Celkem 3071 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Colony S03E12 - Bonzo

Zdá se, že válka světů už je na spadnutí. Bram čím dál tím víc přebírá roli rodiče, a Solitéři spolu s Willem a Broussardem před sebou mají nelehký úkol. Bavte se u předposledního dílu. :-) Titulky pro vás připravili BigMarwin a zuzana.mrak.

Titulky k American Woman S01E01 - Liberation

Titulky k prvnímu dílu seriálu American Woman jsou hotové. V prvním díle se seznámíme s trojící kamarádek, Bonnie, Kathleen a Dianou, z nichž každá řeší rozdílné problémy v Americe v 70. letech. Jak jsme již psali, seriál je inspirovaný reality show The Real Housewives of Beverly Hills, takže nás čekají vztahové a společenské zápletky na pozadí luxusních životů. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Pěkně se bavte. :-)

Colony - Will a Katie

Zdá se, že vztah Willa a Katie je tak chladný, jako industriální design jejich seattleského domu. Co myslíte, najdou k sobě ti dva opět cestu? Budou znovu fungovat jako rodina? Máme před sebou už jen dva díly do konce třetí série a zatím není jisté, zda seriál bude prodloužen. Sledovanost není úplně špatná, v průměru 0,17, ale oproti druhé sérii je to pokles, protože ta byla v pěknějších číslech, přibližně 0,26. Nezapomeňte se vracet na naše stránky, novinky pro vás hlídáme.

Nový seriál American Woman

Párty u bazénu, večírky, návštěvy klubů, nákupy, nákupy, nákupy, ale také intriky, zažívací problémy, hádky, nerovnost můžu a žen, výchova dětí v 70. letech, a ještě mnohem víc, to vše uvidíte v seriálu American Woman, který pro vás nově překládáme. V hlavních rolích se představí Alicia Silverstone (Bezmocná, Betman a Robin), Mena Suvari ( Americká krása, Prci, prci, Prcičky) a Jennifer Bartels (Broken). Seriál je inspirovaný televizní reality show The Real Housewives of Beverly Hills.

OITNB - upoutávka na 6. sérii

Již za dva týdny začíná šestá série oblíbeného seriálu Orange Is the New Black a my vám přinášíme upoutávku s českými titulky. Na koho se můžeme těšit? A kdo už se možná nevrátí? Na tyto a mnoho dalších odpovědí si budeme muset ještě chvíli počkat, ale jedno je jisté už z upoutávky, naše vězeňkyně čeká úplně jiný svět.

Titulky k Truth or Dare

Bojíte se rádi? Tak se určitě podívejte na film Vadí nevadí. V hlavní roli uvidíte herečku Lucy Hale (Pretty Little Liars). Studentka Olivia vyráží s přáteli na poslední prázdninový výlet do Mexika. Pak už ji čeká jen pomoc se stavbou domků pro chudé a poté odjezd na vysokou. A jak jinak si zpříjemnit večer, než popíjením a hrou vadí – nevadí. Nevinná hra ale trochu zvrtne a změní se na boj o přežití. Titulky pro vás připravil Dracarys. Pěkně se bavte. :-) titulky sedí na tyto verze: Truth.or.Dare­.2018.EXTENDED­.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT Truth.Or.Dare­.2018.EXTENDED­.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO Truth.Or.Dare­.2018.720p.Blu­Ray.x264-[YTS.AM] Truth.Or.Dare­.2018.720p.WEB­Rip.x264-[YTS.AM].mp4