Celkem 2958 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E11 - Technology Wizards

Další díl Blindspotu je tu o trošku dřív, než bývá poslední dobou zvykem. Mea Culpa. Jane požádá Clema, aby jí pomohl s hledáním Avery, pak se ale dozví, že Avery už nežije, jenže… Však víte. Tým vyráží na misi do Německa a jestli bude úspěšná, nebo ne, to záleží i na tom, co zase provede Roman. Pattersonová má velký problém, někdo se hacknul do její aplikace Wizzarville a vůbec to nevypadá dobře. A na scéně se opět objeví Rich. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E10 - Balance of Might

Dalším tetováním tentokrát snad i nevědomky pomohl Roman uprchlíkům ze Súdánu. Ale on přece nemůže být zas tak špatný.  Tentokrát se do vyšetřování případu zapojí i Readeova přítelkyně, novinářka Meg. A co Avery? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E04 - Little Boy Lost

Vítejte u titulků ke 4. epizodě druhé série The Frankenstein Chronicles, kterou pro vás jako obvykle přeložil GaRaN_ a svou korekcí vydání zdržovala Clear… O:-) V tomto díle se s paní Roseovou a Johnem Marlottem podíváme na večírek pana Dippla, který londýnské smetánce představuje nový vynález, zatímco Joe Nigthingale se vydává po stopě vraha z Pye Street. Pěkně se bavte a u pátého dílu brzy na shledanou! :-)