem slova skočí černá obrazovka. Penny uvízl mimo své tělo poté, co cestoval do astrální dimenze a jeho tělo zemřelo… V tomto díle se všemožně snaží spojit se svými přáteli, aby jim dal najevo, že není tak docela mrtvý a má smysl se ho snažit zachránit. Pěknou zábavu a odpusťte ten skluz… Zkusíme se polepšit. :-)

Titulky k American Housewife S02E16 - Field Day

Po delší olympiádové pauze přichází šestnáctý díl druhé řady. A také se v něm budou konat prestižní závody. Každé jaro vypukne na základní škole ve Westportu takzvaný Polní den, kde týmy matek a dcer soutěží v různých disciplínách. Jak si povede Katie s Annou-Kat? A nesoutěží jen ženy. I Greg se zapojí a přidá se k němu Taylořin fešák Trip. A dopadne to parádně. :-O Tak to zatím vypadá, že druhá řada bude mít skutečně devatenáct dílů. Za případné změny neručím a budu to průběžně sledovat. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Homeland S07E03 - Standoff

Sedmá série seriálu Homeland se pěkně rozjíždí… V dnešním díle začíná Carrie pochybovat o účinnosti své léčby lithiem, zatímco Saul se chystá vyjednávat s Brettem O'Keefem o jeho kapitulaci… Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear, karlos.kf a zuzana.mrak, korekci obstarala Clear. Sedí na zatím všechny dostupné verze. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S07E02 - Rebel Rebel

A jsou tady titulky k Homelandu 5×02, které pro vás nachystali Clear, karlos.kf a zuzana.mrak. V tomto díle řeší Carrie problém s počítačem, zatímco Saul Berenson se zabydluje ve své nově získané funkci… Pěknou zábavu při sledování a snad brzy na viděnou u dalšího dílu. ;)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E06 - Bride of Frankenstein

Titulky k poslednímu dílu druhé série The Frankenstein Chronicles jsou tady. O překlad se obvykle postaral GaRaN_. Dostane John svého slibu a dopadne Harveyho, nebo ne? Bude spravedlnosti učiněno za dost? A je v jeho silách zachránit Esther Rose? Nechte se překvapit… Dejte nám vědět, co říkáte na konec. Spoilery nezapomeňte označit. A třeba někdy u další série. Pěknou zábavu. :)

Titulky k Homeland S07E01 - Enemy of the State

Trvalo to celý rok, než jsme se dočkali nové série seriálu Homeland, ale je to konečně tady. Přinášíme vám české titulky k první epizodě série sedmé! Přeložili je pro vás karlos.kf a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Minulá série skončila v kanceláři prezidentky Spojených států, která se zavřela za svými dveřmi, aby k ní Carrie nemohla. V této sérii od atentátu na prezidentku už nějaký čas uběhl a Carrie, zdá se, vede normální život. Pracuje na sobě a své nemoci, pravidelně cvičí, bere léky… a stále nemá žádnou práci. Ale jen na oko… Generál McClendon, který za útok na prezidentku Keanovou zodpovědný, zatím stane před vojenským soudem. Spoilery z tohoto dílu si nechte v komentářích, prosím, pro sebe. Jako obrana proti možným spoilerům, pokud stahujete dopředu, je přístupná funkce stahování po celých sériích v sekci Titulky ZDE. Pěkně se bavte. :-)