Celkem 2811 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Strain S04E05 - Belly of the Beast

Vítáme vás u titulků k páté epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Sedí na verzi PROPER FLEET, WEB-RIP STRIFE a NTb. Ve verzi SVA chybí první čtyři a půl titulku (cca 20 sekund), přečas na ni dělat nebudeme. Ephraim se svou novou společnicí Alex vydává hledat místo, kam Pán posílá lidi pod programem Nové obzory budovat farmářskou společnost. Krysař Fet s Quinlanem a dalšími jdou po ukradené atomovce a Dutch je po posledním díle… no uvidíte sami. ;) Pěknou zábavu. :-)

Titulky k Ekaterina S02E05 - Seriya 5

V dnešním dílu se řeší nákaza neštovicemi. Do Petrohradu také přijíždí Alexej Grigorjevič a carevna je rozčarovaná, že se neusmívá a ani nemluví. Ani Grigorij z toho není nadšený. Překvapivě se Alexej a Pavel Petrovič skamarádí. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E04 - Seriya 4

Kateřina se rozhodne pěstovat nové druhy zeleniny, ale nenalézá pro to moc pochopení. Hrabě Orlov má stále problémy se zdravím. Do Petrohradu přijíždí osmanský vyslanec Carner a veze s sebou nakažený pudr a také nádherného koně, po kterém touží Alexej Orlov. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Léto herečky Sarah Rafferty

Jak tráví léto herečka Sarah Rafferty? Většinou s rodinou v přírodě. Jejím manželem je do roku 2001 investiční ředitel Aleksanteri Olli-Pekka Seppälä a vychovávají spolu dvě dcerky, desetiletou Oonu a pětiletou Iris. Aktuální fotografie z Instagramu a archivní snímek s manželem a dcerami.

Titulky k The Strain S04E04 - New Horizons

Tentokrát se překlad epizody The Strain mírně zdržel z důvodu nemoci korektorky, která měla původně jet na dovolenou… Chtěla bych moc poděkovat Bacovi, který vypomohl s půlkou překladu a samozřejmě i BigMarwinovi. Příští týden to bude, doufejme, zase rychleji. V dnešním díle Eph ve Philadelphii přemítá nad dalšími kroky v boji proti strigoiům, Dutch Veldersová v centru matek dostane nabídku, která se neodmítá, a parta kolem Guse plánuje odplatu… Pěkně se bavte. :-)