Celkem 2883 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S06E05 - Sanctuary City: Part 5

Začalo to ulitím z exkurze a skončilo to v kostele. Po vyčerpávajícím vyšetřování byla pachateli nasazena klepeta a celá pětidílná anabáze Sanctuary City končí svatbou. Teď se můžeme těšit, jaký další případ nás čeká příště. Asi to zase nebude žádná brnkačka, protože bude probíhat během čtyř dílů s názvem Conspiracy Theory. Podle programu se poslední série bude vysílat bez pauzy až do ledna. A jelikož je prosinec velmi náročný měsíc, zvlášť pro ty, co mají děti a vnoučata, tak prosím o svatou trpělivost při čekání na titule, protože je možné, že budou vznikat ještě pomaleji než doposud. Ono se tohle dílo vyznačuje značnou ukecaností, pokud možno většího počtu lidí najednou. Ostřílení titulkáři radí, zkracovat, zkracovat, zkracovat. No jo, ale zkracujte osmiřádkové souvětí na větu holou, aby v ní bylo vše podstatné, dávala smysl, a vešla se do cca dvou vteřin. Mezi ostřílené se stále nepočítám, tak je to někdy docela neřešitelný problém. Tudíž by pro mne bylo fajn, kdyby se tam vyskytovalo trošku víc akce, při které budou zloducha někde dlouze honit a pokřikovat na sebe pouze jednoslabičně. :-D Ale vážně, to ne, to by nebylo ono. Všechna ta konverzace při vyšetřování je na tomhle seriálu právě to nejlepší. Takže, abych nedokončila poslední řadu mého oblíbeného seriálu, který dělám od začátku, v tom mi může zabránit jen totální výpadek energií, internetu nebo můj skon. V těchto případech se předem omlouvám, s tím nic nenadělám. V případech, že mi do toho vleze rodina, nemoc nebo práce, a právě teď ty Vánoce, se překlad pouze zpozdí, ale bude. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E07 - That Is Not Miami

Dnes se konečně i Dirk a Todd podívají do bájné země Wendimoor. Ale nebude je čekat žádná pohádková říše, spíš zlá královna, divoženky s maxi nůžkami a kladívky, krabicoví rytíři… No, podívejte se raději sami. Titulky pro vás připravili opět benny60 a zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k Vikings S05E01 - The Departed

Dnes tu máme opět Vikingy. Bjorn se rozhoduje, že popluje do Středozemí a zbytek bratrů řeší, co budou dělat dál. Floki má jasno, co bude dělat. Král Harald pluje do Kattegatu. V Anglii biskup Heahmond sesílá na Vikingy hromy, blesky. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi STRIFE.

Titulky k Blindspot S03E04 - Gunplay Ricochet

Titulky ke čtvrtému dílu jsou konečně tady. Omlouvám se za zpoždění. Pattersonová se na vlastní pěst zaobírá vyšetřování smrti Stuarta, tým zatím řeší bombové útoky. A Roman alias Tom Jakeman opět vystrkuje růžky. A abych nezapomněla, podíváme se i na video ze svatby Jane a Wellera. Hezky se bavte. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03.

Titulky k American Housewife S02E07 - Family Secrets

Greg je velmi vydivočený z toho, že na Díkůvzdání přijedou jeho rodiče. A má být proč. Jeho kritický, nafoukaný otec je dáreček. Matinka taktéž. Navíc se přihrne i Katiena matinka, a Spencer, kterého pozval Oliver. Díky Anně-Kat vyplave na povrch rodinné tajemství, které nemělo být prozrazeno a Greg bude mít zamotanou hlavu. Katie na rodinné tajemství zareaguje pěkně po svém, tu hned tak něco nerozhází. Přeji dobrou zábavu. :-)