Celkem 3031 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E21 - Defection

Jedeme dál. Nastane horečná snaha zjistit obsah notebooku kmotry Avery, ale hlavně, co, nebo kdo je Romanovým newyorským cílem. Ale Roman má jako vždy všechno vymyšlené až do posledního detailu. A do hry se opět zapojí Shepherd. Podaří se zastavit útok i snahy Crawforda a Romana? Titulky jako obvykle od lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E20 - Let It Go

Konečně jste se dočkali. Začíná finále 3. řady. Poznáme otce Pattersonové, a bude to zajímavá spolupráce. Avery se ozve kmotra, která se stará o pozůstalost po jejím otci. Jenže… Víc prozrazovat nebudu. Snad jen to, že vám dnes doufám, dodám i ty dva zbylé díly. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Suits S07E07 - Full Disclosure

Po delší době tu máme opět titulky ke Kravaťákům. Je mi trochu trapně, že to tak dlouho trvalo a vůbec nevím, jestli se mi podaří další díly zdárně dokončit před začátkem vysílání 8. série. Ráda bych, ale život zabírá spoustu času… Kdo by to byl řekl? Titulky pro vás přeložila Clear. Pokud byste si všimli nějakých chybek v časování atd, prosím, dejte vědět, času je málo, tak je možné, že jsem to někde nevychytala… Tento díl se jmenuje Úplné odhalení a dozvíte se, jak se stalo, že Harvey Alexovi něco dluží, že je ochoten jeho zájmy upřednostnit i před Mikem. Vypravíme se do minulosti do doby, kdy se Louis stal mladším partnerem. Mike zatím hledá důkazy ze strany Masterson Construction ve zločinném spolčení s vězeňskou firmou Reform Corp, které společně prodlužují tresty vězňům. A nejen to… Pěkně se bavte a odpusťte to dlouhé čekání. Kdybych mohla a bylo to jen trochu možné, titulky by už dávno byly…

Titulky k The Americans S06E08 - The Summit

Vítejte u titulků k osmé epizodě závěrečné série The Americans. Do konce seriálu už nám zbývají jen dva díly… a já už tak nějak začínám přemýšlet a tušit, jak to asi dopadne. Ale všechny své teorie si nechávám pro sebe, v diskuzi své domněnky prosím nezveřejňujte. Můžete nám zanechat poděkování za překlad, to nás jistě potěší… jak mě, tak překladatele Pirkuse, který pro vás celý díl a vlastně (nejen) celou tuto řadu ve svém volném čase, kterého nemá nazbyt, přeložil. Patří mu velký dík, protože bez něj by titulky byly jen těžko. Také nemám volném času nazbyt… Elizabeth se vydává za Haskardem, aby nastražila do jeho aktovky odposlech jednání ohledně summitu, ale přihodí se nečekaná záležitost. Philip má černé svědomí ohledně propouštění svých dlouholetých zaměstnanců a i kvůli tomu, že své ženě neřekl pravdu… Pěknou zábavu! :-)

Orange Is the New Black – co nás čeká?

Šestá série se kvapem blíží a tak si projdeme, co zatím víme a nevíme. Kdo se vrátí? Díky obrázkům sdílených na Instagramu, Facebooku a Twitteru některých hvězd zatím jistě víme, že se vrátí Frieda (Dale Soules), Suzanne (Uzo Aduba), Cindy (Adrienne C Moore), Taystee (Danielle Brooks), Red (Kate Mulgrew), Piper (Taylor Schilling), Alex (Laura Prepon), Nicky (Natasha Lyonne), Gloria (Selenis Leyva) a Blanca (Laura Gomez). S Dayou jsme se rozloučili ve chvíli, kdy se udala za střelbu na Humphreye. Dascha Polanco k tomu řekla: „Daya je v tom teď sama. Spáchala trestný čin a samozřejmě bude potrestána. Je možné, že už ji neuvidíme.“ Dále můžeme čekat, že se ještě uvidíme s Flacou (Jackie Cruz) a Maritzou, i když byly poslány do různých autobusů, Mariou (Jessica Pimentel), která pomohla dozorcům během vzpoury a s Lornou (Yael Stone), která se vzdala, když zjistila, že je těhotná. Zřejmě se také můžeme těšit na Joa Caputa (Nick Sandow) a Lindu (Beth Dover), i když se jí zatím nepodařilo přesvědčit dozorce o její pravé identitě. Potvrzeným nováčkem je herečka Rebecca Knox, která si zahraje novou vězeňkyni Tinu Swopeovou. O své postavě Rebecca Knox řekla, „že tahle holka ví, co chce, a jde si za tím“. Co nás čeká? Dá se předpokládat, že se nedočkáme žádného šokujícího zvratu. Podle Adrienne C. Moore (Cindy Hayesová) se šestá série se zaměří spíše na osudy lidí, neboť na konci páté série jsme viděli, kdo se rozhodl s kým držet a teď nás čekají důsledky jejich činů. Všichni se shodují, že pátá série byla v lecčem jiná, a tak můžeme zatím jen hádat, co pro nás tvůrci připravili v sérii šesté. Nezapomeňte se na naše stránky vracet, dál pro vás hledáme novinky.

Titulky k American Housewife S02E24 - The Spring Gala

Slavnost, kterou Katie připravovala tak nějak celkem v pohodě levou zadní, a jejíž zorganizování měla skoro zmáknuté, je najednou v troskách. Katie je přesvědčená, že její Jarní Gala sabotují její úhlavní nepřítelkyně z řad matinek. Ale vůbec netuší, že se v pachateli sabotáže trošku mýlí. Ještě, že má svou úžasnou rodinku, super kamarádky a přátele, bez nich by to jen těžko zvládla. Hezky se bavte u poslední epizody druhé řady a můžeme se společně těšit i na třetí, neboť seriál byl prodloužen. :-) Přejme Katy Mixon mateřství bez problémů a hodně energie, aby zvládla pokračovat v „mámování“ i ve třetí řadě. Titulky pro vás překládala Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Colony - setkání s hostitelem

Ve třetím dílu jsme konečně viděli hostitele. Co na tento zvrat v seriálu říkají hlavní herci Josh Holloway a Sarah Wayne Callies? Josh Holloway zažertoval, že se stále zlobí, že si s ním nemohl více popovídat. Sarah Wayne Callies naopak řekla, že byla překvapená, že se s hostitelem, živým a komunikujícím, setkali již ve třetím díle. Původně prý myslela, že odkrytí hostitele se hodí pro finále série. „Způsob, jakým byla scéna pojata, byl opravdu zajímavý a zábavný,“ řekl Josh Holloway. A dále pokračoval: „Bylo to zvláštní a zajímavé. Věděli jsme, co se bude dít a ale nevěděli jsme, jak to bude přesně fungovat. Když při natáčení hostitel odpovídal našimi hlasy, bylo to opravdu zvláštní, strašidelné a úžasné.“ „Bylo to divné, opravdu divné,“ dodala ke scéně s mimozemšťanem Sarah Wayne Callies. A co říkají herci na informace, které jim hostitel sdělil? Že se na Zemi řítí něco mnohem horšího? „Vyvstala otázka, zda tomu skutečně věřit,“ řekla Sarah Wayne Callies. „Pokud bych byla držena v zajetí a někdo mě ohrožoval, bylo by ode mě velmi inteligentní a taktické říct, že vlastně nejsem tím nejhorším nepřítelem,“ dodala. „Ať tak či tak, zásadní je jednoznačně informace, že toto nejsou jediní mimozemšťané, kterých se máme obávat.“ „Všechno je to o úhlu pohledu,“ přidal svůj názor Josh Holloway. „Kdo je dobrý a kdo je špatný? Až do teď jsme měli jasně dáno, kdo je naším nepřítelem. Okupanti s těmito strašnými hostiteli spolupracovali a teď si člověk musí říct: ´Tak moment, oni vlastně nejsou zlí?´“ Třetí série je od začátku plná tajemství a otázek. Kdo je Andrew MacGregor? A o co mu jde? Co samotný tábor? Je to opravdu to správné útočiště, které byste chtěli pro svou rodinu? A co Snyder, který se sice tváří jako hodný strýček, který by si sám v lese nevěděl rady, ale ve skutečnosti to hraje na obě strany, o čemž nemají Bowmanovi ani tušení. Další díl se vysílá opět příští týden a nese název Hospitium.