Celkem 3129 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S03E09 - Highs And Lows

Katie se stýská po pocitech, které mívala, když se jako mladice zamilovávala a odmilovávala. Po tom radostném vzrušení, když začínala nová láska, i po tom smutnění, když to skončilo. Ale přijde na to, že tyhle pocity z jejího života vůbec nezmizely. Že ty vzestupy a pády, prožívá neustále, jen si je vlastně neuvědomuje. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Blindspot S04E06 - Ca-ca-Candidate for Cri-cri-Crime

Šestý díl nás zavede do politického prostředí mezi lobbisty a jejich „tahání za nitky“. Ředitel Mathew Weitz zažije horké chvilky při vyšetřování vraždy kongresmana. A Zappatová stále uniká a dál si buduje postavení pod vedením drsné Madeline. Titulky pro vás jako už je teď zvykem připravily Gabik a jeriska03. Hezky se bavte.

Přežije nakonec Lagertha?

Soudě podle posledních informací se zdálo, že zřejmě nepřežije. V upoutávce na 5. sérii to vypadlo, že je s ní amen. Náznakem také byla její účast na novém seriálu Wu Assassins a také skutečnost, že se herečka přesunula za kameru a některé nové epizody bude sama režírovat. Také tvůrce seriálu Michael Hirst prohlásil v rozhovoru pro Radio Times, že nás v druhé části 5. série čeká smrt někoho významného. Nicméně Katheryn Winnick na svém profilu sdílela snímek sebe, coby Lagerthy, s popiskou #Lagertainseason6 #Vikings #alive. Michael Hirst se k pokračování Lagerthy nevyjádřil nijak konkrétně, ale řekl: „Lagerthu potkají strašné věci. Což je normální. Jenže ona přežije. Ona vždycky přežije.“ Takže minimálně pro začátek 6. série je její účast částečně potvrzená. Koho tedy zabijí na konci 5. série?

Colony - bude nebo nebude další série?

Bohužel to opravdu nevypadá, že by tvůrci seriál znovu oživili. I přes několik úspěšných peticí, různých fanouškovských akcích, a mnoho, mnoho sdílení #savecolony se další série zřejmě nedočkáme. Twitterový uživatel @proxysnyder vyzval Ryana Condala (tvůrce seriálu), aby se vyjádřil k situaci, která kolem zrušení seriálu nastala. A po čtyřech dnech se mu dostalo odpovědi: „Kolonisté, z hloubi svého srdce vám všem děkuji za úsilí a vášeň, které jste vynaložili. Ale, bohužel, seriál Colony je mrtvý. Důvody jsou komplikované a převážně hloupé, a poskytují jen malou útěchu. Vězte ale, že se s Wesem Tookem rozjíždíme nové věci.“ A zmiňovaný Wes Tooke, výkonný producent seriálu Colony, se k situaci také vyjádřil: „Nevydávám tímto žádné oficiální prohlášení, ale nevidím žádné náznaky, že se by se seriál Colony mohl vrátit. Mrzí mě to, tohle opravdu neodráží naše neuvěřitelné úsilí. A ne, ani já to nechápu.“ Je to tedy konečná? Zřejmě ano. Nyní je z 99,9 % jasné, že seriál obnoven nebude. Ale… kdo ví! Stále existuje malá naděje, že se projektu někdo chopí a seriál by tak mohl dostat finální zaslouženou sérii, případně mini sérii nebo závěrečný film. Doufejme, že náš oblíbený Josh Holloway nebude dlouho otálet, a brzy jej uvidíme v nějaké další show. Herečka Sarah Wayne Callies aktuálně pracuje na minisérii, která bude odrážet dramatické chvíle v Kanadě 80. let, kdy došlo k ohromnému nárůstu nakažených virem HIV a hepatitidy C.

Vikingové - s Lagerthou se v 5. sérii rozloučíme

Odchod herečky Katheryn Winnick ze seriálu Vikingové již není žádným tajemstvím. Pokud vám bude chybět stejně jako nám, můžete se na ni těšit v novém seriálu společnosti Netflix Wu Assassins. Kromě Katheryn v seriálu uvidíte také Lewise Tana (Into the Badlands) nebo Tommyho Flanagana (Sons of Anarchy). Jisté je, že nejen Vikingové přijdou o zásadní postavu. Její role Lagerthy je podle Entertainment Weekly nejzajímavější feministickou postavou v televizi vůbec. ještě nás čeká deset dílů, tak se necháme překvapit, jak tvůrci její osud ukončí.